Як відкрити ескіз екрана за допомогою Print Screen у Windows 10

| | 0 Comments| 5:25 PM
Categories:

Windows уже давно критикують за відсутність хорошого інструменту для знімків екрана. У порівнянні з macOS, у багатьох областях йому все ще бракує. У Windows є інструмент Snipping, і він був частиною Windows ще до Windows 7. На жаль, його не так легко відкрити, як має бути інструмент для створення знімків екрана. У Windows 10 Microsoft додала комбінацію клавіш Win+Print Screen, яка робить знімок екрана та автоматично зберігає його. Це було чудовим доповненням, і з наступним оновленням функцій у вас буде набагато кращий інструмент для знімків екрана під назвою Screen Sketch. За замовчуванням інструмент Ескіз екрана відкривається з Центру дій або за допомогою комбінації клавіш Win+Shift+S. Це навряд чи інтуїтивно зрозуміло. Ви можете відкрити Screen Sketch за допомогою Print Screen. Все, що вам потрібно зробити, це трохи змінити налаштування.

  Як створити віртуальну машину Windows 10 у VMware на Linux

Ця функція доступна лише в Windows 10 Insider Build 17704. Вона буде частиною наступного великого оновлення функцій, яке, як очікується, з’явиться восени цього року. Якщо ви хочете спробувати це самостійно, вам потрібно приєднатися до програми Windows 10 Insider.

Ескіз екрану Print Screen

Відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до групи налаштувань «Просте доступу». Перейдіть на вкладку Клавіатура. Прокрутіть униз до розділу «Ярлик для друку на екрані». Тут увімкніть кнопку Використовувати PrtScn, щоб відкрити обрізку екрана.

Вирізання екрана відноситься до нової програми Screen Sketch, яку додає Microsoft. Він доступний у Microsoft Store зараз, але якщо ви не є учасником програми Insider, ви не зможете завантажити її.

  Керуйте курсором миші, рухаючи головою в Windows

Зміна комбінації клавіш може вимагати перезавантаження системи. Якщо він не починає працювати відразу, перезавантажте систему, і зміни почнуть діяти.

Це жодним чином не замінює комбінацію клавіш Win+Print Screen і не заважає функції. Ви все ще можете використовувати комбінацію клавіш Win+Print Screen, щоб зробити знімок екрана всього екрана та зберегти його у папці «Зображення».

Новий інструмент «Ескіз екрана» замінить інструмент «Вирізання», який, як би мило не було, потрібно припинити. Програма Screen Sketch дозволяє робити скріншот певної області екрана, обрізати знімки екрана, малювати й коментувати їх тощо. Здається, відсутня функція, яка дозволяє користувачам робити знімок екрана із затримкою в часі, що дуже важливо. Можливо, до того моменту, коли функція вийде в стабільний канал, цей недолік буде усунено. Якщо ні, більшість людей продовжуватимуть використовувати сторонні інструменти для знімків екрана, як і завжди.

  Як використовувати віртуальні робочі столи в Windows 11