Як відключити Smart Lock на екрані блокування на Android

Ми досить багато говорили про розумний замок на Android. Це механізм розблокування на Android, який тримає ваш пристрій розблокованим, якщо він у вас в кишені, якщо ви перебуваєте в певному місці або якщо до вашого телефону підключено надійний парний пристрій. Розумний замок на Android має досить багато опцій і залишає iOS з підтримкою лише Apple Watch як надійний пристрій. Звичайно, є також ризики, пов’язані з використанням Smart Lock, наприклад, якщо ви втратите свій пристрій, ви можете віддалено вимкнути Smart Lock. Якщо у вас є пристрій під рукою, але все одно потрібно швидко вимкнути розумне блокування, ви можете вимкнути його на екрані блокування.

  Експортуйте свій профіль Firefox з нерутованого пристрою на робочий стіл [Android]

Android підтримує багато опцій під Smart Lock, і будь-який з них може виявитися проблемою, навіть якщо у вас є пристрій у руках. На щастя, є швидкий спосіб вимкнути розумне блокування на заблокованому екрані.

Вимкніть Smart Lock

Якщо на вашому пристрої встановлено інтелектуальний замок або навіть просто PIN-код, унизу екрана блокування з’являється значок блокування. Він вказує на стан блокування вашого пристрою. Якщо значок блокування планшета відкритий, це означає, що пристрій розблоковано. Цей накладний замок також служить перемикачем для вимкнення Smart Lock. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути і утримувати її.

Це призведе до вимкнення інтелектуального блокування, і єдиний спосіб увімкнути його — розблокувати пристрій вручну, тобто ввівши PIN-код або пароль для свого пристрою, або за допомогою розблокування відбитком пальця, якщо це підтримується та налаштовано на вашому пристрої.

  Як зупинити запити на перегляд Google Maps на Android та iPhone

Це в основному те, де ця функція не вистачає; розблокування відбитком пальця не вимкнено. На iOS ви можете швидко вимкнути Touch ID та Face ID, натиснувши кнопку живлення/бічні кнопки п’ять разів поспіль.

Ця функція для вимкнення розумного блокування, схоже, утримує ваш пристрій від рук допитливих людей, але вимкнення розблокування відбитками пальців не дає правоохоронним органам змушувати вас розблокувати пристрій таким чином. Є способи отримати щось подібне на Android, але це передбачає використання сторонніх програм або використання Tasker.

Ходять чутки, що швидкий спосіб вимкнути розблокування відбитків пальців може бути доданий в Android P, але це лише чутки. Ця функція доступна на Android Marshmallow і новіших версіях, однак на деяких пристроях її, можливо, було видалено виробником вашого пристрою.

  8 найкращих програм для відеочату на Android