techukraine.net Windows Як відключити таємні запитання в Windows 10

Як відключити таємні запитання в Windows 10

Categories:

Втрата пароля до вашої настільної системи ніколи не приносить успіху. У настільних системах важливо, щоб пароль було нелегко скинути. Це чудово, якщо ви хочете зберегти свою систему в безпеці, але не дуже добре, якщо ви забули свій пароль. Щоб уникнути цього, Windows 10 дозволяє користувачам встановлювати питання безпеки для відновлення забутого пароля для локальних облікових записів. Це може бути не найкращим або найбезпечнішим способом відновлення пароля. Якщо ви хочете вимкнути таємні запитання в Windows 10, ви можете.

Цей трюк був прикритий Лайфхакер і він використовує простий сценарій PowerShell для виконання роботи.

Вимкніть таємні запитання

Завантажте файл PS1 з цього Репозиторій Github. Збережіть його в окремій папці. Не залишайте його на робочому столі чи в папці «Завантаження».

  Як зробити Linux схожим на Windows 10

Після завантаження файлу відкрийте PowerShell з правами адміністратора. Використовуйте команду CD, щоб перейти до папки, до якої ви завантажили файл PowerShell.

Опинившись у папці, виконайте таку команду, щоб вимкнути таємні запитання.

Update-AllUsersQA

Цей скрипт може працювати з одним параметром; -відповідь. Синтаксис такий;

Update-AllUsersQA -answer SecretAnswer

Вам потрібно буде замінити SecretAnswer відповіддю на ваш власний вибір, і це встановить ту саму відповідь на всі запитання.

Якщо вам потрібно знову ввімкнути таємні запитання, сценарій не дає вам прямого способу зробити це. Перша команда, перелічена вище, вимкне цю функцію, і щоразу, коли ви спробуєте встановити таємні запитання, ви отримаєте повідомлення про те, що цю функцію вимкнено. Щоб увімкнути його знову, виконайте команду з параметром -answer. Використовуйте його, щоб встановити однакову відповідь на всі запитання, а потім перейдіть до програми Налаштування, щоб змінити відповідь на запитання. Ви можете змінити таємні запитання в меню Обліковий запис> Параметри входу. Натисніть кнопку Змінити під паролем, і ви отримаєте можливість змінити відповідь на свої таємні запитання.

  Як заблокувати доступ до Інтернету для служб Windows 10

Це не працюватиме для облікових записів користувачів, підключених до вашого облікового запису Microsoft. Таємні запитання доступні лише для локальних користувачів, оскільки вони не мають іншого способу відновити забутий пароль. Користувачі, які забули пароль свого облікового запису Microsoft, можуть скинути його на веб-сайті Microsoft за допомогою свого номера телефону або електронної пошти, щоб відновити його.

Майте на увазі, що якщо ви вимкнете таємні запитання в Windows 10 і пізніше забудете свій пароль, вам буде важче повернутися до своєї системи.