Як відключити розпізнавання та розпізнавання облич на фотографіях у Windows 10

| | 0 Comments| 2:04 PM
Categories:

Наші бібліотеки фотографій стали величезними з тих пір, як фотографії стали такими дешевими для зйомки та їх легкого зберігання. Оскільки бібліотеки фотографій такі великі, керувати ними та підтримувати їх у порядку — ціле завдання. Щоб допомогти користувачам, програми для керування фотографіями стають розумнішими. Програми для фотографій, будь то стандартні програми на вашому смартфоні чи комп’ютері, чи сторонні програми, пропонують безліч способів упорядкування фотографій. Ви можете сортувати їх за датою, місцем розташування або випадком. Ще один популярний метод керування фотографіями — упорядкувати їх за людьми на фотографіях. Технологія розпізнавання облич використовується для ідентифікації людей на фотографіях, її використовують Apple, Facebook і Microsoft. Програма Stock Photos у Windows 10 може знайти всі фотографії певної людини. Якщо ви вважаєте, що це занадто інвазивно, ви можете вимкнути виявлення та розпізнавання облич.

  Як виправити скидання меню «Пуск» Windows 10

Вимкніть функцію виявлення та розпізнавання облич

Програма «Фотографії» ще не дозволяє пов’язувати ім’я з обличчям. Якщо ви хочете шукати фотографії певної людини, ви повинні знайти їх на вкладці Люди, і програма знайде всі фотографії, на яких вони знаходяться. Ви не можете ввести власне ім’я в рядку пошуку та знайти фотографії. Це трохи менш інвазивно, ніж те, як Facebook і Apple роблять речі, але все ж ви можете вимкнути виявлення та розпізнавання обличчя.

Відкрийте програму «Фотографії» та натисніть кнопку «Більше» у верхньому правому куті біля зображення профілю. У меню, що відкриється, виберіть Налаштування.

  Як зупинити автоматичний запуск Skype в Windows 10

На екрані налаштувань програми прокрутіть униз до розділу Перегляд і редагування. Знайдіть перемикач «Люди» та вимкніть його, щоб вимкнути виявлення та розпізнавання облич. Зміна набуває чинності негайно.

Здається, Windows єдина платформа, яка дозволяє користувачам вмикати та вимикати розпізнавання обличчя на власний розсуд. Apple і Facebook надали цю функцію. Будь-які фотографії, які ви зберігаєте на Mac або iPhone або завантажуєте на Facebook, скануються на наявність облич. Facebook планує використовувати ці дані для безпеки користувачів. Якщо хтось використовує вашу фотографію як зображення, Facebook автоматично попередить вас. Тоді ви можете поскаржитися на фотографію або профіль. Очевидно, це одне з хороших застосувань цієї функції. Звісно, ​​враховуючи, скільки даних Facebook має про одну людину, це все ще трохи нервує, що ви не можете відмовитися від них. Існує також той факт, що, якщо це дозволено, ви можете відмовитися від цієї функції, але ваші друзі можуть не знизити ваше рішення не використовувати цю функцію.

  Як виправити другий жорсткий диск не виявлений у Windows 10