Як відключити режим читання в Firefox

| | 0 Comments| 11:25 AM
Categories:

Firefox має акуратний невеликий режим під назвою «Режим читання», який може видаляти відволікаючий вміст з веб-сторінки. Це значно полегшує читання веб-сайту, і воно доступне на iOS, Android та настільному комп’ютері. Проте режим читання доступний не для всіх веб-сайтів. Деякі веб-сайти, зокрема електронної комерції, не потребують режиму читання. На робочому столі режим читання досить непомітний, але на Android піктограма режиму читання займає значний простір в адресному рядку. Ви можете вимкнути режим Reader у Firefox, якщо вважаєте його марним. Ось як.

Ви можете вимкнути режим Reader як на робочому столі Firefox, так і на Android, але ви не можете вимкнути його на iOS, навіть якщо він там. Це пов’язано з обмеженнями iOS і тим, що ви не можете отримати доступ до сторінки about:config.

  Найкраща оперативна пам’ять для процесорів Ryzen (Посібник із покупки) у 2021 році

Процес вимкнення режиму Reader у Firefox однаковий на комп’ютері та Android. Відкрийте нову вкладку та введіть about:config. Прийміть попередження, а потім знайдіть наступне налаштування;

reader.parse-on-load.enabled

Двічі клацніть параметр, щоб змінити його значення на False, і режим читання буде вимкнено.

На своєму пристрої Android відкрийте Firefox і введіть about:config в адресному рядку. Прийміть попередження та знайдіть ті самі параметри, що й вище. Це однаково як для настільних версій Firefox, так і для Android. Виберіть його та натисніть кнопку «Перемкнути» під параметром, щоб змінити його значення на False. З цього моменту Firefox не показуватиме піктограму режиму читання в адресному рядку.

  Як продезінфікувати мишу та клавіатуру

Режим читання забезпечує кращий досвід читання, але не дозволяє економити на даних. Якщо на веб-сайті багато зображень, режим Reader не зупинить його завантаження. Режим Reader дозволяє змінювати розмір шрифту. Якщо ви читаєте на пристрої з маленьким екраном, тобто на телефоні, більший шрифт безумовно полегшить читання. Він також має дві кольорові теми; білий текст на чорному тлі та чорний текст на білому тлі. Ви також можете налаштувати автоматичну зміну теми, тобто вона перемикатиметься на тему білого фону вдень і чорного фону вночі.

Режим читання нешкідливий, але якщо ви використовуєте будь-які доповнення для Firefox на Android, ви знаєте, що деякі з них додають кнопки в адресний рядок. Кнопка режиму читання часто перешкоджає будь-яким кнопкам, які може додати доповнення, що ускладнює, якщо взагалі неможливе, використання. Якщо у вас є планшет, можливо, ви не відчуваєте цієї проблеми, оскільки планшети мають більше місця на екрані, але для користувачів телефонів Android кожен шматочок простору на екрані є дорогоцінним.

  Як використовувати режим «Нічне світло» Gnome