Як відключити прокрутку через тачпад у Windows 10

| | 0 Comments| 9:29 PM
Categories:

Точні сенсорні панелі дозволяють переміщатися по нашим пристроєм за допомогою жестів. Жести виконуються шляхом перетягування комбінації двох, трьох або чотирьох пальців по сенсорній панелі. Деякі жести, як-от чотирма чи трьома пальцями вниз, навряд чи будуть виконані випадково. Проведення двома пальцями часто виконується, коли ви не хочете цього, і це жест, який зазвичай асоціюється з функцією прокручування. За відсутності колеса миші сенсорна панель підтримує цей простий у виконанні жест, тому вам не потрібно перетягувати смуги прокрутки, коли потрібно прокручувати вікно. Якщо ви часто випадково прокручуєте, коли ви не збираєтеся цього робити, ви можете вимкнути прокрутку за допомогою сенсорної панелі в Windows 10.

Слід зазначити, що сенсорна панель – це не єдиний спосіб прокручування веб-сторінки чи вікна програми. Ви можете використовувати клавіші зі стрілками та клавіші сторінки вгору/вниз для вертикального прокручування. Якщо ви випадково використовуєте мишу зі своїм ноутбуком, а чимало людей це роблять, ви нічого не пропустите. Тим не менш, це не те, що ви повинні робити тільки тому, що можете. Якщо ви справді вважаєте, що прокрутка за допомогою сенсорної панелі є перешкодою, вимкніть її. Якщо ви виявите проблему під час введення тексту, подумайте про те, щоб вимкнути сенсорну панель під час введення. Для цього може бути спеціальна кнопка або жест натискання.

  Як обмежити пропускну здатність для оновлень Windows у Windows 10

Вимкніть прокрутку за допомогою тачпада

Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до групи налаштувань Пристрої. Перейдіть на вкладку Сенсорна панель. Прокрутіть униз до розділу «Масштаб» і «Прокрутка» та зніміть прапорець «Перетягніть двома пальцями для прокручування». Це вимкне прокрутку на сенсорній панелі.

Оскільки прокрутка є важливою функцією, вимкнути прокрутку за допомогою сенсорної панелі може бути неможливо. Якщо ви виявите, що жест виконується легко, ви можете зменшити чутливість тачпада. Крім того, перевірте налаштування драйвера сенсорної панелі, щоб перевірити, чи дозволяє він налаштувати прокрутку на прокручування трьома або чотирма пальцями. Налаштування за замовчуванням у Windows 10 не підтримує це налаштування, хоча ваш драйвер сенсорної панелі, особливо якщо це драйвер Snaptics, може підтримувати його.

  Як відключити підсумкове сповіщення Windows Defender у Windows 10

Якщо нічого не допомагає, ви можете спробувати сторонні програми, але, можливо, доведеться їх придбати. Безкоштовний може не робити те, що вам потрібно. Якщо у вас ноутбук Asus, Dell або HP, перевірте, чи є в них фірмове програмне забезпечення, яке вони постачають із вашим ноутбуком для керування жестами тачпада. Це далеко, але ці виробники об’єднують інші програми для керування дисплеєм та звуком, а деякі, зокрема Asus, можуть мати спеціальний додаток для керування тачпадом.