Як відключити показ гарячого кута робочого столу в Windows 10

У нижньому правому куті екрана в Windows 10 є гарячий кут. Його неможливо налаштувати, і якщо ви уважно подивитеся на нього, ви побачите найменшу маленьку лінію, проведену між гарячим кутом і рештою панелі завдань. Ця маленька область, коли її натиснути, згортає все на екрані та показує ваш робочий стіл. Для багатьох людей це дійсно корисна функція. Комусь це дратує і нестандартно, тому вимкнути його неможливо. Якщо ви вважаєте це марним, ви можете вимкнути гарячий кут на робочому столі за допомогою програми під назвою 7+ Taskbar Tweaker.

Вимкнути показ робочого столу

Завантажте та встановіть 7+ Taskbar Tweaker. Він має як інсталяційну, так і портативну версію. Виберіть той, який ви хочете використовувати, і запустіть його. Додаток пропонує цілу низку різних речей, які ви можете налаштувати. Щоб вимкнути показ робочого столу, увімкніть кнопку «Сховати робочий стіл» у розділі «Інше» в нижньому правому куті.

Закрийте програму після ввімкнення цієї опції, і кнопка «Показати робочий стіл» буде прихована. Ви більше не будете випадково натискати на нього і згортати все.

Якщо ви хочете зберегти кнопку «Показати робочий стіл», але вимкнути функцію «пік», ви можете. Пік — це місце, де, коли ви наводите курсор миші на кнопку «Показати робочий стіл», він показує ваш робочий стіл. Коли ви відсуваєте курсор, ваші вікна повертаються до початкового вигляду.

Щоб вимкнути Peak, відкрийте програму Налаштування та перейдіть до групи налаштувань Персоналізація. Перейдіть на вкладку Панель завдань і вимкніть перемикач «Використовувати пік для попереднього перегляду робочого столу, коли ви переміщуєте мишу до кнопки «Показати робочий стіл» в кінці панелі завдань».

Це вимкне Peak, але ви все одно зможете бачити та використовувати кнопку Показати робочий стіл.

Кнопка «Показати робочий стіл» непогана; це найшвидший спосіб приховати кожне відкрите вікно. Допомогло б, якби розташування кнопки можна було налаштувати, тому що часто користувачі натискають її, коли мають намір натиснути центр дій або час/дату, щоб переглянути календар.

Якщо ви вирішите вимкнути Показувати робочий стіл, ви все одно можете згорнути все на екрані та перейти на робочий стіл за допомогою комбінації клавіш Win+D. Показувати робочий стіл — це функція, яка була частиною Windows ще до Windows 7, і вона була набагато кориснішою з темою Aero, яка була в Windows 7. З Windows 10 користувачам це може не сподобатися, і вони віддадуть перевагу комбінації клавіш. Ви також можете імітувати Показувати робочий стіл, проводячи чотирма пальцями вниз тачпадом у Windows 10.