Як відключити першу анімацію входу в Windows 10

| | 0 Comments| 12:24 AM
Categories:

Щоразу, коли ви встановлюєте основне оновлення або створюєте нового користувача, під час першого входу в систему вас вітає перша анімація входу. Ось як вимкнути вітальне повідомлення, якщо ви більше не хочете його бачити.

Перша анімація входу — це серія повідомлень, які відображаються на екрані під час входу після серйозного оновлення, зміни версії або для нових облікових записів користувачів. Серед повідомлень: «Привіт», «Ми налаштовуємо для вас», «Ми отримали деякі оновлення для вашого ПК» і «Це може зайняти кілька хвилин».

Однак який сенс відключати анімацію? Чи пришвидшився вхід у новий обліковий запис, якщо анімацію більше не ввімкнено?

Щоб дізнатися, чи це дійсно швидше, ми зробили невелику вибірку з 10 нових користувачів: п’ять увійшли з увімкненою анімацією, а п’ятеро — без анімації.

Після п’ятиразового входу в систему з увімкненою анімацією середній час, який потрібен Windows, щоб отримати запит на підключення до послуг, становив 33,5 секунди. Вхід без анімації давав середній час налаштування 23,5 секунди. Це на 10 секунд швидше без анімації.

Хоча це досить невеликий розмір вибірки — і особливо для нових користувачів, які входять в систему вперше — схоже, що повне вимкнення анімації може заощадити багато часу для нових користувачів.

Домашні користувачі: вимкнути анімацію першого входу через реєстр

Якщо у вас Windows 10 Home, вам доведеться відредагувати реєстр Windows, щоб внести ці зміни. Ви також можете зробити це таким чином, якщо у вас Windows 10 Professional або Enterprise, але вам буде зручніше працювати в реєстрі, ніж у редакторі групової політики. (Якщо у вас Pro або Enterprise, ми рекомендуємо використовувати простіший редактор групової політики, як описано в наступному розділі.)

  Як відключити перезавантаження системи в Windows 10

Стандартне попередження: Редактор реєстру є потужним інструментом, і його неправильне використання може зробити вашу систему нестабільною або навіть непрацездатною. Це досить простий хак, і, якщо ви дотримуєтеся інструкцій, у вас не повинно виникнути проблем. Тим не менш, якщо ви ніколи не працювали з ним раніше, подумайте про те, як використовувати редактор реєстру, перш ніж почати. І обов’язково створіть резервну копію реєстру (і вашого комп’ютера!), перш ніж вносити зміни.

Ви також повинні створити точку відновлення системи, перш ніж продовжити. Windows, ймовірно, зробить це автоматично, коли ви встановите оновлення Anniversary Update, але не завадить зробити його вручну — таким чином, якщо щось піде не так, ви завжди зможете відкотитися.

Потім відкрийте редактор реєстру, натиснувши Windows+R на клавіатурі, ввівши «regedit» у поле, а потім натиснувши Enter.

Перейдіть до наступної клавіші на лівій бічній панелі:

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionWinlogon

Якщо ви не бачите ключа (папки) «Winlogon» під папкою CurrentVersion, клацніть правою кнопкою миші папку CurrentVersion та виберіть New > Key. Назвіть його «Winlogon».

  Як налаштувати жорсткий диск для встановлення Windows 10

Створіть новий ключ, клацнувши правою кнопкою миші Ключ. Назвіть його «Winlogon».’ width=”650″ height=”408″ onload=”pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);” onerror=”this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”>

Клацніть правою кнопкою миші ключ (папку) «Winlogon» на лівій панелі та виберіть «Створити» > «Значення DWORD (32-розрядне»).

Клацніть правою кнопкою миші на новому ключі та виберіть «Створити» > «Значення DWORD (32-розрядне)».  width=”650″ height=”318″ onload=”pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”  onerror=”this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”></p>
<p>Назвіть значення “EnableFirstLogonAnimation”.  Двічі клацніть його та встановіть значення «0».</p>
<p><img decoding=

Тепер ви можете закрити редактор реєстру. Вам не потрібно виходити або перезавантажувати комп’ютер, щоб зміни вступили в силу, але вам потрібно буде мати новий обліковий запис користувача, який чекає на вхід.

Щоб скасувати внесену зміну та надалі бачити першу анімацію входу, ви можете повернутися сюди, знайти значення «EnableFirstLogonAnimation» і повернути його на «1».

Завантажте наш хак реєстру одним кліком

Замість того, щоб самостійно редагувати реєстр, ви можете завантажити наш хак реєстру Disable First Logon Animation. Просто відкрийте завантажений файл .zip, двічі клацніть файл «Disable First Logon Animation.reg» і погодьтеся додати інформацію до свого реєстру. Ми також включили «EnableFirstLogonAnimation.reg», якщо ви хочете знову ввімкнути його.

Ці файли .reg просто змінюють ті самі параметри реєстру, які ми окреслили вище. Якщо ви хочете побачити, що робитиме цей чи будь-який інший файл .reg, перш ніж запустити його, ви можете клацнути правою кнопкою миші файл .reg і вибрати «Редагувати», щоб відкрити його в Блокноті. Ви можете легко створити власні хаки реєстру.

Професійні та корпоративні користувачі: вимкніть анімацію першого входу за допомогою групової політики

Якщо ви використовуєте Windows 10 Professional або Enterprise, найпростіший спосіб вимкнути анімацію входу – це використовувати редактор локальної групової політики. Це досить потужний інструмент, тому, якщо ви ніколи не використовували його раніше, варто витратити трохи часу, щоб дізнатися, на що він здатний. Крім того, якщо ви перебуваєте в мережі компанії, зробіть кожному послугу та спершу зверніться до свого адміністратора. Якщо ваш робочий комп’ютер є частиною домену, цілком імовірно, що він є частиною групової політики домену, яка все одно замінить локальну групову політику.

  Кожне сполучення клавіш Slack для Windows, Mac та Інтернету

Ви також повинні створити точку відновлення системи, перш ніж продовжити. Windows, ймовірно, зробить це автоматично, коли ви інсталюєте Anniversary Update. Проте не завадить зробити його вручну — таким чином, якщо щось піде не так, ви завжди зможете відкотитися.

Спочатку запустіть редактор групової політики, натиснувши Windows+R, ввівши «gpedit.msc» у поле та натиснувши клавішу Enter.

Перейдіть до Конфігурація комп’ютера > Адміністративні шаблони > Система > Вхід.

Знайдіть параметр «Показати анімацію першого входу» на правій панелі та двічі клацніть на ньому.

Встановіть для параметра «Показати анімацію першого входу» значення «Вимкнено» та натисніть «ОК», щоб зберегти зміни.

Натисніть кнопку

Тепер ви можете закрити редактор групової політики. Усі зміни збережено й набудуть чинності негайно. Немає необхідності перезавантажувати комп’ютер, перш ніж анімація буде вимкнена.

Щоб знову ввімкнути анімацію, поверніться сюди, двічі клацніть параметр «Показати анімацію першого входу» та змініть його на «Не налаштовано» або «Увімкнено».