Як відключити “Зробити з того місця, де ви зупинилися” в MS Word

У MS Word є зручна функція «Продовжити з того місця, де ви зупинилися». Коли ви закриваєте документ, Word створює закладки в тому файлі, над яким ви востаннє працювали. Це робиться, визначаючи, де був курсор, коли ви закривали документ. Коли ви відкриєте його знову, Word пропонує вам продовжити з того місця, де ви зупинилися. Це досить акуратна функція, але це не означає, що вона подобається всім. Якщо ви вважаєте, що це дратує, а не корисно, ви можете вимкнути продовження з того місця, де ви зупинилися в MS Word.

Щоб вимкнути продовження з того місця, де ви зупинилися в MS Word, потрібно відредагувати реєстр. Для редагування реєстру вам знадобляться права адміністратора.

  Як організувати свій Google Диск

Місце читання – реєстр Windows

Відкрийте реєстр і перейдіть до наступного ключа;

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftOffice16.0WordReading Locations

Наведене вище розташування працює, якщо ви використовуєте MS Office 2016. Якщо ви використовуєте старішу версію, наприклад MS Office 2013, вам потрібно буде перейти до наступного розташування;

HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftOffice13.0WordReading Locations

Зверніть увагу, що єдина різниця між двома наведеними вище розташуваннями – це ключі 16.0 і 13.0. Налаштуйте це відповідно до вашої версії MS Office. Ключі мають бути всі. Ви повинні визначити їх на основі вашої версії MS Office.

У цьому ключі зберігається місце, де ви зупинилися. Під ним ви побачите кілька інших ключів, усі з назвами Документ 1, Документ 2 тощо, але все це не має значення. Ви можете видалити ключ місцезнаходження для читання, але він повернеться, оскільки генерується автоматично.

  Як знайти логотип для веб-сайту

Вимкніть Pick Up, де ви зупинилися

Щоб вимкнути підбір для всіх документів з того місця, де ви ліворуч, клацніть правою кнопкою миші клавішу «Розташування читання» та виберіть «Дозволи». Натисніть «Додатково».

На екрані розширених дозволів установіть прапорець «Замінити всі записи дозволів дочірнього об’єкта на успадковані записи дозволів із цього об’єкта». Застосуйте зміни, а потім перезавантажте систему.

Під час відкриття документа в MS Word ви більше не побачите опцію продовжити, де ви зупинилися. Шкода, що Microsoft не додала простіший спосіб його вимкнення.

Функція має свої недоліки. Якщо ваша система повільна, завантаження займає більше часу. Часто ви просто прокручуєте туди, де хочете працювати, і це ще одне спливаюче вікно, яке ви можете закрити. Проблема також полягає в тому, що він позначає ваше останнє місце розташування за місцем, де ви знаходилися. Якщо клацнути будь-де в документі, місце отримання буде оновлено.

  Яка різниця між IPv4 та IPv6?

Можливо, краще було б, якби користувачі могли позначити своє власне місцезнаходження, щоб забирати, коли вони закривають документ. Це запобіжить зміну випадкових натискань.