Як відключити знімок екрана на iPhone

iPhone є одним із найбільш використовуваних і популярних пристроїв від Apple Inc. Люди віддають перевагу iPhone через їх преміальну якість і функції безпеки, які він надає. У всіх відношеннях iPhone лідирує, будь то швидкість процесора, продуктивність камери або навіть довговічність. Але іноді ви можете вимкнути певні функції свого iPhone, якими ви не користуєтеся або більше не хочете користуватися. У цій статті ми розглянемо, як відключити знімки екрана на iPhone або вимкнути знімки екрана на iPhone.

Як відключити знімок екрана на iPhone

Ви можете вимкнути параметри знімка екрана в налаштуваннях доступності на вашому iPhone. І ви знайдете кроки, які детально пояснюють те саме, далі в цій статті.

Де функція знімка екрана в налаштуваннях iPhone?

Насправді вам не потрібні параметри налаштування для знімків екрана, оскільки ви можете зробити це, просто натиснувши кнопку збільшення гучності та живлення одночасно. Але якщо ваша кнопка гучності не працює, ви можете ввімкнути жести знімків екрана в меню налаштувань спеціальних можливостей у налаштуваннях iPhone. У цьому меню ви побачите кілька варіантів, щоб зробити знімок екрана на вашому iPhone.

Чому мій iPhone сам робить знімки екрана?

Це може статися, якщо для створення знімків екрана ввімкнено функцію подвійного чи потрійного дотику.

  Скануйте та конвертуйте зображення в текст на телефоні та експортуйте в MS Word

Як зупинити випадкові знімки екрана на iPhone XS?

Випадкові знімки екрана трапляються здебільшого через опцію подвійного дотику, наприклад, якщо ваш пристрій у вашій кишені, і його двічі торкнулися ззаду, він зробить знімки екрана. Ви можете уникнути цього, просто вимкнувши опцію заднього торкання на своєму iPhone XS. Щоб вимкнути знімок екрана на iPhone, виконайте наведені нижче дії.

Примітка. Це працюватиме лише на iPhone 8 і вище.

1. Відкрийте програму «Налаштування» на пристрої iPhone.

2. Проведіть пальцем вниз і торкніться опції Доступність.

3. У розділі Physical and Motor торкніться опції Touch.

4. Натисніть на Назад.

5. Натисніть Double Tap.

Примітка: також виконайте цей і наступний крок для параметра «Потрійний дотик».

6. Нарешті, торкніться опції «Немає».

Чи можете ви вимкнути знімок екрана на iPhone XR?

Ні, ви не можете вимкнути опцію повних скріншотів на будь-якому iPhone. Ви можете вимкнути опцію подвійного або потрійного дотику для знімків екрана, але ви все одно зможете робити знімки екрана за допомогою кнопок живлення та збільшення гучності.

Як вимкнути знімки екрана на iPhone 11 або 12? Як вимкнути знімки екрана на iOS 14 і 15?

Ви не можете вимкнути опцію повних знімків екрана на будь-якому iPhone. Але, починаючи з iPhone 8 і далі, Apple запустила новий спосіб робити знімки екрана за допомогою функції подвійного або потрійного дотику. Ви можете вимкнути цю функцію, оскільки це може призвести до випадкових скріншотів. Щоб вимкнути опцію подвійного або потрійного дотику, виконайте наведені нижче дії.

  Як налаштувати та використовувати iPhone X, iPhone XR, iPhone XS або iPhone XS Max

1. Відкрийте «Налаштування» та натисніть «Спеціальні можливості».

2. Торкніться опції Touch у розділі Physical and Motor.

3. Потім у нижній частині екрана торкніться опції Back Tap.

4. Торкніться параметрів Подвійне натискання > Немає.

5. Зробіть те саме для параметра Потрійне натискання.

Як вимкнути подвійний скріншот на iPhone?

Ви можете виконати наведені нижче кроки, щоб вимкнути знімок екрана подвійним дотиком на вашому iPhone.

1. Запустіть Налаштування.

2. Торкніться опції Доступність у списку.

3. Потім торкніться опції Touch.

4. Торкніться Back Tap > Double Tap.

5. Нарешті, торкніться опції «Немає».

Як видалити кнопку знімка екрана на iPhone?

На iPhone немає знімної кнопки знімка екрана. У вас є 2 способи робити знімки екрана: за допомогою кнопки живлення та збільшення гучності або функції заднього натискання. Ви не можете відключити перший спосіб створення скріншотів. Але ви точно можете вимкнути функцію натискання задньої панелі в налаштуваннях Touch на нашому iPhone. Виконайте описані вище кроки, щоб вимкнути знімок екрана на iPhone.

  Яка різниця між файлами Outlook PST і OST?

Як змінити налаштування знімка екрана на iPhone?

Apple запустила функцію заднього торкання для виконання різних завдань на вашому iPhone. Просто торкнувшись двічі або тричі на задній панелі, ви можете робити знімки екрана. Якщо ви хочете внести будь-які зміни в цю функцію, виконайте наступні дії.

1. Відкрийте програму Налаштування.

2. Проведіть пальцем вниз і торкніться опції Доступність.

3. У розділі Physical and Motor торкніться опції Touch.

4. Торкніться Back Tap > Double Tap > Screenshot.

Примітка. Ви можете зробити те саме для параметра «Потрійний дотик».

Тепер у кутку екрана з’явиться коло. Щоб зробити знімок екрана, ви можете одним дотиком, подвійним дотиком, тривалим натисканням або 3D дотиком цього кола.

Як вимкнути захист знімків екрана?

Немає додаткового захисту для скріншотів. Ви можете робити знімки екрана, одночасно натиснувши кнопку живлення та кнопку гучності, або скориставшись функцією заднього торкання.

***

У цій статті ми розглянули, як відключити знімок екрана на iPhone. Ми сподіваємося, що ми вирішили всі ваші запитання щодо цього. Ви можете повідомити нам будь-які запитання щодо цієї статті або пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.