Як відкласти вкладки у Firefox

Microsoft Edge має чудову функцію під назвою «відкладення вкладок». Це дозволяє закрити групу відкритих вкладок і викликати їх, коли вам потрібно. Ця функція не схожа ні на що інші сучасні браузери. Максимум, ви можете відкривати нещодавно закриті вкладки або відкривати посилання з історії веб-перегляду, але це також має обмеження, якщо ви використовуєте Chrome. Відкладення вкладок — це унікальна функція Edge. Якщо ви хочете відкласти вкладки у Firefox, ви можете використовувати доповнення під назвою «Відкласти».

Відкладіть вкладки у Firefox

Встановіть доповнення Set Aside. Це додасть кнопку до рядка заголовка. Виглядає як телефон зі стрілкою вліво. Клацніть його, і всі вкладки, відкриті у поточному вікні, будуть відкладені. Це також закриє вкладки, які будуть відкладені, тому дані будуть втрачені, якщо ви працюєте над документом або чимось подібним.

Після того, як вкладку буде відкладено, ви захочете згадати їх у якийсь момент. Для цього натисніть клавішу Alt на клавіатурі. Це відкриє параметри меню в рядку заголовка, які зазвичай приховані в сучасному інтерфейсі Firefox.

У меню перейдіть до Перегляд > Бічна панель > Вкладки, які ви відклали. Це відкриє бічну панель, подібну до бічної панелі історії, яка відкривається у Firefox. На бічній панелі ви зможете вибрати, які вкладки знову відкривати. Ви також можете відновити всі вкладки, які ви відклали, і видалити окремі вкладки з тих, які ви відклали.

У порівнянні з тією ж функцією в Edge, надбудова є чудовою копією. Єдиний недолік, а точніше недолік – це те, як ви запам’ятовуєте вкладки, які були відкладені. На Edge є спеціальна кнопка, щоб відкрити панель і закрити її так само легко. За допомогою цього доповнення та у Firefox меню «Перегляд» містить занадто багато кліків, щоб було зручно викликати вкладки.

Крім незручностей, функція все ще корисна. Оскільки він копіює функцію на Edge, він має ті самі недоліки, наприклад, ви не можете виділити лише одну вкладку з тих, які відкриті. Ви можете клацнути правою кнопкою миші вкладку, яка була відкладена, і додати її в закладки, чого ви не можете зробити в Edge. Якщо вам потрібно виділити лише одну вкладку, ви можете відокремити її у власне вікно, а потім натиснути кнопку, щоб відкласти її.