Як віддзеркалити свій пристрій Android на Chromebook

У більшості випадків Android полегшує відображення екрана. Однак, коли справа доходить до пристроїв Chromebook, немає нічого простого. По суті, вони не мають різноманітних функцій – мета Chromebook – бути портативним, легким з точки зору програмного забезпечення та здатним виконувати дії в Інтернеті.

Проте є способи віддзеркалити екран Android на Chromebook, якщо це передбачає використання сторонніх програм. На щастя, Android є королем у цьому відношенні. Ось як дзеркально відобразити Android на Chromebook.

Ця програма є третьою ітерацією однієї з найкращих програм сторонніх розробників, що відображають екран для пристроїв Android. Він підтримує Google Cast, Miracast, а також AirPlay. Так, програма Reflector 3 дозволяє віддзеркалювати екран пристрою Android на пристрій Chromebook. Ось як це зробити.

Щоб почати, завантажте програму на свій Chromebook і пристрій Android. Дочекайтеся завантаження програм і встановіть їх (Chromebook) або дозвольте їм встановлюватися автоматично (Android). Після завершення процесу встановлення запустіть програму на обох пристроях. Переконайтеся, що вони підключені до однієї мережі Wi-Fi. Це дуже важливо – якщо пристрої підключені до різних мереж, метод не спрацює.

На пристрої Android перейдіть у верхній лівий кут екрана та відкрийте меню. Потім виберіть параметр Cast Screen/Audio. Ви повинні побачити список доступних пристроїв, і в ньому має бути ваш Chromebook. Торкніться запису Chromebook тут, щоб почати дзеркальне відображення.

Vysor – це програма, яка дозволяє керувати пристроєм Android за допомогою Chromebook. Це відобразить ваш екран Android на Chromebook, по суті, відображаючи все, що ви робите на екрані телефону/планшета. За всіма цілями, це програма для дзеркального відображення з поворотом – вона дозволяє використовувати комп’ютер для керування телефоном.

Безкоштовна версія програми дозволяє відображати екран Android, але з обмеженими параметрами роздільної здатності. У платній версії передбачені варіанти з більш високою роздільною здатністю. Ось як це робиться.

Перш за все, ви встановлюєте Vysor на свій Chromebook, а не на пристрій Android. Отже, перейдіть на їхній веб-сайт і завантажте інсталяцію. Після завантаження інсталяції встановіть програму. Коли процес закінчиться, запустіть програму. Переконайтеся, що ви дозволили налагодження USB на своєму Chromebook. Chromebook повинен мати доступ до вашого телефону Android.

Увійшовши в програму Vysor, натисніть кнопку Переглянути у списку доступних пристроїв. Звичайно, переконайтеся, що ваш Chromebook і пристрій Android підключені до однієї мережі Wi-Fi.

Зачекайте, поки все завантажиться. Коли це буде зроблено, ви успішно відобразили Android на своєму Chromebook. Крім того, тепер ви можете керувати тим, що відбувається на вашому телефоні, за допомогою миші та клавіатури.

Цей інструмент не є найвишуканішим чи інтуїтивно зрозумілим для дзеркального відображення екрана. Однак він не вимагає рута, і його можна використовувати на будь-якій моделі Android. Суть тут полягає в тому, що VMLite VNC Server — це інструмент віддаленого керування для пристроїв Android. Однак ви не зможете використовувати його безкоштовно, оскільки доступна лише платна версія. Ось як використовувати цю програму для дзеркального відображення екрана Android на Chromebook.

Завантажте програму з магазину GooglePlay. Потім завантажте та встановіть програму на свій Chromebook з офіційного веб-сайту. Після встановлення на обох пристроях увімкніть налагодження USB на телефоні. Далі підключіть пристрій Android до Chromebook за допомогою стандартного USB-кабелю.

Інструмент на вашому Chromebook повинен розпізнати пристрій, і має з’явитися параметр Запустити сервер VMLite. Натисніть його. Ось і все, дзеркальне відображення має початися.

Перш за все, суть програми AirDroid — це керування файлами. Це досить очевидно, коли ви відвідуєте їхній веб-сайт (це дуже круто). Однак остання версія інструмента принесла в гру безліч додаткових функцій. Однією з цих функцій, звичайно, є функція дзеркального відображення екрана.

Почніть зі створення облікового запису. Використовуйте для цього будь-який пристрій. Тепер завантажте програму на свій телефон із магазину Google Play. Ви також можете відсканувати QR-код на веб-сайті AirDroid, щоб швидко знайти програму. Після завантаження та встановлення на телефоні переконайтеся, що ваш Chromebook і пристрій Android під’єднані до однієї мережі Wi-Fi.

Відкрийте програму на своєму Chromebook. На екрані Chromebook має з’явитися QR-код. Скануйте його за допомогою пристрою Android. Дотримуйтесь інструкцій на екрані. Після того, як ви все виконаєте, дзеркальне відображення має початися.

AllCast насправді не є програмою для дзеркального відображення. Він не відображатиме всю вашу ОС Android на екрані Chromebook. Однак він дозволяє передавати відео, фотографії та музику зі свого телефону/планшета безпосередньо на пристрій Chromebook. Якщо ви хочете віддзеркалити екран Android для цих цілей, використовувати трансляцію замість дзеркального відображення є набагато кращою, швидшою та більш чуйною ідеєю.

Хоча безкоштовна версія інструмента існує, вона обмежує тривалість відео, яке ви можете транслювати, і показує рекламу. Платна версія не має цих обмежень. Ось як використовувати AllCast для трансляції вмісту з телефону Android на Chromebook.

Спочатку перейдіть у Веб-магазин Chrome і знайдіть програму AllCast. Знайшовши, завантажте та встановіть. На пристрої Android перейдіть у магазин Google Play і знайдіть програму. Завантажте його та дозвольте встановити. Після успішного встановлення на обох пристроях відкрийте програму на телефоні та виберіть браузер Chromebook Chrome як приймач. Нарешті, почніть транслювати вміст на своєму Chromebook.

Віддзеркалення або трансляція Android на Chromebook

Хоча дзеркальне відображення екрана та трансляція не є параметрами Chromebook за замовчуванням, є кілька інструментів, які допоможуть вам у цьому. Спробуйте будь-який із додатків зі списку та знайдіть той, який найкраще підходить для вас. Кожен з них має свої особливості та переваги.

Які програми зі списку ви пробували? Ви дотримувалися конкретного? Можливо, ви навіть вирішили вибрати платну версію? Дайте нам знати в розділі коментарів нижче.