Як віддзеркалити пристрій Android на телевізор

Телевізори кращі, ніж смартфони, для медіа-споживання через їхні великі екрани. Але що, якщо ви хочете переглядати фотографії або відео, збережені на вашому телефоні, на більшому екрані? Android дозволяє легко віддзеркалювати екран телефону на сумісному телевізорі Smart TV.

Залежно від того, який пристрій Android у вас є, ви можете покластися на один із наведених нижче методів, щоб віддзеркалити його екран на телевізорі.

Використовуйте вбудовану функцію трансляції в програмах

Найпростіший спосіб віддзеркалити екран телефону на смарт-телевізорі — скористатися вбудованою функцією трансляції в підтримуваних програмах. Наприклад, під час перегляду відео на YouTube у кутку ви побачите прямокутний значок із логотипом Wi-Fi. Просто торкніться його, і ви побачите всі підтримувані пристрої, на які можна бездротово транслювати відео.

  15 додатків для відстеження звичок для Android, iOS і Інтернету у 2022 році

Ця функція також доступна в інших програмах, як-от Google Photos, VLC для Android, Netflix, Amazon Prime тощо. Ви можете використовувати цю кнопку для швидкого перегляду фотографій або перегляду відео на великому екрані.

Віддзеркалюйте свій пристрій Android із програми Google Home

Хоча кнопка Cast у додатках зручна, не всі додатки мають таку можливість. У таких випадках ви можете легко віддзеркалити екран свого телефону за допомогою програми Google Home. Однак вам потрібно налаштувати свій Google Chromecast або Smart TV за допомогою облікового запису Google, перш ніж ви зможете зробити це безперешкодно.

Коли ваш пристрій Chromecast або смарт-телевізор із підтримкою Chromecast буде пов’язано з вашим обліковим записом Google, ось як ви зможете бездротово транслювати з Android на свій телевізор:

 • Відкрийте програму Google Home і торкніться вкладки «Пристрої».
 • Виберіть телевізор, на який ви хочете віддзеркалити свій пристрій Android.
 • Торкніться Транслювати мій екран. Коли з’явиться спливаюче вікно, торкніть Cast screen.
 • Більшість телефонів запитують підтвердження, щоб почати запис або трансляцію. Натисніть Почати зараз.
 •   Як вимкнути OK Google на Android

  Завдяки цьому ваш смарт-телевізор відображатиме все, що є на вашому телефоні. Завершивши трансляцію, проведіть пальцем униз від верхньої частини екрана телефону, щоб відкрити сповіщення. Потім торкніться стрілки вниз у сповіщенні на екрані трансляції та торкніться «Відключити».

  Віддзеркалюйте свій пристрій Galaxy за допомогою Samsung Smart View

  Ви можете використовувати функцію Smart View від Samsung, щоб відобразити свій пристрій Android, якщо у вас є телефон Samsung, як-от Samsung Galaxy S24 Ultra, який ми розглядали.

  Вам не потрібно налаштовувати домашній пристрій, щоб Smart View працював. Все, що вам потрібно зробити, це переконатися, що ваш смарт-телевізор і пристрій Android підключені до однієї мережі Wi-Fi. Потім виконайте ці два кроки:

    Як встановити програму для текстових повідомлень за замовчуванням на Android
 • Торкніться перемикача Smart View на панелі швидких налаштувань телефону Samsung.
 • Зачекайте, поки Smart View автоматично знайде сумісні пристрої на вкладці «Телефон -> Інші пристрої». Виберіть свій телевізор зі списку пристроїв, що з’явиться.
 • Коли з’явиться спливаюче вікно з підтвердженням, натисніть «Почати зараз».
 • Ви маєте негайно побачити екран телефону на телевізорі. Меню керування Smart View буде приховано на правій стороні вашого смартфона; проведіть пальцем від правого краю вліво на панелі інструментів Smart View, щоб відкрити такі параметри, як селфі-відео, трансляція програми, затемнення екрана телефону, призупинення Smart View і відключення.

  Це найшвидший і найпростіший спосіб бездротового віддзеркалення екрана вашого телефону Android на смарт-телевізор, і вони працюватимуть незалежно від того, чи використовуєте ви пристрій Chromecast, Google TV або телевізор LG із webOS.

  Якщо вам потрібні додаткові варіанти підключення, перегляньте наш посібник із підключення телефону Android до телевізора. Крім того, якщо у вас слабкий доступ до Інтернету, і ви хочете отримати надійніше фізичне з’єднання, ви можете підключити телефон до телевізора через USB.