Як віддалено стерти iPhone з робочого столу

Айфони, як правило, дуже безпечні. Якби ваш iPhone вкрали, зламати пароль було б непросто. Ваш телефон може бути стертим і проданим, але дані в основному безпечні. Якщо ви не використовували жодних засобів безпеки або хтось із вашим телефоном може вгадати пароль/код доступу, ви можете стерти його зі свого робочого столу. Ось як можна віддалено стерти дані iPhone.

Вимоги

Для того, щоб віддалено стерти iPhone, ви повинні мати;

Знайти мій iPhone увімкненим на вашому iPhone
Доступ до Apple ID, підключеного до вашого iPhone
Доступ до настільного веб-браузера

Віддалено стерти iPhone

Відвідайте iCloud і ввійдіть, використовуючи той самий Apple ID, який ви використовуєте на своєму iPhone. Якщо у вас налаштовано двофакторну автентифікацію, вам знадобиться доступ до Mac або iPhone, щоб отримати код. Очевидно, iPhone у вас не є, тому про це не може бути й мови. Якщо у вас немає комп’ютера Mac, виберіть опцію, яка говорить, що ви не отримали код, і виберіть «Інші параметри».

  Доступ до часто використовуваних програм із панелі сповіщень

Вам буде запропоновано підтвердити свій номер телефону та ввести новий. Apple може зайняти деякий час, щоб підтвердити вашу особу, тому ви не зможете віддалено стерти дані з телефону за один день. Перегляньте параметри відновлення та виберіть те, що вам підходить.

Коли ви зможете ввійти в iCloud, перейдіть до розділу «Знайти мій iPhone».

Виберіть свій iPhone з усіх пристроїв.

У верхньому правому куті ви побачите картку з трьома параметрами, одним з яких є Стерти iPhone. Натисніть його, і ваш телефон буде стерто.

Щоб операція стирання була відправлена ​​на ваш iPhone, він повинен бути підключений до Інтернету. Якщо його вкрали, можливо, той, хто його має, міг вимкнути Wi-Fi і мобільні дані з Центру керування. iCloud не може ввімкнути ці два перемикачі, тому стирання відбудеться лише після того, як ваш iPhone під’єднається до Інтернету.

  Що таке Patreon і як він працює?

Після того, як ваш iPhone під’єднано до мережі, команді стирання потрібно лише кілька секунд, щоб розпочати стирання. Телефон не потрібно постійно підключати до Інтернету, щоб його стерти. Витирання iPhone призведе до видалення вашого Apple ID та вимкнення Find my iPhone з нього. Якщо ваш телефон пізніше буде відновлено, вам може бути важко довести, що він належить вам. Якщо у вас все ще є коробка, вона прийшла, це допоможе, як і будь-які квитанції про покупку. Якщо ви зареєстрували пристрій за допомогою свого Apple ID, ви можете використовувати це як спосіб довести, що це ваш телефон.

  Як виправити програму погоди, яка не оновлюється на iPhone