Як віддалено встановити програми Microsoft Store на пристроях з Windows 10

| | 0 Comments| 3:01 PM
Categories:

Якщо у вас є пристрій Android, ви знаєте, що можете встановлювати програми з Play Store з браузера на комп’ютері. Все, що вам потрібно зробити, це увійти за допомогою свого облікового запису Google, натиснути кнопку «Встановити» біля програми, вибрати свій пристрій, і програма буде встановлена. Microsoft випускає щось подібне для програм Microsoft Store. Тепер ви можете віддалено встановлювати програми Microsoft Store на пристрої Windows 10 зі свого веб-браузера. Ви більше не можете встановлювати їх через додаток Window Store, і ви можете встановити їх на кількох пристроях.

ПОВІДОМЛЕННЯ СПОЙЛЕРА: прокрутіть униз і перегляньте відеоурок у кінці цієї статті.

Це працює лише на пристроях, підключених до облікового запису Microsoft. Якщо ви використовуєте локальний обліковий запис на робочому столі, ви не зможете встановлювати програми віддалено.

  Як переключитися на міні-програвач Groove в Windows 10

Віддалено встановлювати програми Microsoft Store

Відвідайте Microsoft Store у своєму браузері. Вам знадобиться посилання на сторінку програми. Спробуйте відвідати цю сторінку для програми Netflix. Опинившись там, знайдіть опцію входу вгорі праворуч. Клацніть його та увійдіть у той самий обліковий запис Microsoft, який ви використовуєте на робочому столі.

Увійшовши, подивіться на кнопку «Встановити/Відтворити», і ви побачите кнопку додаткових параметрів поруч із нею. Натисніть його та виберіть параметр Встановити на моїх пристроях. Це відкриє вікно, де ви можете вибрати пристрої, підключені до вашого облікового запису Microsoft. Після того, як ви виберете пристрої, програма встановлюватиметься щоразу, коли ці пристрої підключені до Інтернету та мають активне інтернет-з’єднання.

  Як встановити та використовувати Wget в Windows 10

Це працює у всіх браузерах, тобто ви не обмежені використанням Edge, щоб побачити цю опцію. Слід зазначити, що ця функція дуже груба по краях. Здається, ця опція з’являється не для всіх користувачів і навіть може зникнути після того, як з’явиться кілька разів. Можливо, це пов’язано з тим, що функція ще не готова. Можливо, це випадково вийшло в ефір. Це був би не перший раз, коли виникла проблема з Microsoft Store.

Якщо ви ще не бачите цієї опції, зачекайте деякий час. Можливо, корпорація Майкрософт має проблеми з утриманням у погано керованій бета-версії. Хороша новина полягає в тому, що як тільки ця функція стане доступною для всіх, це значно спростить встановлення програм із Microsoft Store. Це ще один стимул для розробників розміщувати свої програми в Microsoft Store і ще одна вагома причина для кінцевих користувачів використовувати його для завантаження програм. Залишається тільки побачити, коли ця функція буде фактично доступна для всіх користувачів. Будемо сподіватися, що це займе не більше кількох місяців.

  ✨ Ви можете використовувати емодзі в іменах файлів у Windows 10