Як віддалено вимкнути Smart Lock на Android

Зберігати безпеку телефону складно; з одного боку, ви не хочете, щоб хтось мав доступ до вашої інформації. З іншого боку, ви не хочете встановлювати так багато блокувань на пристрій, щоб розблокувати його для власного використання було проблемою. Android вирішує цю проблему за допомогою Smart Lock. Це складна система блокування, яка може тримати ваш пристрій розблокованим, якщо він знаходиться у вашій кишені, підключений до носимого пристрою чи вашого автомобіля, або якщо ви вдома чи на роботі. Це все чудово, поки ви не залишите свій пристрій десь і він не буде розблокований. Щоб ваша інформація була в безпеці, вам потрібно віддалено вимкнути Smart Lock на телефоні. Ось як.

Вимоги

На вашому телефоні Android ви повинні мати;

  Як копіювати та вставляти текст, посилання та фотографії на Android

Обліковий запис Google налаштовано
Знайти мій пристрій увімкнено
Активне з’єднання Wi-Fi або стільникового зв’язку

Віддалено вимкнути Smart Lock

Відвідайте Google Сторінка «Знайти мій пристрій». і увійдіть у той самий обліковий запис Google, який ви налаштували на своєму телефоні Android. Після входу Google знайде ваш пристрій. Якщо у вас налаштовано кілька пристроїв, виберіть той, для якого ви хочете віддалено вимкнути розумне блокування.

Натисніть опцію «Заблокувати».

Ви можете ввести необов’язкове повідомлення, але якщо ви не зацікавлені в цьому, просто натисніть кнопку Блокування внизу.

Google віддалено заблокує ваш пристрій, і його можна розблокувати, лише ввівши PIN-код, ключ або пароль.

  4 способи контролювати використання даних на телефоні Android

Обмеження

Цей метод має обмеження, найочевиднішим з яких є те, що ваш пристрій має бути в мережі. Якщо Google не може знайти його та не може підключитися до нього, він не зможе віддалено заблокувати пристрій. Якщо ваш пристрій потрапив у чужі руки, і хтось знає, що на ньому ввімкнено інтелектуальне блокування, вони можуть увімкнути режим польоту та переглянути ваш пристрій. Однак якщо пристрій вимкнено/перезапущено, смарт-блокування вимкнено, і лише PIN-код або пароль тощо можуть розблокувати його знову.

Хоча це обмеження існує, слід зазначити, що ваша інформація, будучи скомпрометована, не дозволить нікому легко стерти ваш телефон, видалити з нього ваш обліковий запис Google або скинути паролі. Щоб зробити будь-яке з цього, знадобиться підключення до Інтернету. Аналогічно, якщо хтось використовує ваш телефон для отримання доступу до двофакторних кодів аутентифікації, йому знову доведеться вимкнути режим польоту, щоб отримати текстове повідомлення.

  Як отримати подвійне натискання, щоб заблокувати будь-який телефон Android

Існують лазівки, які запобігають дистанційному блокуванню пристрою, однак вони мають обмеження.