Як віддалено вийти зі Skype

Categories:

Усі ми чули жахливі історії про те, як залишити обліковий запис у соцмережах, увійшовши не на той комп’ютер. У якийсь момент ці історії були досить поширеними і допомогли нам навчити нас завжди виходити з Facebook. Якщо ви забули вийти з Facebook на загальнодоступному комп’ютері, ви можете віддалено завершити всі сеанси. Те ж саме стосується Gmail, але це функція, яку пропонують деякі служби. Якщо ви залишили свій обліковий запис Skype увійшовши на загальнодоступний комп’ютер або телефон, який більше не у вас, ви, ймовірно, шукаєте спосіб віддалено завершити сеанс. Skype має просту невелику команду, яка робить трюк.

  6 порад, як зробити годинник Samsung більше Google-y

Якщо ви залишили Skype увійшовши в систему або пристрій, до якого у вас більше немає доступу, найшвидший і найпростіший спосіб завершити сеанс – надіслати таку команду в будь-якій розмові. Команда не буде видима для інших учасників розмови.

/remotelogout

Це негайно завершить усі активні сеанси Skype на інших системах і пристроях. Це завершить сеанси, скажімо, на вашій робочій системі або на пристрої iPhone чи Android. Якщо ви не впевнені, що ви ввійшли в Skype, є простий спосіб перевірити, скільки активних сеансів Skype у вас зараз. Надішліть таку команду над будь-якою розмовою, і ви побачите, скільки у вас активних сеансів Skype. Як і попередня команда, вона не буде видима для інших учасників розмови.

/showplaces

Ця команда повертає список пристроїв, на яких ви ввійшли. Ми помітили, що він не був на 100% точним, і іноді не вдалося видалити сеанс після його завершення. Якщо ви підозрюєте, що залишили свій обліковий запис Skype увійшовши в загальнодоступну систему, скористайтеся командою kill, щоб бути в безпеці. Команди можна надсилати як із настільних програм Skype, так і з мобільних програм Skype.

  Як дізнатися, які програми використовують всю пам’ять вашого Mac