techukraine.net techukraine.net Як встановити WordPress на Localhost для тестування та розробки?

Як встановити WordPress на Localhost для тестування та розробки?

| | 0 Comments| 6:49 AM
Categories:

Бажаєте встановити WordPress на localhost?

Встановлення WordPress локально означає розміщення веб-сайту на локальному комп’ютері. Ваш комп’ютер діє як хостинг-провайдер для вашого веб-сайту. Ваші файли зберігатимуться на вашому локальному комп’ютері, і лише ви матимете доступ до свого сайту.

Щоб установити WordPress на localhost, вам знадобляться два безкоштовні інструменти – локальний інструмент розробки, як-от XAMPP, LAMP, MAMP або WAMP і інсталятор WordPress.

Як правило, якщо ви хочете створити веб-сайт на WordPress, вам потрібно придбати доменне ім’я та хостинг, а потім запустити живий веб-сайт. Однак, якщо ви просто хочете спробувати та протестувати кілька речей на веб-сайті WordPress, установіть його локально — найкраще рішення.

Вам не доведеться витрачати ні копійки на хостинг або домен; Ви можете виконувати все тестування та розробку безкоштовно. Крім того, якщо ви просто хочете навчитися створювати веб-сайти WordPress, то рекомендується розмістити WordPress локально.

У цій статті описано, як інсталювати WordPress на локальному хості за п’ять простих кроків. Я зроблю це встановлення за допомогою програмного забезпечення XAMPP localhost, оскільки воно підтримує різні операційні системи (Windows, Linux і Mac) і є безкоштовним для використання.

Отже, давайте зануримося в статтю.

Переваги встановлення WordPress на Localhost

Без сумніву, WordPress є однією з найпопулярніших CMS у світі. Відповідно до Звіт про частку ринку CMS за 2023 рікWordPress підтримує понад 43% усіх веб-сайтів в Інтернеті.

Коли ви інсталюєте WordPress CMS локально, весь веб-сайт розміщується на локальному комп’ютері. Веб-сайт з’єднується з локальним комп’ютером за допомогою петлевої адресної мережі замість підключення до віддаленого сервера через Інтернет. Тому це називається локальним хостингом.

Ось деякі переваги встановлення WordPress на локальному хості:

#1. Навчання та розвиток

Якщо ви початківець розробник WordPress або хочете почати розробку WordPress, локальний хостинг може допомогти вам відшліфувати свої навички розробки. Локальна розробка WordPress особливо корисна для студентів, оскільки це абсолютно безкоштовний процес.

Найкраще те, що ви можете вчитися у своєму темпі.

#2. Безпечний простір для тестування нових плагінів, функцій і тем

Тестування нових плагінів, функцій або тем на активному веб-сайті може порушити код веб-сайту та призвести до його збою. Це зашкодить не лише користувачам у реальному часі, але й прибутку вашого бізнесу.

Установивши WordPress локально, ви матимете безпечне місце для тестування нових плагінів, функцій або тем.

#3. Ізольоване середовище розробника

Встановлення WordPress на localhost дає вам ізольоване середовище для розробки нових інструментів і методів з нульовим ризиком і оптимальною гнучкістю. У веб-розробці вам потрібне середовище, щоб грати з кодом під час тестування ідей.

Після завершення розробки функції/плагіна/теми ви можете перемістити їх на тестовий сайт для перевірки якості та покращень.

  15 класичних ігор для Playstation (PS1), у які ви все одно б із задоволенням грали

Як встановити WordPress на локальний хост?

Отже, тепер, коли ви знаєте переваги локального розміщення WordPress, давайте ознайомимося з практичним покроковим посібником, як це зробити правильно.

Середовище веб-розробки дозволяє нам розробляти веб-додатки локально (офлайн). Для розробки будь-яких веб-додатків ми повинні спочатку налаштувати середовище веб-розробки на нашій локальній машині, тобто в нашій комп’ютерній системі.

Під час налаштування середовища веб-розробки ми перетворюємо нашу локальну машину на роботу як клієнта, так і як сервера. Щоб налаштувати середовище веб-розробки для розробки веб-додатків за допомогою PHP і MySQL.

Відповідно до специфікації системи нам потрібно встановити один із наведених нижче програмних пакетів.

Програмне забезпечення Localhost — це XAMPPCross-platform, Apache, MySQL, PHP і PerlWAMPWindows, Apache, MySQL, PHPLAMPLinux, Apache, MySQL і PHPMAMPMy Apache, MySQL і PHP

Якщо ви хочете дізнатися більше про програмне забезпечення localhost, прочитайте наш повний посібник із XAMPP, WEMP, LAMP тощо.

Сьогодні я буду використовувати XAMPP оскільки він працює на будь-якій ОС (Windows, Mac або Linux). Порівняно з іншими платформами, XAMPP пропонує більше можливостей і має зручний інтерфейс для початківців.

Ви можете завантажити будь-яку версію XAMPP, але я рекомендую встановити останню. Після завантаження інсталятора ви можете почати процес встановлення.

Просто відкрийте програму встановлення та натисніть кнопку «Далі», доки XAMPP не розпакує свої файли.

Дозвольте XAMPP розпакувати свої файли, і програмне забезпечення буде встановлено. Це може зайняти кілька хвилин.

Налаштування середовища локального сервера для встановлення WordPress

Щоразу, коли ви хочете створити проект (веб-сайт) у WordPress, вам потрібно спочатку налаштувати середовище локального сервера. Лише тоді ви зможете встановити WordPress на свій локальний комп’ютер.

Після встановлення XAMPP відкриється вікно. Ви повинні запустити модулі Apache і MySQL перед встановленням WordPress. Щойно модулі стануть зеленими, це означає, що ви можете продовжувати.

Ви також можете отримати підказку «Брандмауер Windows Defender заблокував деякі функції цієї програми». Якщо це станеться, натисніть «Дозволити доступ».

Після цього згорніть це вікно. Не закривайте його; просто зведіть його до мінімуму.

Завантаження та встановлення WordPress

Тепер, коли середовище локального сервера налаштовано, ви можете інсталювати WordPress.

Направлятися до WordPress.org і встановіть останню версію.

Після завантаження папки zip перейдіть до диска, де встановлено XAMPP, відкрийте папку, а потім відкрийте папку htdocs. Вставте папку zip WordPress у папку htdocs.

Після того, як ви вставили папку zip, розпакуйте файли WordPress.

Після того, як папку буде видобуто, її можна перейменувати. Назвіть папку так, як ви хочете назвати свій проект (веб-сайт).

Майте на увазі, що ви щойно встановили файли WordPress, необхідні для встановлення WordPress на вашому локальному комп’ютері; ви не встановили саму CMS WordPress.

  Як знайти версію майнкрафт

WordPress створює динамічні веб-сайти, і цим динамічним веб-сайтам для функціонування потрібна база даних. Якщо ви пам’ятаєте, ми запустили базу даних MySQL у XAMPP. Тепер нам потрібно створити нову базу даних для встановлення WordPress на localhost.

Створення бази даних для WordPress

Щоб створити свою базу даних MySQL, відкрийте браузер, перейдіть до localhost/phpmyadmin/ і почніть створювати свою базу даних.

Пам’ятайте, що ваші модулі Apache та MySQL на інформаційній панелі XAMPP мають бути ввімкнені; інакше ця вкладка не відкриється.

Натисніть Бази даних і створіть базу даних. Коли ви назвете базу даних, натисніть «Створити».

Примітка. Ви повинні створювати нову базу даних кожного разу, коли створюєте новий проект (веб-сайт).

Налаштувати параметри WordPress

Тепер нам потрібно почати налаштування WordPress. Ваша локальна машина виступатиме вашим хостом. Отже, вам потрібно зайти у свій браузер і ввести в рядок пошуку – localhost/.

Я створив його з назвою «WordPress», тому введу – localhost/wordpress/. Коли ви натиснете Enter, ви побачите цю сторінку.

Виберіть мову, якою ви хочете встановити свій WordPress, і натисніть «Продовжити».

WordPress попросить вас налаштувати базу даних. Натисніть Let’s Go. У наступному вікні введіть дані підключення до бази даних. Будь ласка, переконайтеся, що ви вказали правильну назву в полі «Назва бази даних».

Інакше ви не зможете налаштувати параметри WordPress.

Я створив базу даних під назвою «wordpress», тому вставлю її як є.

Пам’ятайте, що ваше ім’я користувача завжди буде root під час встановлення WordPress на локальному хості. Не заповнюйте розділ пароля, а хост бази даних – лише локальний хост.

Також не потрібно нічого робити в префіксі таблиці. Просто натисніть Надіслати.

Коли ви побачите це спливаюче вікно, натисніть «Запустити інсталяцію».

Тепер вам потрібно додати ще трохи інформації, щоб створити свій веб-сайт WordPress.

Додайте назву сайту та своє ім’я користувача. Тут ви можете створити будь-який пароль; ви зможете змінити його пізніше на інформаційній панелі серверної частини WordPress. Додайте також свою електронну адресу.

Установіть прапорець «Видимість пошукової системи», якщо ви не хочете, щоб боти Google сканували ваш веб-сайт. Це означає, що Google не знайде сторінки та блоги вашого веб-сайту і, отже, не буде позиціонуватися в пошуковій системі.

Здебільшого веб-розробники або компанії не хочуть, щоб їхні локальні веб-сайти WordPress мали рейтинг у Google, оскільки вони створюються лише для тестування та розробки, а не для комерційних цілей.

Якщо ви хочете, щоб Google знаходив ваш місцевий веб-сайт, не встановлюйте прапорець.

Після цього натисніть «Встановити WordPress».

Ви побачите повідомлення про успіх і кнопку входу.

  Як використовувати Gnome Disks для створення нових розділів

Введіть свої облікові дані та відкрийте свій веб-сайт WordPress. Веб-сайт матиме тему за замовчуванням, але ви можете налаштувати її за допомогою редактора блоків Gutenberg WordPress.

Якщо ви не хочете налаштовувати тему за замовчуванням, ви можете додати нову. Просто перейдіть до Вигляд >> Теми >> Додати новий.

Вуаля, ви встановили WordPress на localhost!

Тепер виконуйте тестування та розробку, не турбуючись про те, що ваш основний веб-сайт вийде з ладу.

Поширені помилки під час локального встановлення WordPress і способи їх усунення

Під час локального встановлення WordPress деякі користувачі можуть зіткнутися з типовими помилками. Давайте обговоримо ці помилки разом із порадами щодо усунення несправностей.

Помилка встановлення з’єднання з базою даних

Помилка підключення до бази даних виникає, коли WordPress не вдається підключитися до бази даних MySQL під час встановлення. Перевірте облікові дані та назву бази даних і переконайтеся, що вони відповідають створеній вами базі даних.

Не вдалося підключитися до FTP-сервера

Ця помилка виникає, коли WordPress не може підключитися до FTP-сервера під час встановлення тем або плагінів. Найчастіше це трапляється, коли ви вводите неправильні облікові дані FTP.

Помилка 404 Сторінка не знайдена

Ця помилка виникає, коли WordPress не може знайти певну сторінку чи публікацію. Щоб виправити це, перевірте налаштування постійного посилання та переконайтеся, що для них вибрано «Назва публікації» або спеціальну структуру.

Помилка HTTP під час завантаження зображень

Існують різні причини цієї помилки. Деякі з найпоширеніших – обмеження розміру файлу або низький ліміт пам’яті PHP. Щоб вирішити цю проблему, потрібно збільшити ліміт пам’яті PHP і максимальний розмір файлу у файлі php.ini.

Білий екран смерті

Чи знаєте ви помилку «синій екран смерті» в Windows? Білий екран смерті є подібною помилкою для WordPress. Ця помилка здебільшого спричинена конфліктом тем або плагінів.

Отже, перейдіть на тему за замовчуванням або спробуйте вимкнути плагіни один за іншим, щоб побачити, який з них викликає проблему.

Прочитайте наш повний посібник про помилку «Білий екран смерті».

Заключні думки

Використовуючи XAMPP, ви можете інсталювати WordPress локально на будь-якому пристрої, будь то Windows, Mac або Linux. Цей покроковий посібник допоможе вам встановити WordPress на localhost.

Ви можете вільно експериментувати з різними темами WordPress, плагінами та параметрами налаштування. Незалежно від того, початківець ви чи експерт з WordPress, локальне розміщення WordPress забезпечує безпечне та контрольоване середовище для навчання, тестування та вдосконалення ваших навичок веб-розробки.

Що читати далі? Прочитайте про найкращі плагіни WordPress для перетворення сайтів WordPress на мобільні програми.