Як встановити Wire на Linux

Wire — популярна альтернатива інтернет-месенджеру для тих, хто піклується про конфіденційність. Їхня місія — «забезпечити безпечний обмін повідомленнями для всіх». Це чудовий продукт і один з найкращих на платформі Linux, коли справа доходить до безпечного зв’язку. У цьому посібнику ми розповімо, як встановити Wire на Linux.

Використовуйте мережу VPN із дротом для покращення конфіденційності

Розробники Wire чудово вміють свою роботу і дуже наполегливо працюють, щоб захистити вашу особисту інформацію від сторонніх очей. Проте жодне програмне забезпечення не є безпечним і може врахувати всі проблеми з конфіденційністю, які виникають. Тому під час користування цією послугою корисно використовувати VPN.

ExpressVPN займає перше місце як найкраща VPN, яку перевірили наші експерти з безпеки. Він добре працює в Linux і має чудовий клієнт для завантаження. Більш того, вони пропонують високу швидкість завантаження з 256-бітним шифруванням AES та ідеальну конфіденційність у 94 різних країнах. також, у них є ексклюзивна пропозиція для читачів wdzwdz: 3 місяці безкоштовно на річному плані, знижка 49%.

Встановіть Wire

Програма підтримує платформу Linux багатьма різними способами. Вони мають доступний пакет DEB, репозиторій Debian та AppImage. Щоб встановити Wire на свій ПК з Linux, відкрийте вікно терміналу та дотримуйтесь інструкцій, які відповідають вашій операційній системі Linux.

  5 найкращих операційних систем для живлення вашого сервера Linux

Ubuntu

Користувачі Ubuntu можуть інсталювати Wire двома способами: або завантаживши окремий пакет Debian, або додавши сховище програмного забезпечення до своєї системи. У цьому посібнику ми розповімо, як встановити Wire з автономним пакетом DEB, оскільки репозиторій Debian не націлений на користувачів Ubuntu спеціально.

Примітка: якщо вам потрібно регулярно оновлюватися, дотримуйтесь інструкцій Debian. Майте на увазі, що репозиторій Debian Wire не призначений спеціально для користувачів Ubuntu, тому у вас можуть виникнути проблеми.

Щоб почати інсталяцію Wire в Ubuntu, скористайтеся інструментом wget і завантажте останній пакет.

wget https://wire-app.wire.com/linux/debian/pool/main/wire_3.3.2872_amd64.deb

Крім того, якщо ви 32-розрядний користувач Ubuntu, спробуйте натомість цю команду:

wget https://wire-app.wire.com/linux/debian/pool/main/wire_3.3.2872_i386.deb

З пакетом Wire DEB на вашому ПК Ubuntu можна розпочати встановлення. За допомогою команди dpkg встановіть пакет Wire.

sudo dpkg -i wire_3.3.2872_*.deb

Під час встановлення пакет Wire може роздрукувати деякі помилки. Ці помилки виникають, коли пакет DEB не може автоматично задовольнити всі залежності, які йому потрібні для правильної інсталяції. На щастя, це дуже легко виправити, виконавши команду apt install.

sudo apt install -f

Після того, як залежності Wire будуть усунені, він готовий до використання! Запустіть Wire в Ubuntu, перейшовши до розділу «Інтернет» у меню програми або знайшовши «Wire».

  Як встановити тему значків Delft в Linux

Debian

Потрібно завантажити програму Wire messenger на свою машину Debian? Не хвилюйся! Є спеціальне сховище Debian для програми, готове до роботи! Щоб додати його, виконайте наведені нижче дії!

Крок 1: За допомогою команди apt-get встановіть пакет «https-apt-transport». Запуск цього пакета на вашому ПК Debian дозволить вам використовувати apt-get для встановлення пакетів через джерела HTTPS.

sudo apt-get install apt-transport-https

Крок 2: Візьміть ключ сховища Wire і налаштуйте його на вашому ПК Debian.

wget -q https://wire-app.wire.com/linux/releases.key -O- | sudo apt-key add -

Крок 3: Додайте сторонній репозиторій Wire до списку джерел програмного забезпечення Debian.

echo "deb https://wire-app.wire.com/linux/debian stable main" | sudo tee /etc/apt/sources.list.d/wire-desktop.list

Крок 4: Оновіть джерела програмного забезпечення Debian за допомогою команди update.

sudo apt-get update

Крок 5. Установіть усі оновлення системи Debian, які очікують на розгляд. Обов’язково перезавантажте комп’ютер, якщо це вимагає оновлення.

sudo apt-get upgrade -y

Крок 6: Установіть Wire messenger на Debian.

sudo apt-get install wire-desktop

Arch Linux

Arch Linux має непряму підтримку програми Wire Desktop через репозиторій користувача Arch Linux. Щоб його встановити, вам спочатку потрібно буде отримати як пакети Git, так і пакети Base-devel. У терміналі скористайтеся менеджером пакетів Pacman, щоб запустити їх.

sudo pacman -S git base-devel

За допомогою Git і Base-devel на вашому ПК Arch можна розпочати встановлення Wire. Використовуючи команду git clone, захопіть останній знімок Wire з Arch Linux AUR.

  Як грати в Max Payne на Linux

Примітка: в AUR є багато пакетів Wire Desktop. У цьому підручнику ми розглянемо wire-desktop-bin, оскільки він не вимагає компіляції.

git clone https://aur.archlinux.org/wire-desktop-bin.git

Перемістіть свій термінал у папку wire-desktop-bin з компакт-диском.

cd

Згенеруйте та встановіть Wire Desktop для Arch Linux, виконавши команду makepkg. Обов’язково перевірте офіційну сторінку Wire AUR, якщо під час процесу збірки виникають помилки.

makepkg -si

Інструкції щодо AppImage

Wire робить AppImage доступним для легкого завантаження. Перехід на шлях AppImage дозволяє розробникам Wire з легкістю підтримувати багато дистрибутивів Linux — навіть найбільш незрозумілі. Щоб завантажити Wire AppImage, запустіть вікно терміналу та виконайте таку команду.

wget https://wire-app.wire.com/linux/wire-3.3.2872-x86_64.AppImage

Wire також має 32-розрядну версію. Щоб отримати його, запустіть:

wget https://wire-app.wire.com/linux/wire-3.3.2872-i386.AppImage

Wire завантажено. Наступним кроком є ​​створення нової папки AppImage, щоб зберегти її.

mkdir -p ~/AppImages

Перемістіть файл Wire AppImage в нову папку ~/AppImages.

mv wire-3.3.2872-*.AppImage

Оновіть дозволи Wire AppImage за допомогою команди chmod.

sudo chmod +x ~/AppImages/wire-3.3.2872-*.AppImage

Нарешті, запустіть програму вперше за допомогою:

cd ~/AppImages

./wire-3.3.2872-*.AppImage