Як встановити Windows 11 у VirtualBox

Хочете випробувати останню версію Windows 11, але скептично ставитесь до заміни її стабільною ОС? Чому б не запустити його у Virtual Box і вирішити для себе?

Якщо ви подивитеся на попередню історію Microsoft, ви побачите цю напрочуд безглузду модель, за якою вона псує кожну альтернативну версію Windows. Пам’ятаєте, як Windows Me стала катастрофою, а Windows XP стала хітом?

Потім вийшла Windows Vista, ще одна катастрофа, але Windows 7 знову стала суперхітом. Історія продовжується: Windows 8 погана, а Windows 10 – серцеїд. Отже, які ваші ставки на Windows 11? Чи буде він слідувати подібній тенденції, чи ми станемо свідками двох послідовних чудових випусків Windows від Microsoft?

Навіщо запускати Windows 11 у Virtual Box?

Тут вам не потрібно грати в вгадування; Вийшла Windows 11, і її можна спробувати самостійно. Ранні звіти показували неоднозначні результати для Windows 11, але я не рекомендуватиму вам зараз замінювати стабільну операційну систему на Windows 11. Кращий спосіб перевірити операційну систему — запустити її у Virtual Box і вирішити самостійно.

Запуск Windows 11 є справді безпрограшним:

  • Вам не потрібно турбуватися про помилки в будь-яких важливих файлах.
  • Ви завжди можете скасувати будь-які зміни або повністю видалити налаштування Windows 11.
  • І що найважливіше, ви можете оцінити вигляд, роботу та функції Windows 11, не замінюючи існуючу операційну систему.

Як запустити Windows 11 у Virtual Box?

Ось як можна встановити Windows 11 у Virtual Box і протестувати її, не замінюючи стабільну ОС. Щоб запустити Windows 11, виконайте наведені нижче дії.

  • Завантажте ISO-файл Windows 11
  • Встановіть Oracle VM Virtual Box, якщо ви ще цього не зробили
  • Ініціалізуйте нову віртуальну машину та виберіть ISO-файл Windows 11
  • Виділіть системні ресурси та встановіть ISO
  Як перевірити версію Bluetooth у Windows 10

Давайте детально розглянемо кожен із згаданих вище кроків.

Завантажте ISO-файл Windows 11

Це доступні способи завантажити Windows 11:

  • Помічник із встановлення Windows 11
  • Створіть інсталяційний носій Windows 11
  • Завантажте образ диска Windows 11 (ISO)

Однак ми будемо використовувати третій, оскільки нам потрібен ISO для запуску віртуальної коробки.

Натисніть кнопку Завантажити, виберіть мову та продовжуйте. Це близько п’яти гігабайт і займе деякий час, залежно від підключення до мережі.

Встановіть Oracle VM Virtual Box

Наступним кроком у цьому процесі є встановлення Oracle Virtual Box на вашому ПК. Ви можете пропустити цей розділ і перейти до наступного, якщо на вашому комп’ютері вже є Virtual Box. Якщо ні, виконайте такі дії:

#1. Перейти до Веб-сайт Virtual Box і виберіть у списку опцію «Хости Windows».

#2. Виконуваний файл Virtual Box почне завантажуватися на ваш комп’ютер.

#3. Запустіть файл і встановіть його у бажане розташування.

#4. Додаткова порада: зніміть вибір функцій USB у майстрі встановлення, якщо під час встановлення Virtual Box виникнуть проблеми.

Створіть нову віртуальну машину для Windows 11

Процес ідентичний створенню віртуальної машини для будь-якої іншої операційної системи за допомогою файлу ISO. Вам потрібно створити нову віртуальну машину, виділити деякі системні ресурси, а потім інсталювати файл ISO у нову віртуальну машину.

Windows 11, будучи вимогливою операційною системою, потребує близько 4 ГБ оперативної пам’яті та 20 ГБ пам’яті як мінімум для роботи на Virtual Box.

Я рекомендую використовувати принаймні 8 ГБ оперативної пам’яті та 30 ГБ пам’яті для більш плавної роботи. Ось як ви можете створити нову віртуальну машину у Virtual Box:

  Як змінити ваш агент користувача на Mac або Windows

#1. Натисніть кнопку «Створити» в розділі «Диспетчер віртуальних ящиків».

#2. Введіть ім’я новоствореної віртуальної машини та виберіть місце її встановлення.

#3. Для виконання наступних кроків вам потрібно виділити системні ресурси для віртуальної машини. Тут я використав 4096 МБ оперативної пам’яті та 30 ГБ пам’яті. Ви можете вибрати будь-яке інше значення відповідно до ваших вимог, якщо воно відповідає системним вимогам для Windows 11.

#4. Виберіть потрібний обсяг пам’яті для своєї віртуальної машини та натисніть «Далі».

#5. Тепер виберіть опцію «Створити віртуальний жорсткий диск» і виберіть простір для зберігання віртуальної машини.

#5. Нарешті натисніть створити.

Встановіть Windows 11 у Virtual Box

Переходячи до суті цієї статті, тепер ми встановимо Windows 11 у нашу щойно створену віртуальну машину. Ось як ви можете продовжити встановлення:

#1. Спочатку натисніть кнопку «Пуск» у розділі «Менеджер віртуальної машини», щоб запустити віртуальну машину.

#2. Зараз віртуальна машина практично порожня, на віртуальному жорсткому диску немає операційної системи. Отже, виберіть файл ISO у наступному вікні, натиснувши кнопку «Додати» та нарешті клацнувши «Вибрати».

#3. Тепер перезапустіть віртуальну машину, натиснувши кнопку «Пуск».

#4. Оскільки Microsoft встановила апаратні обмеження для Windows 11, саме час обдурити Windows. Це включатиме деякі налаштування реєстру.

Для цього натисніть Shift+F10, щоб відкрити командний рядок, і введіть regedit, щоб відкрити редактор реєстру.

Тепер перейдіть до HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMSetup. Згодом клацніть правою кнопкою миші «Налаштування» та виберіть «Ключ» у «Створити».

Назвіть цей новий ключ LabConfig. Після цього клацніть правою кнопкою миші LabConfig і перейдіть до значення DWORD (32-біт).

Назвіть його BypassTPMCheck і натисніть enter. Двічі клацніть на ньому та встановіть значення 1 замість 0 за замовчуванням.

Повторіть той самий процес і створіть два нових записи, BypassSecureBootCheck і BypassRamCheck, зі значенням 1.

Нарешті ви отримаєте щось на зразок цього:

  Як знайти версію Windows і зібрати з файлу ISO

Закрийте редактор реєстру та командний рядок, щоб продовжити встановлення Windows 11.

#5 Процес інсталяції починається із заповнення основних даних, таких як бажана мова, країна та методи введення. Після цього натисніть «Далі».

Згодом у наступному вікні буде запропоновано ввести ключ продукту для активації версії Windows. Ви можете натиснути кнопку «У мене немає ключа продукту» для цієї інсталяції.

#6. Виберіть версію Windows 11, яку хочете інсталювати, і натисніть «Далі», щоб прийняти положення та умови.

#7. У наступному вікні буде запропоновано вибрати вибіркову інсталяцію або оновлення. Виберіть параметр Індивідуальна інсталяція та перейдіть до наступного кроку.

#8. Тут буде показано віртуально створений диск. Виберіть це та натисніть «Далі», щоб розпочати встановлення. Зрештою, ви можете почати налаштування вашої новенької Windows 11 на віртуальній коробці:

Підводячи підсумки

У наведеній вище статті наведено комплексний спосіб запуску Windows 11 у Virtual Box. Використання Virtual Box для встановлення Windows 11 — це чудовий спосіб перевірити останню версію Windows, не піддаючи основний комп’ютер потенційним помилкам і вразливостям системи безпеки.

Якщо ви шукаєте преміальну альтернативу Virtual Box, перевірте VMWare Fusion.

Хоча процес інсталяції простий, він дещо відрізняється від будь-якого звичайного процесу інсталяції віртуальної машини, особливо в частині, яка вимагає налаштувань реєстру.

Також дізнайтеся, як інсталювати Windows на непідтримуваних ПК та деякі програми для Windows 11, які ви не можете пропустити!