Як встановити Viper4android на телефон Android – 2024

| | 0 Comments| 7:15 AM
Categories:

ОС Android є найпоширенішою операційною системою для мобільних гаджетів. Це пов’язано з тим, що Android є операційною системою з відкритим вихідним кодом, і нею може користуватися будь-хто за допомогою власних модифікацій.

Це спонукає розробників створювати програми та модифікації, які можна встановити, щоб повністю змінити спосіб роботи вашого пристрою. Одним з таких модів є Viper4Android. Це найкращий аудіомод для Android, який перевершує звук Beats, а також Dolby Atmos.

Viper4Android також набагато кращий, ніж менеджер DSP від ​​CyanogenMod. Цей мод пропонує розширений еквалайзер разом із аудіодрайверами, які повністю змінюють спосіб, у який ваш телефон обробляє та передає звук.

Існує стільки функцій і варіантів для налаштування аудіо, що ви знову закохаєтесь у свій пристрій. Отже, якщо ви хочете продовжити та встановити viper4android на Android, ось простий посібник, як це зробити. Не гаючи часу, перейдемо до цього.

  Заборонити Android 6.0 зберігати ваші паролі до вашого облікового запису Google

Як встановити Viper4android на Android.

Нижче наведено простий покроковий посібник із встановлення viper4android на вашому пристрої Android. Уважно виконуйте ці дії, оскільки вони можуть пошкодити ваш пристрій.

Примітка. Щоб продовжити ознайомлення з посібником, у вас повинен бути рутований пристрій Android. Якщо ви хочете знати, як рутувати свій пристрій Android,

Прочитайте тут: – Як рутувати телефон Android

Кроки для встановлення Viper4Android:

Тепер, коли у вас є рутований пристрій, виконайте наведені нижче дії.

Крок 1. Завантажте та встановіть BusyBox із магазину Google Play Натисніть тут.

Крок 2. Відкрийте програму BusyBox і встановіть сценарії BusyBox на свій пристрій. Переконайтеся, що ви надали права root.

  Як відкалібрувати сенсорний екран на Android

Крок 3. Завантажте програму apk viper4android для вашої версії Android за посиланнями, наведеними нижче.

Android версії від 2.3 до 3.0 – Завантажити.
Android версії від 4.0 до 6.0.1 – Завантажити.

Крок 4. Встановіть файл apk, який ви завантажили, і відкрийте його.

Крок 5. Під час першого відкриття viper4android запитає права root і встановить аудіодрайвери на ваш пристрій. Натисніть «Оновити драйвери».

Крок 6. Потім ваш пристрій перезавантажиться після того, як перезавантаження знову відкриє програму viper4android і почне використовувати чудові функції мода.

Примітка:- Якщо не вдається встановити драйвери viper4android, спробуйте змінити параметри SELinux на «Дозвіл» із примусового застосування. Для цього скористайтеся програмою зміни режиму SELinux.

  Як керувати YouTube на Android TV за допомогою iPhone або телефону Android

На завершення це простий покроковий посібник із встановлення viper4android на пристрої Android. Будь ласка, виконуйте ці кроки обережно, оскільки вони можуть заблокувати ваш пристрій. Якщо у вас виникли будь-які запитання чи допомога, зв’яжіться з нами або залиште коментар нижче.