Як встановити Unreal Engine 4 на Ubuntu

Ви хочете розробляти відеоігри на своєму ПК Ubuntu за допомогою Unreal Engine? Якщо так, вам потрібно буде встановити останній набір інструментів Unreal Engine у ​​вашу систему. Цей посібник покаже, як налаштувати найновішу версію Unreal Engine 4 на вашому комп’ютері Ubuntu.

Примітка: Unreal Engine 4 безкоштовний для некомерційного використання. Однак якщо ви плануєте публікувати та продавати ігри разом із ним, вам доведеться придбати ліцензію. Щоб отримати додаткову інформацію, натисніть тут.

Реєстрація облікового запису Epic Games

Вам потрібно мати обліковий запис Epic Games, щоб отримати доступ до Unreal Engine у ​​вашій системі Ubuntu. Щоб створити обліковий запис Epic, перейдіть до розділу oОфіційний веб-сайт Unreal Engine. Перебуваючи на веб-сайті, виберіть кнопку меню «Спільнота» у верхній частині сторінки

На сторінці Unreal Engine знайдіть кнопку «Увійти» та клацніть по ній мишею. Після того, як ви наберете цю кнопку, ви побачите безліч варіантів «входу». Якщо у вас уже є обліковий запис Epic, натисніть кнопку «Увійти за допомогою Epic Games» та увійдіть.

  Як користуватися програмою iPhone Camera: остаточний посібник

Якщо у вас немає облікового запису, натисніть кнопку «Зареєструватися» внизу сторінки. Потім виберіть «Зареєструватися за допомогою електронної пошти», щоб створити новий обліковий запис Epic, використовуючи свою адресу електронної пошти.

Налаштування облікового запису GitHub

На жаль, Epic не поширює Unreal Engine через інсталятор, який можна завантажити. Натомість вам доведеться отримати двигун безпосередньо з GitHub. Для цього ваш обліковий запис GitHub має бути підключений до вашого облікового запису Epic.

Для початку переконайтеся, що у вас налаштовано обліковий запис GitHub. Якщо ви цього не зробите, виконайте наступне. Спочатку перейдіть до GitHub.com. Перебуваючи на веб-сайті, знайдіть кнопку «Зареєструватися» у верхній частині сторінки та натисніть на неї мишею. Використовуйте його, щоб створити новий обліковий запис GitHub.

Налаштувавши новий обліковий запис GitHub, поверніться на веб-сайт Epic Games і наведіть курсор на свій профіль на домашній сторінці. Потім виберіть опцію «Особистий» у своєму профілі, щоб отримати доступ до особистих налаштувань Epic Games.

Усередині області «Особисті» знайдіть кнопку «Підключення» на бічній панелі. Виберіть цю кнопку, щоб отримати доступ до налаштувань підключення до вашого профілю Epic Games. Потім виберіть опцію «Облікові записи», щоб отримати доступ до підключень облікових записів.

  Як знайти покемонів поблизу, використовуючи відбитки лап як посібник

У розділі «Облікові записи» області підключень знайдіть GitHub і натисніть кнопку «Підключити». Коли ви виберете кнопку «Підключити», Epic дозволить вам підключити ваш обліковий запис GitHub до облікового запису Epic Games.

Завантаження Unreal Engine 4 на Ubuntu

Єдиний спосіб завантажити Unreal Engine 4 на свій ПК з Linux – це скористатися git клон команда. Ця команда захопить останній вихідний код для Unreal Engine 4 і розмістить його на вашому комп’ютері.

Щоб почати процес завантаження в Ubuntu, відкрийте вікно терміналу на робочому столі Ubuntu. Ви можете відкрити вікно терміналу, натиснувши Ctrl + Alt + T на клавіатурі. Крім того, знайдіть «Термінал» у меню програми та відкрийте його таким чином.

Коли вікно терміналу відкрито та готове до використання, встановіть файл git пакет на комп’ютер.

sudo apt install git

Після встановлення git пакет, вам потрібно буде налаштувати свій обліковий запис користувача за допомогою Git на вашому комп’ютері. Для цього дотримуйтесь офіційного «Посібник із початку роботи.” Вам також потрібно буде згенерувати особистий код доступу, про який ви зможете дізнатися тут.

  Де ви повинні витрачати гроші під час створення ПК (і де не слід)

Ви зможете використовувати його для завантаження останньої версії Unreal Engine 4 у вашу систему Ubuntu, використовуючи команду нижче. Запам’ятати; вам потрібно буде увійти в GitHub, коли з’явиться запит у терміналі, і використовувати свій PAC-код як пароль для входу.

Примітка: щоб наведена нижче команда працювала, ви повинні перевірити свою електронну пошту та прийняти запрошення GitHub від Epic Games приєднатися до їхнього приватного репозиторія Git.

git clone --branch release https://github.com/EpicGames/UnrealEngine.git

Розмір завантаження Unreal Engine 4 на Ubuntu становить близько 8 ГБ. Тому сядьте, розслабтеся і дозвольте коду повністю завантажитися.

Створення Unreal Engine 4 на Ubuntu

Програму Unreal Engine потрібно створити для її встановлення у вашій системі. Використовувати компакт-диск команду та перейдіть до папки «UnrealEngine» у вашому домашньому каталозі, щоб розпочати процес створення.

cd ~/UnrealEngine/

Звідси запустіть сценарій «Setup.sh», використовуючи команду нижче.

./Setup.sh

Після запуску файлу сценарію «Setup.sh» вам потрібно буде запустити сценарій «GenerateProjectFiles.sh».

./GenerateProjectFiles.sh

Нарешті, запустіть зробити команду для компіляції коду на вашому комп’ютері.

make

Запуск Unreal Engine 4 на Ubuntu

Запустити програму Unreal Engine 4 у вашій системі Ubuntu дуже просто. Для цього переконайтеся, що ви перебуваєте у вікні терміналу, і скористайтеся наведеними нижче командами, щоб запустити його.

cd ~/UnrealEngine/Engine/Binaries/Linux/

./UE4Editor