Як встановити Terminus на Linux

| | 0 Comments| 10:18 PM
Categories:

Емулятори терміналів у Linux, які використовують Electron, не є новим. Є Hyper Terminal та інші. Хоча створювати емулятор терміналу за допомогою веб-технологій може здатися безглуздим, насправді це не так. Використання цієї технології дозволяє розробникам надавати однакові потужні термінальні програми на кількох платформах без особливих труднощів. Однією з найкращих реалізацій термінальних програм у Linux, які інтенсивно використовують Electron, є Terminus, емулятор терміналу, подібний до Hyper, але більше зосереджений на «виконання справ». Якщо ви хочете спробувати Terminus на Linux, виконайте наведені нижче інструкції, щоб почати. Зауважте, що для встановлення з бінарним пакетом вам потрібно запустити Ubuntu, Debian, Arch Linux, Fedora або OpenSUSE.

ПОВІДОМЛЕННЯ СПОЙЛЕРА: прокрутіть униз і перегляньте відеоурок у кінці цієї статті.

Ubuntu/Debian

Установлення Terminus на Ubuntu і Debian відбувається приблизно за тим же процесом. Це пояснюється тим, що, хоча це різні операційні системи, вони мають загальний набір інструментів і системи упаковки. Щоб почати встановлення, перейдіть до офіційна сторінка завантаження для Terminusі захопіть останній пакет Deb.

Офіційно розробники терміналів Terminus не мають жодних PPA або сховищ програмного забезпечення Debian, про які можна говорити, тому майте на увазі, що з кожним оновленням Terminus вам потрібно буде перейти до сторінка випуску і повторіть описаний тут процес встановлення.

  Як надсилати повідомлення за допомогою біткойн-блокчейна в Linux за допомогою Bitmessage

Після завантаження пакету Debian відкрийте файловий менеджер Linux, натисніть «Завантаження» та двічі клацніть на пакеті Terminus DEB. При натисканні на пакет Debian автоматично відкриється або Центр програмного забезпечення Ubuntu в Ubuntu, або інструмент встановлення пакету Gdebi в Debian.

Натисніть кнопку «Встановити», щоб почати процес встановлення, введіть свій пароль і дочекайтеся встановлення Terminus. Крім того, відкрийте термінал і дотримуйтесь інструкцій нижче, щоб встановити за допомогою командного рядка.

cd ~/Downloads

sudo dpkg -i terminus_*_amd64.deb

sudo apt install -f

Arch Linux

Встановлення термінальної програми Terminus на Arch Linux починається з синхронізації останньої версії інструмента Git з Pacman.

sudo pacman -S git

Тепер, коли Git синхронізовано, використовуйте його для запуску клону git і завантажте останній знімок пакета Terminus AUR на свій ПК з Linux.

git clone https://aur.archlinux.org/terminus.git

Використовуючи команду CD, перемістіть термінал з домашнього каталогу в щойно клоновану папку терміналу на вашому комп’ютері Arch.

cd terminus

На цьому етапі можна безпечно розпочати процес створення пакета. Майте на увазі, що під час цього процесу вам може знадобитися вирішити проблеми залежностей, оскільки makepkg не може автоматично отримати та встановити всі необхідні бібліотеки. Якщо ви бачите помилку, а потім повідомлення про те, що щось не знайдено, перейдіть на офіційну сторінку Terminus AURпрокрутіть униз, щоб знайти «залежності» та встановити відсутню.

  Як збільшити термін служби батареї на ноутбуках Linux

Створіть і встановіть Terminus за допомогою:

makepkg -si

Fedora/OpenSUSE

Подібно до Debian та Ubuntu, у Fedora та OpenSUSE є вбудований пакет, який можна встановити для Terminus. Щоб встановити цей пакет, спочатку перейдіть до сторінку завантаження Terminus. Знайдіть «RPM» і завантажте останню версію.

Після завантаження останньої версії відкрийте файловий менеджер Linux, натисніть «Завантаження» та двічі клацніть файл Terminus RPM. Вибір RPM повинен автоматично відкрити програмне забезпечення Gnome, KDE Discover або іншу програму встановлення RPM.

Натисніть «Встановити», введіть пароль і почніть процес встановлення. Крім того, встановіть Terminus за допомогою командного рядка:

cd ~/Downloads

Fedora

sudo dnf install terminus-*-alpha.47.rpm

OpenSUSE

sudo zypper install terminus-*-alpha.47.rpm

Зауважте, що оскільки Terminus не має сховища програмного забезпечення, вам доведеться повторити цей процес для встановлення оновлень.

Інструкція з джерела

Для тих, хто хоче використовувати Terminus, але не може знайти двійковий файл Linux для своєї операційної системи, є інший спосіб: вихідний код. Щоб встановити, спершу потрібно завантажити останню версію Terminus. Перейдіть на сторінку випуску, знайдіть «terminus-1.0.0-alpha.47.tar.gz» або щось подібне.

Щоб було зрозуміло, це не вихідні файли програми в непридатному стані. Вони скомпільовані, але ми називатимемо його «вихідним кодом», оскільки він не перетворений у власний пакет для встановлення. Щоб отримати повний код для компіляції, подивіться внизу сторінки.

  Як налаштувати спільний доступ до робочого столу VNC на Linux за допомогою TigerVNC

Тепер, коли останній tar-архів Terminus завантажено, відкрийте вікно терміналу та скористайтеся командою Tar, щоб повністю розпакувати вміст.

cd ~/Downloads

tar -xvzf terminus-*-alpha.47.tar.gz

mv terminus-1.0.0-alpha.47 ~/terminus

cd ~/terminus

Додаток Terminus повністю витягується з архіву Tar, перейменовано та переміщено в /home/username/. На цьому етапі ви зможете створити ярлик на робочому столі. Створіть новий файл ярлика за допомогою дотику, а потім відкрийте файл за допомогою Nano.

touch ~/Desktop/terminus.desktop

sudo chmod +x ~/Desktop/terminus.desktop

sudo nano ~/Desktop/terminus.desktop

Вставте наступний код у файл ярлика Terminus:

[Desktop Entry]
Назва=Термін
Comment=Термінал для сучасної епохи
Exec=”/home/ім’я користувача/terminus/terminus”
Термінал = помилка
Тип=Програма
Значок=/home/ім’я користувача/terminus/terminus-icon.png
Categories=Утиліти;

Збережіть файл, натиснувши Ctrl + O, і вийдіть із Nano за допомогою Ctrl + X.

Далі скористайтеся інструментом wget, щоб завантажити піктограму для використання Terminus:

cd ~/terminus

wget https://icons.iconarchive.com/icons/papirus-team/papirus-apps/512/terminus-icon.png

Щоб запустити програму, перейдіть на робочий стіл і натисніть на ярлик Terminus.