Як встановити SpeedCrunch на Linux

Вам потрібен науковий калькулятор для вашого ПК з Linux? Не можете знайти нічого хорошого для використання? Перевірте SpeedCrunch! Це високоточний науковий калькулятор із безліччю функцій і швидкісним інтерфейсом на клавіатурі. Ось як налаштувати його у вашій системі.

Інструкції з встановлення Ubuntu

SpeedCrunch доступний для встановлення в Ubuntu через пакет DEB, який можна завантажити. Щоб розпочати встановлення, вам потрібно завантажити пакет DEB на свій комп’ютер.

Щоб завантажити останню версію SpeedCrunch на Ubuntu, відкрийте вікно терміналу. Ви можете відкрити вікно терміналу на робочому столі Linux, натиснувши Ctrl + Alt + T на клавіатурі. Або знайдіть «Термінал» у меню програми.

Відкривши вікно терміналу та готове до використання, виконайте команду wget, щоб завантажити останній пакет SpeedCrunch Ubuntu на свій комп’ютер.

wget https://bitbucket.org/heldercorreia/speedcrunch/downloads/SpeedCrunch-0.12-linux64.deb

Після того, як ви закінчите завантажувати пакет SpeedCrunch DEB на свій комп’ютер, скористайтеся командою apt install, наведеною нижче, щоб встановити його у вашу систему Ubuntu.

sudo apt install ./SpeedCrunch-0.12-linux64.deb

Інструкції з встановлення Debian

Якщо вам потрібно, щоб SpeedCrunch працював у вашій системі Debian Linux, вам доведеться завантажити останній пакет DEB на свій комп’ютер. Відкрийте вікно терміналу на робочому столі Linux, натиснувши Ctrl + Alt + T на клавіатурі, щоб почати завантаження.

  Як користуватися Dropbox на Linux

Коли вікно терміналу відкрите та готове до використання, виконайте таку команду завантаження wget, щоб отримати останній пакет DEB на свій комп’ютер.

wget https://bitbucket.org/heldercorreia/speedcrunch/downloads/SpeedCrunch-0.12-linux64.deb

Або, якщо вам потрібна 32-розрядна версія SpeedCrunch:

wget https://bitbucket.org/heldercorreia/speedcrunch/downloads/SpeedCrunch-0.12-linux32.deb

Після завершення завантаження можна розпочати встановлення SpeedCrunch. Використовуючи команду dpkg нижче, налаштуйте пакет DEB на вашому комп’ютері.

sudo dpkg -i SpeedCrunch-0.12-linux64.deb

Якщо ви встановлюєте 32-розрядну версію SpeedCrunch на Debian, замість цього введіть команду нижче.

sudo dpkg -i SpeedCrunch-0.12-linux32.deb

Якщо у вашій системі встановлено пакет DEB, вам потрібно буде запустити команду apt-get install -f нижче, щоб виправити будь-які проблеми залежностей, спричинені встановленням SpeedCrunch.

sudo apt-get install -f

Інструкції з встановлення Arch Linux

SpeedCrunch доступний для всіх користувачів Arch Linux. Однак програми немає на офіційному веб-сайті SpeedCrunch. Натомість користувачі Arch Linux можуть запустити його через репозиторій користувачів Arch Linux.

  Як встановити та використовувати Gnome-Pie на Linux

Щоб розпочати інсталяцію SpeedCrunch на Arch Linux, вам потрібно буде встановити пакети «Git» і «Base-devel» у вашій системі за допомогою команди pacman.

sudo pacman -S git base-devel

Після налаштування двох пакетів на комп’ютері встановіть помічник Trizen AUR. Ця програма значно полегшить установку пакета SpeedCrunch AUR у вашу систему.

git clone https://aur.archlinux.org/trizen.git

cd trizen/
makepkg -sri

Коли помічник Trizen AUR налаштовано на вашому комп’ютері Arch Linux, скористайтеся командою trizen -S, щоб налаштувати SpeedCrunch.

trizen -S speedcrunch-git

Інструкція з встановлення Fedora

SpeedCrunch доступний для користувачів Fedora через офіційний пакет RPM. Щоб встановити останню версію SpeedCrunch на комп’ютері Fedora, відкрийте вікно терміналу на робочому столі Linux.

Відкрити вікно терміналу на Fedora легко. Натисніть Ctrl + Alt + T на клавіатурі. Або відкрийте меню програми Fedora, знайдіть «Термінал» і запустіть його таким чином.

Відкривши вікно терміналу, скористайтеся командою завантаження wget, щоб отримати останній пакет SpeedCrunch RPM.

wget https://bitbucket.org/heldercorreia/speedcrunch/downloads/SpeedCrunch-0.12-linux64.rpm

Тепер, коли файл пакету SpeedCrunch RPM завантажено, його можна встановити за допомогою команди dnf install.

sudo dnf install SpeedCrunch-0.12-linux64.rpm

32-розрядна

Також є 32-розрядний випуск SpeedCrunch для Fedora. Однак деякий час тому Fedora Linux припинила підтримку 32-розрядних пристроїв. Якщо ви використовуєте похідну від Fedora, яка вимагає 32-розрядних пакетів, натисніть тут.

  Як зазирнути в двійкові файли з командного рядка Linux

Інструкції зі встановлення OpenSUSE

OpenSUSE використовує пакети RPM так само, як Fedora. З цієї причини ви зможете запустити програму SpeedCrunch відносно швидко. Щоб почати інсталяцію, вам потрібно буде відкрити вікно терміналу на робочому столі Linux.

Запуск вікна терміналу на робочому столі OpenSUSE можна зробити, натиснувши Ctrl + Alt + T на клавіатурі. Крім того, можна запустити термінал, знайшовши «Термінал» у меню програми.

Відкривши вікно терміналу та готове до використання, запустіть команду завантаження wget, щоб отримати файл пакету SpeedCrunch RPM.

wget https://bitbucket.org/heldercorreia/speedcrunch/downloads/SpeedCrunch-0.12-linux64.rpm

Процес завантаження має бути швидким, оскільки це невеликий файл. Після завершення процесу можна приступати до встановлення. Використовуючи команду zypper install нижче, налаштуйте SpeedCrunch.

sudo zypper install SpeedCrunch-0.12-linux64.rpm

32-розрядна

OpenSUSE підтримує 32-розрядну версію, але неясно, чи підтримуватиметься вона назавжди. Якщо ви користуєтеся OpenSUSE і вам потрібно встановити 32-розрядну версію SpeedCrunch, натисніть тут.