Як встановити SmartGit на Linux

| | 0 Comments| 10:08 AM
Categories:

SmartGit — це інструмент для Mac OS, Linux і Windows для розробників, які працюють з Git і SVN. Він поставляється зі спеціальною інтеграцією з GitHub, BitBucket та іншими. У цьому посібнику ми покажемо вам, як встановити програму SmartGit на Linux.

Як встановити SmartGit на Ubuntu

SmartGit доступний для користувачів Ubuntu Linux через веб-сайт SmartGit. На жаль, немає способу встановити його безпосередньо через джерела програмного забезпечення Ubuntu. Щоб розпочати встановлення SmartGit на Ubuntu, вам потрібно буде відкрити вікно терміналу.

Щоб відкрити вікно терміналу на робочому столі Ubuntu, натисніть Ctrl + Alt + T на клавіатурі. Або знайдіть «Термінал» у меню програми та запустіть його на робочому столі таким чином.

Відкривши вікно терміналу та готове до використання на робочому столі Ubuntu, скористайтеся командою wget, щоб завантажити останній пакет DEB для SmartGit.

wget https://www.syntevo.com/downloads/smartgit/smartgit-20_2_5.deb

Після завантаження пакета DEB на ваш ПК Ubuntu можна розпочати встановлення. Спочатку за допомогою наведеної нижче команди apt install налаштуйте пакет SmartGit DEB. Майте на увазі, що, оскільки пакунок встановлюється за допомогою apt install, а не dpkg, немає необхідності виправляти залежності після факту.

sudo apt install ./smartgit-20_2_5.deb

Як встановити SmartGit на Debian

SmartGit працює на Debian Linux, оскільки на офіційному сайті є посилання на пакет DEB. Щоб почати процес встановлення, відкрийте вікно терміналу. Ви можете відкрити вікно терміналу, натиснувши Ctrl + Alt + T на клавіатурі або знайшовши «термінал» у меню програми.

  Як зробити віддалену резервну копію жорсткого диска в Linux

Коли вікно терміналу відкриється та готове до використання, скористайтеся командою wget, щоб завантажити останню версію пакета DEB SmartGit на свій ПК Debian Linux.

wget https://www.syntevo.com/downloads/smartgit/smartgit-20_2_5.deb

Після завантаження останньої версії SmartGit на ваш ПК Debian можна розпочати встановлення. За допомогою наведеної нижче команди dpkg встановіть пакет DEB. Пам’ятайте про помилки Березень під час встановлення. Їх можна буде виправити пізніше.

sudo dpkg -i smartgit-20_2_5.deb

Коли пакунок налаштовано на Debian, вам потрібно буде виправити будь-які помилки залежностей Березень виникли. Для цього скористайтеся командою apt-get install -f нижче.

sudo apt-get install -f

Як встановити SmartGit на Arch Linux

Додаток SmartGit доступний для користувачів Arch Linux для встановлення через AUR. Щоб розпочати роботу з ним, вам потрібно відкрити вікно терміналу. Для цього натисніть Ctrl + Alt + T на клавіатурі або знайдіть «Термінал» у меню програми.

  Як використовувати rclone для резервного копіювання на Google Drive в Linux

Коли вікно терміналу відкрито і готове до використання, встановіть на свій комп’ютер пакети «Git» і «Base-devel». Ці програми необхідні для взаємодії з AUR. Щоб їх встановити, скористайтеся командою pacman нижче.

sudo pacman -S git base-devel

Після налаштування двох пакетів вам потрібно буде встановити помічник Trizen AUR. Ця програма значно полегшить налаштування SmartGit на Arch Linux. Для цього введіть послідовно наведені нижче команди.

git clone https://aur.archlinux.org/trizen.git

cd trizen

makepkg -sri

Коли у вашій системі налаштовано програму Trizen, скористайтеся командою trizen -S, щоб запустити програму SmartGit.

trizen -S smartgit

Як встановити SmartGit на Fedora

Щоб налаштувати SmartGit на Fedora Linux, найкраще встановити його як Flatpak із магазину програм Flathub. Щоб програма запрацювала, дотримуйтесь інструкцій із встановлення Flatpak далі в цій статті.

  Як використовувати RealVNC в Linux

Як встановити SmartGit на OpenSUSE

SmartGit доступний користувачам OpenSUSE через Flatpak і тільки Flatpak. Щоб він працював у вашій системі, дотримуйтесь інструкцій із встановлення Flatpak.

Як встановити SmartGit на Flatpak

SmartGit поширюється на Flatpak через магазин додатків Flathub. Якщо ви хочете встановити його, вам спочатку потрібно налаштувати середовище виконання Flatpak, а також магазин додатків Flathub. Для початку встановіть пакет «flatpak» на свій комп’ютер за допомогою менеджера пакетів.

Якщо ви не можете самостійно налаштувати середовище виконання Flatpak, не хвилюйтеся. Ми маємо вас! Дотримуйтесь нашого докладного посібника щодо налаштування середовища виконання Flatpak у вашій системі.

Коли ви налаштували середовище виконання Flatpak, наступним кроком є ​​налаштування магазину програм Flathub. Для цього скористайтеся наведеною нижче командою flatpak remote-add. Ця команда додасть Flathub.

sudo flatpak remote-add --if-not-exists flathub https://flathub.org/repo/flathub.flatpakrepo

Нарешті, встановіть програму SmartGit на свій комп’ютер за допомогою команди flatpak install.

sudo flatpak install flathub com.syntevo.SmartGit