Як встановити Slack на Linux

| | 0 Comments| 8:49 PM
Categories:

Slack — це, мабуть, найбільший інструмент для спільної роботи, заснований на команді, для обміну миттєвими повідомленнями, і мільйони людей використовують його щодня для спілкування з колегами, коледжами та товаришами по команді. Slack підтримує багато різних платформ, таких як Windows, macOS, Android, iOS і навіть Linux. Підтримка Linux, яку пропонує Slack, є кращою, ніж більшість, але з коробки клієнт офіційно доступний лише для дистрибутивів Debian та Redhat Linux, а також тих, на яких можна запускати Snaps. Ось чому в цій статті ми розглянемо всі способи встановлення Slack на Linux.

ПОВІДОМЛЕННЯ СПОЙЛЕРА: прокрутіть униз і перегляньте відеоурок у кінці цієї статті.

Інструкції Ubuntu/Debian

Отримати клієнт Slack в Ubuntu досить легко, і воно починається із завантаження файлу пакету. Це необхідно, оскільки Ubuntu не несе клієнт Slack безпосередньо. Щоб завантажити останню версію клієнта Slack, перейдіть на веб-сайт і виберіть на сторінці завантаження кнопку «ЗАвантажити DEB (64-BIT)». Потім відкрийте вікно терміналу та скористайтеся командою CD, щоб перемістити термінал до папки ~/Downloads.

cd ~/Downloads

Після завершення завантаження пакета Slack можна розпочати встановлення. За допомогою інструмента dpkg завантажте Slack в систему.

sudo dpkg -i slack-desktop-*.deb

Після використання інструмента dpkg для завантаження останнього файлу Slack DEB вам потрібно буде виправити залежності. Це обов’язково, інакше Slack не працюватиме належним чином. Використовуйте apt install -f, щоб виправити це.

sudo apt install -f

Звідси Slack повинен нормально працювати на Ubuntu (або Debian). Майте на увазі, що вам може знадобитися виходити й отримувати цей пакет щоразу, коли буде оновлення!

  Як редагувати файл Hosts в Linux

Інструкції для Arch Linux

Почніть з використання інструмента git для клонування останньої версії пакета AUR:

git clone https://aur.archlinux.org/slack-desktop.git

Введіть клонований каталог Slack за допомогою команди CD.

cd slack-desktop

Використовуйте інструмент makepkg, щоб створити новий, інсталюваний клієнтський пакет Slack для Arch. Майте на увазі, що цей інструмент не створюватиметься, якщо не дотримано залежностей. Якщо термінал повідомляє, що програма відсутня, її потрібно встановити. Наприклад: якщо Arch каже, що Slack не збирається, тому що в ньому відсутній «gnome-keyring», ви б задовольнили його за допомогою pacman -S gnome-keyring тощо.

makepkg

Коли збірка закінчиться, встановіть клієнт Slack у вашій системі за допомогою:

sudo pacman -U *.pkg.tar.xz

Інструкції Fedora

Перейдіть на сторінку завантаження Slack і натисніть кнопку із написом «ЗАвантажити RPM (64-BIT)». Це почне завантаження останньої упакованої версії Slack для дистрибутивів Linux на базі Redhat. Щоб встановити його, відкрийте термінал і скористайтеся командою CD, щоб ввести ~/Downloads на вашому ПК Fedora.

cd ~/Downloads

Коли RPM завершить процес завантаження, можна безпечно використовувати інструмент керування пакетами DNF для завантаження RPM в систему.

sudo dnf install slack-*.fc21.x86_64.rpm

Інструмент DNF вийде, захопить усі необхідні залежності та встановить клієнт Slack на вашому ПК. Незабаром після цього ви зможете запустити його, перейшовши до розділу «Інтернет» середовища робочого столу.

  Як використовувати Port Knocking в Linux (і чому не слід)

Інструкції SUSE

Хочете використовувати Slack на OpenSUSE? Хороші новини! У Slack для Linux доступний RPM. Це означає, що будь-який дистрибутив Linux (не тільки Fedora), який використовує RPM як формат пакету, може встановити його. Щоб встановити клієнт, спершу перейдіть на сторінку завантаження та натисніть «ЗАвантажити RPM (64-BIT)». Потім відкрийте термінал і компакт-диск у каталозі ~/Downloads.

cd ~/Downloads

Звідси скористайтеся інструментом керування пакетами Zypper, щоб запустити клієнт Slack для настільного ПК для Linux.

sudo zypper install slack-*.fc21.x86_64.rpm

Якщо з якоїсь причини RPM не працює добре з вашою інсталяцією Open SUSE і відмовляється запускатися, можливо, вам не вистачає libXss1, критичного пакета. Візьміть останню версію libXss1 із SUSE OBSі Slack повинен працювати нормально!

  Як встановити Sublime Merge на Linux

Інструкції для знімків

Потрібно запустити Slack на Linux, але не використовувати дистрибутив, який використовує пакети DEB або RPM? Не хвилюйся! Slack тепер доступний у магазині Snap. Щоб встановити Slack на Linux через магазин Snap, переконайтеся, що ваш дистрибутив Linux підтримує Snapd. Дотримуйтесь нашого посібника, щоб дізнатися, як змусити Snapd працювати у вашому дистрибутиві Linux.

Після того, як ви запустили Snapd, відкрийте вікно терміналу та встановіть Slack на Linux за допомогою цієї команди:

sudo snap install slack

Інструкції FlatPak

Один із найкращих способів доставити програмне забезпечення в дистрибутиви Linux, які ніколи не отримують підтримки від розробників основних додатків, — це упакувати його як Flatpak. Майже кожен користувач Linux має доступ до технології Flatpak. В основному, якщо ваша операційна система Linux може інсталювати Gnome, у вас є доступ до цього формату пакету.

Не знаєте, як змусити Flatpak працювати? Дотримуйтесь нашого посібника, щоб почати!

Отримавши Flatpak, встановіть останню версію клієнта Slack:

sudo flatpak install --from https://flathub.org/repo/appstream/com.slack.Slack.flatpakref