Як встановити SD-карту на Steam Deck

| | 0 Comments| 2:07 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Виберіть швидку SD-карту для оптимальної продуктивності Steam Deck.
  • Дотримуйтесь підказок, щоб відформатувати SD-карту для використання з Steam Deck, або відформатуйте її вручну в налаштуваннях.
  • Зверніть увагу на сумісність гри та постійне форматування SD-карти для використання з Steam Deck. Ознайомтеся зі шляхом до файлу, який він займатиме.

Настав час розширити сховище на Steam Deck. Але чи це так просто, як вставити SD-карту? Чи потрібно виконувати якесь спеціальне форматування? Давайте розглянемо, як встановити SD-карту на Steam Deck.

Чи можу я використовувати будь-яку SD-карту на моїй Steam Deck?

Steam Deck не вибаглива, коли йдеться про SD-карти. Припускаючи, що ви очистили пам’ять про помилки, яких слід уникати під час вибору SD-карти, ви не помилитесь. Steam Deck підтримує карти SD, SDXC і SDHC і може обслуговувати до 2 ТБ ємності.

  Створіть список справ і перегляньте хід дня, місяця та року

Швидкість запису та читання дуже важлива з міркувань продуктивності, тому вибір швидшої карти є вигідним. Однак не стрибайте за швидкістю. Steam Deck надійно зчитує лише до 100 МБ/с.

У нас є чудовий вибір найкращих карт microSD для Steam Deck, якщо ви ще не обрали жодної.

Як відформатувати SD-карту для Steam Deck

Steam Deck використовує певний формат, тому під час додавання додаткової пам’яті на пристрій потрібно повністю очистити вашу SD-карту.

Почніть із вставлення SD-карти в Steam Deck. Гніздо для SD-карти розташоване внизу праворуч від пристрою, трохи нижче правого динаміка.

Коли вставляєте SD-карту в Steam Deck, вам має бути запропоновано відформатувати картку, щоб пристрій міг її читати. Якщо ви виконаєте цю підказку, ваша SD-карта буде готова до роботи в найкоротші терміни.

На випадок, якщо цей запит не з’явиться, все, що вам потрібно зробити, це перейти до «Налаштувань», а потім «Пам’ять». Тут ви побачите свою SD-карту. Натисніть Y, щоб відкрити меню параметрів, і натисніть «Форматувати диск».

  9 найкращих генераторів псевдонімів для отримання унікального імені користувача

Коли Steam Deck буде готово, вашу SD-карту більше не можна буде прочитати пристроями Windows або Mac.

Як встановити та перемістити ігри на SD-карту Steam Deck

Якщо SD-карту встановлено, ви можете встановити гру безпосередньо на SD-карту або перемістити вже встановлену гру вручну, відкривши її властивості та натиснувши «Встановлені файли».

Ви можете вільно переміщати ігри вперед і назад, але слід пам’ятати кілька речей.

По-перше, ваша SD-карта не буде такою швидкою, як вбудований SSD у Steam. Для більшості ігор це не викликає занепокоєння, якщо спочатку ви використовуєте досить швидку SD-карту. Однак новіші ігри, особливо ігри з вимогами до SSD, можуть працювати гірше або завантажуватись довше, якщо їх встановити на SD-карту.

По-друге, доступ до папок на SD-карті дещо відрізняється від доступу до SSD.

  Як перевірити заряд акумулятора Airpods і підтримувати його здоров’я

Ви знайдете свою SD-карту в нижній правій частині вікна Dolphin Explorer. Його називають первинним. Ігри Steam будуть розташовані в папці steamapps цього пристрою.

Однак, на відміну від Windows, це не справжній шлях до файлу. Якщо вам потрібно звернутися до будь-чого, що встановлено на вашій картці SD, шлях до файлу такий:

run/media/mmcblk0p1

Ця інформація потрібна, лише якщо ви робите щось складніше, наприклад модифікуєте свої ігри чи застосовуєте виправлення.

З огляду на те, наскільки важливий додатковий простір для роботи з Steam Deck, добре, що SD-карту так легко налаштувати та почати роботу. Незалежно від того, чи ви замовили нову SD-карту, чи витягуєте її зі старого телефону, це так само просто, як вставити її та відформатувати. Просто переконайтеся, що ви використовуєте достатньо швидку картку для вимог гри.