Як встановити OpenSSH на Windows 10

| | 0 Comments| 9:47 PM
Categories:

У старіших версіях Windows, тобто Windows Vista, 7 і 8/8.1, запустити SSH було непросто. Щоб його налаштувати, потрібно було зробити чимало. Це було справедливо для Windows 10 аж до оновлення Creators. Однак оновлення Fall Creators – це зовсім інша історія; тепер ви можете встановити OpenSSH на Windows 10 як додаткову функцію. Ви можете встановити як клієнт OpenSSH, так і сервер OpenSSH.

Встановіть OpenSSH

Відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до групи налаштувань «Програми».

Перейдіть на вкладку «Програми та функції» та натисніть «Керувати додатковими функціями».

На екрані «Керування додатковими функціями» відображаються лише мовні пакети. Щоб переглянути інші функції, які можна встановити, натисніть кнопку Додати функцію.

Знайдіть функцію OpenSSH Client або OpenSSH Server. Клацніть його та натисніть кнопку Встановити. Зачекайте, поки він установиться, і все. Ви можете встановити один або обидва клієнта OpenSSH і сервер OpenSSH, використовуючи той самий метод. Слід зазначити, що він знаходиться в бета-версії, тому очікуйте звичайних помилок, яких ви можете очікувати від Microsoft.

  Як вимкнути Bluetooth у Windows 10 (Вимкнути Bluetooth)

Вам потрібно буде налаштувати додаткові параметри, але тут є OpenSSH, і тепер ви можете використовувати SSH для безпечного підключення до сервера, серед іншого.

Видаліть OpenSSH

Щоб видалити OpenSSH у Windows 10, відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до «Програми» > «Програми та функції». Знову натисніть Керувати функціями параметрів. Цього разу відскануйте список встановлених додаткових функцій, тобто список, який зазвичай показує мовні пакети, які можна встановити. OpenSSH і сервер, і клієнт з’являться тут, якщо вони встановлені. Натисніть на нього та натисніть кнопку Видалити.

Враховуючи, що клієнт і сервер OpenSSH знаходяться в бета-версії, ви можете очікувати помилок, але ви також повинні бути готові до меншої пропозиції продуктів. Більшість користувачів, ймовірно, порівнюють його з Putty, і він поки що не складається.

  Як встановити карти на програму Minecraft UWP для Windows 10

Оновлення Fall Creators з’явилося в жовтні цього року, тому ця функція більш-менш все ще знаходиться на дуже ранній стадії, якщо хочете. Це і добре, і погано. Погано, тому що це означає помилки та обмежену функціональність, і добре, тому що це означає, що користувачі можуть сподіватися на покращення, і вони можуть сподіватися, що одного дня він знову набереться Putty.

Команда Microsoft, відповідальна за розробку OpenSSH, має приблизна дорожня карта це може дати вам уявлення про те, чого очікувати. Зауважте, ця дорожня карта не остання. Windows 10 деякий час підтримувала SSH, але до Fall Creators Update користувачі, які хотіли встановити OpenSSH на Windows 10, повинні були встановити його через Github. Якщо ви все ще не оновилися до Fall Creators Update або хочете спробувати останні версії OpenSSH, ви можете зробити це на сторінці проекту Github.

  Як відновити драйвер в Windows