Як встановити MySQL Workbench на Ubuntu

MySQL Workbench — це кросплатформний візуальний інструмент, який дозволяє користувачам керувати базами даних SQL і розробкою SQL. У цьому посібнику ми покажемо вам, як запустити і запустити інструмент MySQL Workbench в Ubuntu Linux.

Завантаження MySQL Workbench на Ubuntu

MySQL Workbench доступний для всіх останніх версій Ubuntu. В першу чергу, програмне забезпечення орієнтоване на випуски LTS. Однак можна змусити його працювати на будь-якому випуску Ubuntu, оскільки пакунки регулярно оновлюються.

Щоб завантажити останню версію програмного забезпечення MySQL Workbench на Ubuntu, вам потрібно буде відвідати їхній веб-сайт. На жаль, неможливо завантажити безпосередньо з командного рядка через веб-сайт MySQL.

Щоб завантажити останню версію MySQL Workbench на свій ПК Ubuntu, дотримуйтесь інструкцій нижче, які відповідають випуску Ubuntu, який ви зараз використовуєте.

Примітка: MySQL Workbench і робота на Ubuntu також повинні працювати на будь-якій ОС Linux, заснованій на Ubuntu. Користувачі також повинні мати можливість змусити програму працювати на Debian та ОС на основі Debian.

Ubuntu 20.10

Щоб завантажити MySQL Workbench на Ubuntu 20.10, перейдіть на веб-сайт Workbench. Перебуваючи на веб-сайті, знайдіть спадне меню «Вибрати операційну систему». Встановіть це меню на «Ubuntu Linux».

Після налаштування меню на Ubuntu Linux знайдіть «Ubuntu Linux 20.10 (x86, 64-розрядна версія), DEB Package» і натисніть кнопку завантаження поруч із ним, щоб отримати останню версію пакета.

Ubuntu 20.04

Якщо ви хочете отримати MySQL Workbench на Ubuntu 20.04, почніть з перейдіть на веб-сайт Workbench. На веб-сайті знайдіть спадне меню «Виберіть операційну систему» ​​та встановіть його на «Ubuntu Linux».

Якщо в меню встановлено «Ubuntu Linux», з’являться посилання для завантаження. Знайдіть «Ubuntu Linux 20.04 (x86, 64-розрядна версія), DEB Package» і натисніть кнопку завантаження поруч, щоб отримати пакет.

Ubuntu 18.04

Якщо ви все ще використовуєте Ubuntu 18.04 і вам потрібно встановити програму MySQL Workbench, ось що потрібно зробити. Спочатку, перейдіть на веб-сайт і знайдіть спадне меню «Вибрати операційну систему». Встановіть його на «Ubuntu Linux».

Після налаштування меню на сторінці з’являться посилання для завантаження. Знайдіть параметр «Ubuntu Linux 18.04 (x86, 64-розрядна версія), пакет DEB» і натисніть посилання для завантаження поруч, щоб отримати останній пакет.

Перевірка завантаження

Бажано перевірити пакет, який ви завантажили з веб-сайту MySQL. Перевірка цілісності цих файлів гарантує, що ви встановлюєте програмне забезпечення, яке є безпечним і не підроблено.

Щоб перевірити цілісність пакетів DEB MySQL Workbench, перейдіть до офіційна документація MySQL Workbench. У документах точно описано, як ви можете перевірити підписи на вашому пакунку, щоб визначити, чи він безпечний у використанні.

Встановлення MySQL Workbench на Ubuntu – термінал

Щоб встановити програму MySQL Workbench на Ubuntu через термінал, виконайте наступне. Спочатку запустіть вікно терміналу. Щоб запустити вікно терміналу на робочому столі Ubuntu, натисніть Ctrl + Alt + T на клавіатурі. Або знайдіть «Термінал» у меню програми.

Відкривши вікно терміналу, скористайтеся командою CD, щоб перейти до папки «Завантаження». Ця папка містить пакет MySQL DEB.

cd ~/Downloads

Звідси ви можете встановити пакет MySQL DEB. Для цього скористайтеся наведеною нижче командою apt install.

sudo apt install ./mysql-workbench-community_*_amd64.deb

Після введення команди вище, Ubuntu виявить пакунок у вашій папці «Завантаження» та автоматично виявить будь-які залежності та бібліотеки, які повинні бути встановлені поруч із ним.

Коли Ubuntu закінчить зібрати все, ви побачите підказку, яка запитує вас, чи хочете ви встановити програмне забезпечення. Звідси натисніть кнопку Y для підтвердження. Після підтвердження Ubuntu встановить MySQL Workbench у вашу систему.

Після завершення інсталяції закрийте вікно терміналу.

Встановлення MySQL Workbench на Ubuntu – GUI

Щоб інсталювати пакет DEB MySQL Workbench в режимі GUI, виконайте наступне. Спочатку відкрийте файловий менеджер Ubuntu. Відкривши його, знайдіть папку «Завантаження» та виберіть її, щоб отримати доступ до завантажень.

У папці «Завантаження» знайдіть пакет MySQL DEB і клацніть по ньому правою кнопкою миші. У меню правою кнопкою миші виберіть «Відкрити за допомогою встановлення програмного забезпечення» та натисніть на нього. Якщо вибрати цю опцію, запуститься програма Ubuntu Software.

Усередині програмного забезпечення Ubuntu знайдіть кнопку «Встановити» та клацніть на ній мишею. Потім вам буде запропоновано ввести свій пароль. Зробіть так.

Після введення пароля програмне забезпечення буде встановлено на Ubuntu. Установка не займе багато часу. Коли процес буде завершено, ви можете використовувати програмне забезпечення, як вважаєте за потрібне.

Тепер, коли MySQL Workbench встановлено на Ubuntu, процес налаштування завершено. Не соромтеся закрити вікно програмного забезпечення Ubuntu, оскільки воно більше не потрібне.