Як встановити JetBrains GoLand на Linux

| | 0 Comments| 5:43 AM
Categories:

JetBrains GoLand — це багатий редактор мови програмування Go для Windows, Mac і Linux. Він підтримує десятки плагінів, які можна використовувати, щоб зробити його більш комфортним для широкого кола розробників. Ось як змусити його працювати в Linux.

Загальні інструкції з встановлення Linux

Найкращий спосіб змусити JetBrains GoLand працювати на вашому ПК з Linux – це встановити його за допомогою загального інсталятора Linux. Цей інсталятор не залежить від розповсюдження і працює з чим завгодно. Щоб почати, перейдіть на офіційну сторінку завантаження GoLand.

Опинившись на офіційній сторінці GoLand, ви побачите «Windows», «macOS» і «Linux». Натисніть розділ «Linux», щоб отримати доступ до області завантажень Linux. Потім натисніть синю кнопку «Завантажити», щоб почати завантаження GoLand.

Коли GoLand завершить завантаження на ваш комп’ютер, вам потрібно буде відкрити вікно терміналу на робочому столі Linux. Ви можете відкрити вікно терміналу на робочому столі, натиснувши Ctrl + Alt + T на клавіатурі або за допомогою пошуку «Термінал».

Відкривши вікно терміналу та готове до використання, виконайте компакт-диск команду та перейдіть у папку «Завантаження». Потім скористайтеся tar xvf команда для розпакування архіву GoLand Tar у папці.

tar xvf goland-*.tar.gz

Після того як все розпаковано, перейдіть до щойно створеної папки GoLand за допомогою компакт-диск команда. Потім ініціалізуйте програму встановлення GoLand GUI на вашому комп’ютері за допомогою ш команда.

cd GoLand-*/bin/

sh goland.sh

Коли ви запускаєте ш команди, з’явиться спливаюче вікно «JETBRAINS USER AGREEMENT». Установіть прапорець із написом «Я підтверджую, що прочитав і приймаю умови цієї Угоди користувача». Потім виберіть «Продовжити».

  Як грати в ігри Android на Linux за допомогою Anbox

Після погодження з користувальницькою угодою ви побачите друге спливаюче вікно. Це спливаюче вікно «ОБМІН ДАНИМИ». Якщо ви хочете дозволити JetBrains збирати анонімні дані, натисніть «Надіслати анонімну статистику». Якщо ні, виберіть кнопку «Не надсилати».

Після узгодження обох угод GoLand попросить вас активувати GoLand. Якщо ви хочете випробувати програму безкоштовно, поставте прапорець «Оцінити безкоштовно». В іншому випадку, якщо у вас є ключ, натисніть кнопку «Активувати GoLand» та заповніть свою інформацію.

Натисніть кнопку « Продовжити » , коли ключ налаштований (або поставлено прапорець для оцінки), натисніть кнопку «Продовжити». Коли ви це зробите, JetBrains GoLand відкриє свою сторінку «Ласкаво просимо до GoLand». Звідси натисніть «Новий проект», щоб почати працювати!

  Як працювати з пакетами Snap в Linux

Інструкції з встановлення Arch Linux

Програма JetBrains GoLand доступна в Arch Linux AUR як пакет, поданий користувачем. Якщо ви хочете інсталювати цей пакет на свій комп’ютер, спочатку потрібно налаштувати помічник Trizen AUR.

Щоб налаштувати помічник Trizen AUR, відкрийте вікно терміналу на робочому столі, натиснувши Ctrl + Alt + T або за допомогою пошуку «Термінал» у меню програми. Відкривши, скористайтеся наведеними нижче командами, щоб налаштувати останню версію Trizen.

sudo pacman -S git base-devel

git clone https://aur.archlinux.org/trizen.git

cd trizen/

makepkg -sri

Після запуску програми Trizen ви зможете встановити програму GoLand за допомогою тризен -С команда.

trizen -S goland

Інструкція по установці Flatpak

JetBrains GoLand доступний для всіх користувачів Linux через магазин додатків Flathub як Flatpak. Щоб налаштувати його у вашій системі, вам спочатку потрібно встановити середовище виконання Flatpak. Щоб дізнатися більше про те, як налаштувати середовище виконання, перегляньте наш посібник.

Після налаштування Flatpak скористайтеся flatpak віддалено-додати команду нижче, щоб додати магазин додатків Flathub. Flathub необхідний, оскільки на ньому є GoLand, і без нього Flatpak не встановить його.

flatpak remote-add --if-not-exists flathub https://flathub.org/repo/flathub.flatpakrepo

З віддалено-додати Виконайте команду вище, магазин додатків Flathub тепер активний на вашому ПК з Linux. Тепер ви повинні встановити програму GoLand Flatpak. Використання встановити flatpak команду, запустити програму.

flatpak install flathub com.jetbrains.GoLand

Інструкції зі встановлення Snap Pack

Хочете використовувати версію JetBrains GoLand для магазину Snap на своєму настільному ПК з Linux? Ось як це налаштувати. По-перше, вам потрібно буде встановити та налаштувати середовище виконання пакету Snap у вашій системі.

  Як передавати відео на Chromecast на Linux через командний рядок

Налаштування середовища виконання пакету Snap в Linux не є надто складним, але може бути складним, якщо ви новачок у Linux. Щоб він працював, встановіть пакет «snapd» і ввімкніть службу «snapd.socket» за допомогою Systemd.

Примітка: потрібна допомога щодо налаштування середовища виконання пакету Snap на вашому комп’ютері Linux? Ми можемо допомогти! Дотримуйтесь нашого докладного посібника про те, як налаштувати Snaps в Linux.

Після налаштування середовища виконання пакету Snap на комп’ютері скористайтеся швидке встановлення команду, щоб отримати останню версію JetBrains GoLand для роботи на вашому комп’ютері Linux.

sudo snap install goland --classic