Як встановити Hex Editor Notepad++ у Windows 10

Notepad++ є одним з найпопулярніших текстових редакторів і редакторів вихідного коду для Microsoft Windows. Підтримуються багато мов, а також редагування з вкладками, що дозволяє працювати з численними відкритими файлами в одному вікні. Назва проекту була створена на основі оператора інкременту в C. Проте є кілька текстових файлів, до яких Notepad++ не має доступу. Notepad++, з іншого боку, не може відкривати та редагувати деякі текстові файли та мови програмування. Однак існують плагіни для кількох текстових і мов програмування, які ви можете встановити для Notepad++. Hex Editor Plugin є одним із численних доступних плагінів; він використовується для відображення тексту у шістнадцятковому форматі. Ця стаття навчить вас, як використовувати шістнадцятковий редактор notepad++. Продовжуйте читати, щоб завантажити шістнадцятковий редактор.

Як встановити Hex Editor Notepad++ у Windows 10

Шістнадцятковий — це числовий формат для кодування двійкових даних, і його назва походить від нього. Шістнадцятковий редактор — це програма, яка дозволяє переглядати, перевіряти та редагувати файли, закодовані в шістнадцятковому форматі. Notepad++, з іншого боку, не може відкривати та редагувати деякі текстові файли та мови програмування. У цій ситуації вам можуть знадобитися деякі плагіни, такі як Hex Editor, щоб досліджувати різні форми тексту та коду. Ви можете відкрити файл у шістнадцятковому редакторі, і більшість файлів містить інформацію, яка вказує, який це тип файлу. Це також можна використовувати, щоб змінити збережений файл стану гри та налаштувати змінну функцію гри.

  Як виправити новий критичний недолік безпеки Windows 10 (березень 2020 р.)

Крок 1. Перевірте версію Notepad++

Оскільки багато людей підтвердили, що 64-розрядна версія Notepad++ не працює з Hex Editor, рекомендується спочатку перевірити версію Notepad++. Ось як:

1. У текстовому редакторі Notepad++ клацніть символ питання (?).

2. Виберіть «Про Notepad++», і з’явиться спливаюче вікно, яке вказує, 32-розрядний чи 64-розрядний блокнот.

3. Якщо ваша версія не є 32-розрядною, завантажте та встановіть Notepad++ 32-розрядну версію x86.

Крок 2: Додайте менеджер плагінів з Github

Менеджер плагінів — це плагін Notepad++, який дозволяє встановлювати, оновлювати та видаляти будь-які доступні плагіни. Плагін Plugin Manager був вилучений з офіційних дистриб’юторів після Notepad++ версії 7.5. Через спонсорську рекламу цей плагін необхідно видалити. Оскільки додаток було видалено з офіційного веб-сайту після Notepad++ 7.5, вам доведеться вручну завантажити його з GitHub та встановити. Якщо на вашому Notepad++ встановлено диспетчер плагінів, ви можете пропустити цей етап.

  Як видалити облікові записи з програми «Люди» у Windows 10

1. Спочатку перегляньте сторінку GitHub: Менеджер плагінів.

2. Ви можете завантажити 32- або 64-розрядні zip-файли.

3. ZIP-файли Менеджера плагінів доступні для завантаження на GitHub.

4. Тепер, використовуючи WinRAR, розпакуйте zip-файл і відкрийте витягнуту папку. Він матиме плагіни та папки оновлення. Кожен з них міститиме один файл. Файли необхідно скопіювати з цього каталогу в папки плагінів Notepad++ і програми оновлення.

C:Program FilesNotepad++

5. Тепер скопіюйте файли з каталогів завантаженого плагіна та вставте їх у папки Notepad++.

6. Перезапустіть Notepad++ після копіювання файлів, і з’явиться менеджер плагінів.

Крок 3: Встановіть плагін Hex Editor

Менеджер плагінів — це простий і ефективний інструмент для встановлення та видалення плагінів Notepad++. Notepad++ за замовчуванням не постачається з редактором Hex, тому ви не зможете прочитати текст у форматі Hex. Однак ви зможете без проблем переглянути будь-який файл у шістнадцятковому форматі після встановлення плагіна Hex Editor. Інструкції для завантаження плагіна шістнадцяткового редактора наведені нижче:

  Як відновити кеш значків у Windows 10

1. Двічі клацніть ярлик, щоб відкрити Notepad++.

2. Тепер виберіть «Плагіни» у рядку меню.

3. Виберіть Адміністратор плагіна…

4. Відкриється вікно зі списком доступних плагінів. Знайдіть HEX-редактор.

5. Поставте прапорець навпроти HEX-Editor і натисніть кнопку Встановити.

6. Після перезапуску відкрийте файл, який ви бажаєте побачити у HEX у Notepad++, наприклад change.log, який ми використали в цій техніці. Ви можете перетягувати за допомогою Notepad++.

7. Після того, як ви відкрили файл, перейдіть до Plugins, потім HEX-Editor і, нарешті, View in HEX.

8. Це перетворює ваш закодований текст у HEX.

Таким чином, ви виконуєте завантаження шістнадцяткового редактора в Windows 10.

***

Сподіваємося, ця інформація була для вас корисною і ви змогли встановити шістнадцятковий редактор Notepad++. Будь ласка, повідомте нам, яка техніка була для вас найбільш вигідною. Будь ласка, скористайтеся формою нижче, якщо у вас є запитання чи коментарі.