techukraine.net Linux Як встановити Dropbox у Linux і покращити робочий процес Linux

Як встановити Dropbox у Linux і покращити робочий процес Linux

| | 0 Comments| 5:45 AM
Categories:

У користувачів Linux є вагомі причини використовувати Dropbox як рішення для хмарного зберігання та обміну файлами.

Dropbox пропонує деякі унікальні переваги, навіть незважаючи на те, що Linux має багату екосистему альтернатив з відкритим вихідним кодом і опцій, які розміщено на самому хості.

Привіт, шанувальники Linux! у нас є хороші новини і ще кращі новини.

Хороша новина полягає в тому, що ви збираєтесь дізнатися, як інсталювати Dropbox у вашій системі Linux.

Кращі новини?

Ви покращите свою гру Linux, роблячи це насолоду!😅

Отже, давайте зробимо ваше життя Linux простішим і чудовішим за допомогою Dropbox!

Знайомство з Dropbox

Dropbox — популярне хмарне сховище та служба синхронізації файлів, яка дозволяє користувачам зберігати та обмінюватися файлами на кількох пристроях. Він був заснований у 2007 році та здобув популярність завдяки своїй кросплатформенності. Він має як безкоштовні, так і платні плани, які підходять для всіх типів користувачів.

Dropbox надає користувачам інструменти для керування пристроями, які мають доступ до їхніх облікових записів. Це може включати скасування доступу для втрачених або скомпрометованих пристроїв і контроль пристроїв, авторизованих для доступу до облікового запису.

Ось деякі ключові функції Dropbox.

Зберігання файлів

Dropbox надає користувачам безпечне та централізоване місце для зберігання їхніх файлів, зокрема документів, фотографій, відео тощо.

Синхронізація файлів

Синхронізує файли на кількох пристроях, щоб зміни, зроблені на одному пристрої, відображалися на всіх підключених пристроях. Це полегшує доступ до файлів з будь-якого пристрою.

Файлообмінник

Користувачі можуть ділитися файлами з іншими, надсилаючи їм посилання або запрошуючи їх до співпраці над певними файлами. Це корисно для командної співпраці.

Історія версій

Dropbox зберігає історію змін, внесених у файли, що дозволяє користувачам отримати доступ до попередніх версій і відновити видалені файли. Ця функція корисна для відновлення випадково видаленого або перезаписаного вмісту.

Автономний доступ

Дозволяє користувачам отримувати доступ до своїх файлів навіть у режимі офлайн, якщо ці файли були попередньо синхронізовані з пристроєм.

Мобільні програми

Dropbox пропонує мобільні програми для різних платформ, включаючи iOS і Android, які дозволяють користувачам отримувати доступ до своїх файлів і керувати ними на ходу.

Найкраще те, що Dropbox використовує менеджер паролів з нульовим знанням.

  Як встановити SSH на Linux і корисні команди

У системі з нульовими знаннями навіть постачальник послуг (у цьому випадку Dropbox) не має доступу до ваших справжніх паролів.

Це додає додатковий рівень безпеки, оскільки навіть якщо сервери Dropbox були зламані, самі паролі залишалися б зашифрованими та недоступними.

Встановлення Dropbox на Linux

Спосіб 1: Встановлення з командного рядка

Використання командного рядка часто є найшвидшим способом встановлення будь-якого програмного засобу в Linux. Ось кроки для встановлення Dropbox.

Крок 1: відкрийте термінал і оновіть списки пакетів. Перед установкою будь-якого інструменту завжди корисно переконатися, що ваші списки пакунків оновлені.

sudo apt update

Замініть apt своїм менеджером пакетів (приклад – dnf для Fedora), якщо ви використовуєте інший дистрибутив.

Крок 2. Встановіть Dropbox за допомогою наступної команди.

sudo apt install nautilus-dropbox

Ця команда встановить клієнт Dropbox для вашого робочого середовища. Тут немає необхідності завантажувати додаткові сторонні репозиторії.

Крок 3. Після завершення завантаження пакета знайдіть Dropbox у системному меню та натисніть на нього.

Крок 4: під час першого запуску відображається два спливаючі вікна. Встановлення почнеться після появи обох вікон. натисніть кнопку «Запустити Dropbox».

Також для використання Dropbox потрібно завантажити власний демон. натисніть «ок».

Крок 5. Дочекайтеся завершення процесу встановлення.

Крок 6: Після інсталяції клієнта Dropbox на вашому комп’ютері ви можете запустити його з меню програми, як показано раніше.

Коли ви відкриваєте Dropbox, ви повинні побачити варіанти входу, якщо у вас уже є обліковий запис Dropbox, або створення нового облікового запису.

Заповніть необхідну інформацію, щоб створити обліковий запис Dropbox. Обов’язково використовуйте надійний і надійний пароль.

Після надсилання інформації – Dropbox може попросити вас підтвердити адресу електронної пошти, надіславши вам електронний лист із підтвердженням. Після підтвердження електронної пошти ви зможете завершити процес налаштування.

Вам буде запропоновано вибрати план (наприклад, безкоштовний базовий план або платний план із додатковим обсягом пам’яті).

Спосіб 2: Графічне встановлення

Крок 1. Відкрийте веб-переглядач і перейдіть до https://www.dropbox.com/install-linux.

Крок 2: Натисніть відповідний дистрибутив і версію Linux (наприклад, Ubuntu, Fedora, Debian), щоб завантажити пакет встановлення.

Крок 3. Ви можете перевірити пакет інсталятора в папці завантажень.

Крок 4: Після завершення завантаження відкрийте файл за допомогою файлового менеджера, клацнувши правою кнопкою миші на пакеті Debian.

Крок 5: наступним кроком є ​​натискання «Встановити», щоб установити DropBox із пакета Debian.

  Як легко знайти файли за допомогою TagSpaces у Linux

Крок 6. Вам потрібно буде ввести пароль, щоб почати процес встановлення.

Крок 7: Натисніть кнопку «OK» і встановіть власний демон.

Крок 8: Розпочнеться процес встановлення.

Крок 9. Коли ви запускаєте Dropbox вперше, вам буде запропоновано увійти у свій обліковий запис Dropbox або створити новий.

Після входу ви можете налаштувати параметри Dropbox, наприклад вибрати розташування папки Dropbox і параметри вибіркової синхронізації. Dropbox має розпочати синхронізацію ваших файлів після завершення налаштування. Ви можете побачити піктограму Dropbox на панелі меню для легкого доступу.

Як інтегрувати Dropbox із файловими менеджерами Linux?

Nautilus, Dolphin або будь-який інший файловий менеджер автоматично виявлятиме та інтегруватиметься з Dropbox після того, як ви його встановите та налаштуєте.

Він не потребує ручної інтеграції з файловими менеджерами.

Після входу в систему у вашому домашньому каталозі автоматично буде створено папку Dropbox.

Ця папка служить основним інтерфейсом для керування файлами/папками, які зберігаються у вашому обліковому записі Dropbox.

Усе, що ви розмістите в цій папці, буде синхронізовано з вашим обліковим записом Dropbox у хмарі.

Dropbox дозволяє вибрати, які файли ви хочете синхронізувати з комп’ютером.

Це особливо корисно, якщо у вас обмежений простір для зберігання на пристрої. Ви можете отримати доступ до цієї опції, клацнувши правою кнопкою миші значок Dropbox у системному меню.

Крім того, ви можете налаштувати пропускну здатність і параметри синхронізації, щоб контролювати, як Dropbox використовує ваше інтернет-з’єднання для синхронізації.

Це може допомогти вам контролювати вплив на швидкість вашої мережі, особливо під час завантаження чи завантаження великих файлів.

Усунення проблем із встановленням

Ось деякі більш поширені проблеми встановлення, з якими ви можете зіткнутися під час встановлення Dropbox у Linux.

Несумісна архітектура

Якщо ви завантажите неправильний пакет Dropbox для архітектури вашої системи (наприклад, спробуєте встановити 64-розрядний пакет на 32-розрядну систему), інсталяція не вдасться.

Щоб вирішити цю проблему, переконайтеся, що ви завантажили правильний пакет, який відповідає архітектурі вашої системи.

Непідтримуваний дистрибутив Linux

Dropbox офіційно підтримує обмежену кількість дистрибутивів Linux (наприклад, Ubuntu, Fedora, Debian). Якщо ви використовуєте менш поширений дистрибутив, ви можете зіткнутися з проблемами сумісності.

Ви можете спробувати використати загальний інсталятор, наданий на веб-сайті Dropbox, але він може працювати не в усіх дистрибутивах.

Невідповідність версії Glibc

Іноді для Dropbox може знадобитися певна версія бібліотеки GNU C (glibc), недоступна у вашій системі. Якщо це станеться, можливо, вам доведеться розглянути можливість використання старішої версії Dropbox, сумісної з версією glibc вашої системи.

  Як зробити Linux схожим на ОС Chrome

Проблеми з брандмауером або проксі-сервером

Якщо ви перебуваєте за брандмауером або використовуєте проксі-сервер, це може заблокувати підключення Dropbox до своїх серверів. Просто переконайтеся, що ваш брандмауер або налаштування проксі дозволяють трафік Dropbox.

У разі виникнення цієї помилки потрібно налаштувати параметри проксі-сервера в налаштуваннях Dropbox.

SELinux або AppArmor

Деякі дистрибутиви Linux використовують модулі безпеки SELinux/AppArmor, які можуть обмежувати роботу Dropbox. Вам може знадобитися налаштувати політики SELinux, щоб Dropbox працював належним чином.

Виконання сценарію встановлення

Якщо ви використовуєте метод командного рядка – переконайтеся, що ви правильно виконуєте сценарій встановлення. Зверніть увагу на будь-які повідомлення про помилки, які вказують на проблеми з процесом інсталяції, наприклад неправильні шляхи або дозволи.

Застарілий клієнт Dropbox

Якщо у вас встановлено застарілий клієнт Dropbox, він може не працювати належним чином з останніми серверами Dropbox. Регулярно оновлюйте клієнт Dropbox до останньої доступної версії.

Важлива примітка: повідомлення про помилки можуть відрізнятися залежно від вашого дистрибутива Linux і конфігурації системи.

Завжди перевіряйте офіційні ресурси/форуми підтримки Dropbox, щоб дізнатися про конкретні дії щодо усунення несправностей, якщо ви зіткнулися з проблемами встановлення, які тут не описані.

Видалення Dropbox з Linux

Щоб видалити Dropbox із вашої системи Linux, ви можете скористатися такою командою.

sudo apt-get remove dropbox

За потреби замініть apt-get на свій менеджер пакетів (наприклад, yum, pacman).

Не забудьте видалити папку та файли Dropbox вручну, якщо вони більше не потрібні у вашій системі.

Це воно! Тепер Dropbox має бути успішно встановлено та налаштовано у вашій системі Linux.

Висновок ✍️

Dropbox не працюватиме, доки ви не ввійдете.

Існують обмеження щодо кількості пристроїв, які можна зв’язати зі своїм обліковим записом за допомогою безкоштовної версії.

Безкоштовний план підтримує до 3 пристроїв. Вам доведеться видалити деякі старі пристрої, якими ви більше не користуєтеся, щоб додати нові.

Сподіваюся, ви знайшли цю статтю дуже корисною, щоб дізнатися, як встановити Dropbox у Linux.

Вам також може бути цікаво дізнатися про найкращі альтернативи Dropbox для безпечного та розумнішого зберігання.