Як встановити Discord у Windows і Linux (командний рядок)

Discord — популярна багатоплатформна платформа обміну миттєвими повідомленнями, призначена для створення спільнот і дозволяє здійснювати голосові та відеодзвінки, обмінюватися текстовими повідомленнями та обмінюватися файлами.

Спочатку створений для геймерів, останнім часом він став популярним і серед інших неігрових спільнот. Розбрат розділений на сервери, кожен з яких має своїх членів, теми, правила та канали.

Враховуючи підтримку кількох платформ, він може працювати на Windows, macOS, Linux, Android та iOS. У цій статті ми розглянемо встановлення Discord на платформах Windows і Linux.

Discord на Windows

Discord надає інсталятор для платформи Windows, який можна завантажити з його веб-сайту сторінки. Це завантажить програму встановлення Discord у вашу систему.

  Як отримати доступ до старого перемикача програм Windows XP у Windows 10

Запустіть виконуваний файл інсталятора, який запустить програму оновлення та налаштування Discord. Він спочатку оновить інсталяційний файл для будь-яких нових виправлень, якщо ви підключені до Інтернету.

Опублікуйте оновлення, налаштування буде продовжено, і Discord запуститься безпосередньо без запиту на введення даних. Після встановлення ви знайдете піктограму Discord у меню «Пуск» Windows. Спробуйте виконати пошук у Discord у Пошуку Windows із панелі завдань Windows.

Додаток Discord дозволить вам увійти за допомогою облікового запису Discord або відсканувати QR-код із мобільного додатка Discord. Ви також можете зареєструвати новий обліковий запис, якщо ви новачок у Discord.

Discord на Linux

Для Ubuntu 18/20 найлегшим і найпростішим способом інсталяції Discord у вашій системі є використання менеджера пакетів snap. Просто запустіть команду нижче, щоб установити Discord:

$ sudo snap install discord

Дочекайтеся завершення інсталяції. Після цього ви побачите таке повідомлення:

$ sudo snap install discord
discord 0.0.13 from Snapcrafters installed
$

Ви можете запустити його з системи меню графічного інтерфейсу вашого робочого середовища або командного рядка Linux як:

$ discord &

Discord запуститься та запропонує вам увійти за допомогою свого облікового запису Discord або відсканувавши QR-код, якщо ви вже ввійшли у свій мобільний додаток Discord. Ви також можете зареєструвати новий обліковий запис, якщо ви новачок у Discord.

  Як відключити обліковий запис Root в Linux

Discord додатково пропонує файли Deb і TAR, якщо ви не хочете встановлювати репозиторій. Ці файли доступні безпосередньо на сайті Discord і можуть використовуватися там, де встановлення за допомогою Snap неможливе.

Discord у браузері

Нарешті, у вас завжди є можливість використовувати Discord безпосередньо з сучасного браузера, як-от Chrome або Firefox, не встановлюючи нічого локально у вашій системі. Дотримуйтесь цього посилання і увійдіть у свій обліковий запис Discord, щоб отримати до нього доступ безпосередньо з Інтернету.

Висновок

Встановлення Discord відбувається як і будь-яке інше популярне програмне забезпечення. Це просто, і я сподіваюся, що наведене вище допоможе вам.

  Як перейти з Bash на Korn Shell в Linux

Приємної гри та спілкування!

Вам сподобалось читати статтю? Як щодо того, щоб поділитися зі світом?