Як встановити Cosy Audiobook Player на Linux

| | 0 Comments| 1:30 AM
Categories:

Потрібен сучасний програвач аудіокниг для робочого столу Linux? Подумайте про встановлення Cosy Audiobook Player. Це сучасний програвач аудіокниг для робочого столу Linux. Програма використовує найновішу технологію GTK3 і є одним із кращих інструментів для керування файлами аудіокниг на платформі.

ПОВІДОМЛЕННЯ СПОЙЛЕРА: прокрутіть униз і перегляньте відеоурок у кінці цієї статті.

Cozy може багато запропонувати, особливо завдяки його можливості сортувати MP3-файли за розділами, сортувати книги за автором, створювати закладки для відтворення тощо. Щоб використовувати Cozy, вам потрібно запустити Ubuntu, Debian, Arch Linux, Fedora, OpenSUSE або останню версію Flatpak.

Ubuntu

Встановлення Cozy на Ubuntu здійснюється за допомогою служби збирання OpenSUSE. Існує кілька варіантів OBS для Ubuntu. Для Ubuntu 17.10 користувачі можуть вручну додати сховище програмного забезпечення. Однак це не стосується кожної версії Ubuntu. В результаті нам доведеться пропустити цей варіант на користь другого способу установки. Натисніть на це посиланняі перейдіть на сторінку завантаження Cosy. Звідти натисніть «Забрати бінарні пакети безпосередньо». Виберіть 64-розрядний або 32-розрядний пакет Deb.

Примітка. Бінарні пакети Cosy повинні нормально працювати у версіях після Ubuntu 17.10. Якщо це не так, перейдіть до інструкцій Flatpak. Після завантаження пакетів на ваш ПК Ubuntu відкрийте файловий менеджер, виберіть «Завантаження» та двічі клацніть файл пакету Cosy Debian.

  Як створити зашифровані папки на робочому столі KDE Linux за допомогою сховищ

Вибір цього файлу автоматично відкриє Центр програмного забезпечення Ubuntu. Натисніть «Встановити» та введіть свій пароль, щоб програмне забезпечення працювало. Крім того, відкрийте вікно терміналу та скористайтеся командою CD, щоб перейти до ~/Downloads.

cd ~/Downloads

sudo dpkg -i com.github.geigi.cozy_*_amd64.deb

або

sudo dpkg -i com.github.geigi.cozy_*_i386.deb

Завершіть встановлення в Ubuntu, виконавши команду apt install -f. Це виправить будь-які відсутні залежності, які Cozy, можливо, не вдалося встановити.

sudo apt install -f

Видаліть інструмент Cozy Audiobook зі свого ПК Ubuntu, знайшовши «Cozy» у Центрі програмного забезпечення та натиснувши «Видалити».

Debian

Cozy має жахливу підтримку Debian. З якоїсь причини він підтримує лише Debian «Next», версію Debian, яку більшість користувачів, ймовірно, не використовує. Якщо ви використовуєте Debian Stable, пропустіть ці інструкції на користь Flatpak. Для тих, хто використовує Debian Next, ось як його встановити.

Увійдіть до користувача root у вашому терміналі. Нам потрібен root, тому що ми будемо змінювати вихідний файл.

su -

Тепер, коли у нас є root, скористайтеся командою echo, щоб додати репозиторій Cosy OBS до вихідного файлу.

echo 'deb https://download.opensuse.org/repositories/home:/geigi/Debian Next/ /' > /etc/apt/sources.list.d/home:geigi.list

Тепер, коли ми додали репозиторію, Debian потрібно оновити.

apt-get update

Нарешті, ми можемо встановити програму Cosy в Debian Next за допомогою:

apt-get install com.github.geigi.cozy

Потрібно видалити Cozy зі свого ПК Debian? Використовуйте інструмент пакету apt-get.

sudo apt-get remove com.github.geigi.cozy

Arch Linux

Cozy доступний для користувачів Arch Linux через репозиторій користувачів Arch. Щоб встановити програмне забезпечення, першим кроком є ​​використання інструмента менеджера пакетів Pacman для встановлення пакета Git.

sudo pacman -S git

Тепер, коли у вас є Git на Arch, буде досить легко взаємодіяти з pkgbuild Cosy. Завантажте останній пакет AUR за допомогою git clone.

git clone https://aur.archlinux.org/cozy.git

За допомогою компакт-диска перемістіть термінал у папку клону, щоб розпочати процес створення пакету.

  Як встановити тему значків Delft в Linux

Примітка: якщо makepkg не вдається, вам може знадобитися завантажити деякі файли залежностей вручну Затишна сторінка.

cd cozy

makepkg -si

Fedora

Розробник вирішив використовувати інструмент збирання OpenSUSE, щоб надати власні пакети для багатьох дистрибутивів Linux, включаючи Fedora. Щоб отримати Cozy у своїй версії Fedora, дотримуйтесь цих інструкцій. На момент написання цієї статті Cozy підтримує Fedora 25, 26 і 27. Перевірте тут майбутні випуски.

Fedora 27

sudo dnf config-manager --add-repo https://download.opensuse.org/repositories/home:geigi/Fedora_27/home:geigi.repo
sudo dnf install com.github.geigi.cozy

Fedora 26

sudo dnf config-manager --add-repo https://download.opensuse.org/repositories/home:geigi/Fedora_26/home:geigi.repo
sudo dnf install com.github.geigi.cozy

Fedora 25

sudo dnf config-manager --add-repo https://download.opensuse.org/repositories/home:geigi/Fedora_25/home:geigi.repo
sudo dnf install com.github.geigi.cozy

OpenSUSE

Як ми вже згадували, багато в інструкції по установці Cozy, програма доступна на OBS. Очевидно, це означає, що користувачі OpenSUSE охоплені. На щастя, оскільки OBS в основному націлена на платформу Suse, немає необхідності відкривати термінал і вводити різні команди. Щоб програма запрацювала, натисніть будь-яку з них Стрибок 42.3 або Перекатиста щоб запустити інструмент встановлення YaST GUI.

  Як створити сторінку людини в Linux

Інструкції з Flatpak

Встановлення Cozy з Flatpak є хорошим варіантом, особливо якщо врахувати, що розробник не може врахувати кожну операційну систему в Linux. Надто багато з чим працювати. Щоб вирішити цю проблему, Cosy на Flathub. Щоб він працював на вашому ПК, спершу дотримуйтесь нашого посібника про те, як увімкнути Flatpaks на вашому ПК з Linux. Коли Flatpak працює, відкрийте термінал і скористайтеся наведеними нижче командами.

Спочатку додайте репозиторію видалення Flathub до своєї інсталяції Flatpak.

flatpak remote-add --user --if-not-exists flathub https://flathub.org/repo/flathub.flatpakrepo

Тепер, коли Flathub є, встановіть програму Cozy на свій ПК з Linux.

flatpak install --user flathub com.github.geigi.cozy

Видаліть Cozy з Flatpak у будь-який час за допомогою деінсталяції flatpak

flatpak uninstall com.github.geigi.cozy/x86_64/stable