Як встановити Bitcoin Knots на Linux

| | 0 Comments| 9:22 AM
Categories:

Bitcoin Core Wallet досить чудовий, хоча у нього є кілька недоліків. Саме через ці недоліки були створені Bitcoin Knots. Це похідна від Core з кількома покращеннями (виправлення програми та нові функції, такі як відображення адрес BTC в графічному інтерфейсі тощо). Щоб встановити Bitcoin Knots, вам потрібно запустити Ubuntu. Крім того, вам потрібно мати можливість витягувати архіви Tar і запускати бінарні пакунки.

Ubuntu

Bitcoin Knots можна легко встановити на Ubuntu Linux та інших операційних системах, які використовують його як основу. Щоб отримати його, вам потрібно буде відкрити вікно терміналу та додати офіційний PPA Bitcoin Knots. Встановлюючи цей PPA, ви повинні знати дещо: наразі PPA підтримує не всі версії Ubuntu. Натомість він підтримує більшість сучасних версій (16.04-17.10). Тим, хто хоче додати цей PPA до Ubuntu 18.04, доведеться дочекатися офіційної підтримки PPA.

Примітка: якщо ви є користувачем Ubuntu 18.04 і бажаєте встановити Bitcoin Knots, подумайте про те, щоб пропустити інструкції PPA і натомість слідувати загальним. Щоб додати PPA, відкрийте вікно терміналу та введіть таку команду:

sudo add-apt-repository ppa:luke-jr/bitcoinknots

Після використання команди add-apt-repository офіційне стабільне джерело програмного забезпечення Bitcoin Knots буде на вашому ПК з Linux. Однак він непридатний для використання, і Ubuntu поки що не зможе встановити з нього нічого. Щоб виправити це, вам потрібно буде скористатися командою оновлення. Інструмент оновлення дозволить Ubuntu вийти та оновити всі доступні джерела програмного забезпечення, включаючи нове, яке ми щойно додали. Оновіть, виконавши команду нижче:

sudo apt update

Запуск оновлення — це добре, оскільки воно дозволяє Ubuntu оновлювати джерела програмного забезпечення. Виконання цієї команди також неминуче покаже оновлення програмного забезпечення, які можуть бути доступні. Якщо ваш ПК Ubuntu (після запуску команди оновлення) каже, що є оновлення для встановлення, ви повинні зробити це негайно. Якщо ви пропустите цей крок, Bitcoin Knots може працювати неправильно.

sudo apt upgrade -y

Після встановлення останніх оновлень програмного забезпечення та оновлення джерел програмного забезпечення Ubuntu встановіть гаманець Bitcoin Knox на свій ПК з Linux.

sudo apt install bitcoin

Загальні інструкції для Linux

Використання гаманця Bitcoin Knots за межами Ubuntu досить просте, і воно починається з отримання останнього завантажуваного бінарного пакета. Перевага цього шляху полягає в тому, що весь код готовий до роботи, і його буде легко запускати практично в будь-якому дистрибутиві Linux. А найкраще те, що не потрібно встановлювати залежності, і все має працювати. Єдиним реальним недоліком загальних інструкцій для Bitcoin Knots є те, що оновлення не можуть відбуватися автоматично.

  Як зробити Linux схожим на Windows XP

Примітка: якщо ви не хочете використовувати попередньо скомпільований двійковий файл, розробник зробив вихідний код Bitcoin Knots доступним у Linux. Беріть його тут і починайте будувати!

Щоб почати користуватися програмою, спочатку потрібно завантажити останній архів.

Після завантаження останньої версії Bitcoin Knots відкрийте термінал і скористайтеся командою CD, щоб перейти з домашньої папки до каталогу ~/Downloads.

Коли ви перемістили термінал у папку «Завантаження», поки що не розпакуйте його. Розпакування програми (особливо криптовалютного гаманця) в цю папку є хорошим способом для її випадкового видалення. Замість цього скористайтеся інструментом mv, щоб перемістити архів безпосередньо до домашньої папки.

mv bitcoin-0.15.1.knots20171111-x86_64-linux-gnu.tar.gz ~/

Тепер, коли файл знаходиться в правильному місці, його можна безпечно розпакувати. Використовуючи команду tar, здуйте архів.

tar -xvzf  bitcoin-0.15.1.knots20171111-x86_64-linux-gnu.tar.gz

Все вилучено і готове до використання. Однак перш ніж це зробити, подумайте про використання інструмента mv для перейменування папки. Перейменувати витягнуту папку не потрібно, але зміна її на «Bitcoin Knots» може бути корисною.

mv bitcoin-0.15.1 Bitcoin Knots

Використання біткойн-вузлів

Щоб використовувати Bitcoin Knots, вам спочатку потрібно позначити двійковий файл як виконуваний. Відкрийте термінал і скористайтеся командою cd, щоб увійти в папку «Bitcoin Knots».

cd Bitcoin Knots

У папці Bitcoin Knots знову скористайтеся командою cd. Цього разу вам потрібно буде перейти до підпапки bin, оскільки тут розташовані виконувані програми.

cd bin

Усередині bin скористайтеся командою ls, щоб переглянути всі окремі виконувані файли.

  7 найкращих інструментів диспетчера завдань для Linux

ls

Після того, як ви побачите всі файли, скопіюйте імена файлів та оновіть дозволи для кожного.

sudo chmod +x filename

У Bitcoin Knots є програма з графічним інтерфейсом, і більшість людей хочуть використовувати це, коли завантажують це програмне забезпечення. Оновіть дозволи так:

sudo chmod +x bitcoin-qt

Потім запустіть програму за допомогою

./bitcoin-qt

Під час запуску програми Bitcoin Knots ви побачите підказку. Ця підказка попередить, що ви повинні завантажити весь блокчейн Bitcoin. Дозвольте програмі це зробити. Коли це буде завершено, він буде готовий до використання для надсилання та отримання біткойнів.

Щоб відправити транзакцію, натисніть кнопку меню кнопки «Надіслати» вгорі. Після цього введіть адресу, суму, яку ви хочете надіслати, а потім натисніть кнопку «відправити» внизу.

  Як встановити тему Vimix GTK на Linux

Крім того, запитайте біткойн через Bitcoin Knox, натиснувши кнопку «Отримати». Звідти введіть адресу, суму та натисніть «Надіслати».