Як встановити AutoGPT за лічені хвилини

Categories:

Можливості штучного інтелекту (AI) продовжують викликати галас у всьому світі та вносити величезні зміни в наше повсякденне особисте та професійне життя.

Завдяки розширеним генеративним моделям штучного інтелекту, таким як ChatGPT, і прискоренню від GPT-3 до GPT-4 ми побачили значні покращення щодо розширеного міркування, розуміння довших контекстів і налаштувань введення.

Такі інструменти, як ChatGPT, вимагають ретельного написання підказок, щоб отримати бажаний результат.

Однак у гру з’явився більш досконалий і потужний інструмент штучного інтелекту, який просто вимагає від вас пояснити свої цілі, а після цього інструмент робить усе за вас.

Так, розробники зараз працюють над автономними агентами ШІ, першим поглядом на загальний штучний інтелект (AGI), тип ШІ, здатний виконувати інтелектуальні завдання людського рівня за допомогою власних процесів, інтелекту та міркувань.

AutoGPT — це остання програма GPT-4, яка захопила мережу штурмом після свого першого випуску 30 березня 2023 року, що зробило її однією з найпопулярніших тем у Twitter.

Джерело: twitter.com

У цьому блозі ми побачимо, чому AutoGPT вартий галасу, як він працює та як ви можете встановити цей потужний інструмент, щоб досліджувати його можливості раціонального та автономного прийняття рішень.

Перш за все.

Що таке AutoGPT?

AutoGPT — це експериментальна програма штучного інтелекту з відкритим вихідним кодом, яка використовує мовну модель GPT-4 OpenAI, створюючи настроювані та повністю автономні агенти штучного інтелекту.

Це дозволяє AutoGPT виконувати завдання з невеликим втручанням людини та діяти автономно за допомогою власних підказок.

Торан Брюс Річардс, засновник ігрової компанії Significant Gravitas, у березні випустив AutoGPT, який є абсолютно унікальним для інших інструментів штучного інтелекту через його незалежну роботу. Отже, вам просто потрібно написати свої цілі та завдання, щоб він міг самостійно генерувати інші підказки, необхідні для отримання результатів під час виконання поставленого завдання.

Таким чином, AutoGPT змінює спосіб взаємодії людей із моделями штучного інтелекту, усуваючи потребу в активній участі людей у ​​отриманні бажаного результату.

Отже, якщо ви хочете замовити каву Starbucks, розробити свій веб-сайт, провести аналіз ринку або написати сценарій подкасту, просто введіть AutoGPT, який зробить це за вас.

Як працює AutoGPT?

AutoGPT працює на основі автономного механізму ШІ, розбиваючи завдання на кілька підзавдань і створюючи різні агенти ШІ для виконання та виконання цих завдань.

Ці агенти ШІ включають:

 • Агент створення завдання: коли ви надаєте свої цілі AutoGPT, першим агентом, який взаємодіє з вами, щоб ініціювати процес роботи над завданням, є агент створення завдання. Цей агент створює список завдань на основі ваших кінцевих цілей із кроками для їх досягнення та надсилає їх агенту визначення пріоритетів.
 • Агент пріоритезації завдань: як тільки агент пріоритезації отримує список завдань, він гарантує, що його правильна послідовність має логічний сенс, і надсилає його агенту виконання.
 • Агент виконання завдання: після встановлення пріоритету підзавдання агент виконання починає виконувати ці завдання одне за одним, підключаючись до Інтернету, GPT-4 та інших інструментів, необхідних для виконання завдання.
  Jitsi – автономне рішення для відеоконференцій із відкритим кодом [+3 Hosting Platforms]

Ці три агенти також спілкуються один з одним, якщо завдання не виконано.

Наприклад, коли агент виконання виконує кроки, але результати не такі, як бажано, він зв’язується з агентом створення завдань, який може створити новий список завдань для досягнення кінцевої мети. Цей процес створює інтерактивний цикл між усіма трьома агентами, поки вони не зможуть створити вихід, визначений користувачем.

Поки ці агенти ШІ виконують свої завдання, їхні дії відображаються в інтерфейсі користувача за чотирма категоріями, а саме:

 • Думки: агент ШІ ділиться своїми думками після виконання кожного завдання.
 • Обґрунтування: агенти штучного інтелекту пояснюють причину своїх дій, відповідаючи на ЧОМУ кожен крок.
 • План: система надає стратегічний план виконання поставленого завдання.
 • Критика: потім система надає критику, дозволяючи агентам ШІ подолати свої помилки та виправити помилки, якщо такі є.

Таким чином, цей обчислювальний потік дозволяє AutoGPT давати уявлення про кроки для вирішення конкретної проблеми та виправлення помилок без втручання людини.

Передумови для встановлення AutoGPT

Ось найважливіші вимоги для встановлення AutoGPT на вашому комп’ютері:

➡️ Вам не потрібен просунутий або потужний комп’ютер, але пристойний комп’ютер може встановити AutoGPT, оскільки більшість важких завдань виконує OpenAI API у хмарі.

➡️ Python 3.8 або новіша версія.

➡️ Доступ до API GPT-4 для кращої продуктивності, аргументації та зниження ризиків створення неправдивої інформації.

➡️ Git

➡️ Код Visual Studio

➡️ Ключі OpenAI API

Як встановити AutoGPT?

На відміну від таких інструментів, як ChatGPT, які вимагають простого входу в систему для доступу та використання інструменту, ви повинні інсталювати кілька програм, які відповідають вимогам для використання AutoGPT.

Отже, якщо ви бажаєте використовувати та використовувати функції AutoGPT, ось крок за кроком процес встановлення інструменту на вашому локальному пристрої.

Крок 1: інсталюйте необхідне програмне забезпечення

Для встановлення AutoGPT вам потрібні три основні програми: Python, Git і Visual Studio Code.

Ось посилання для встановлення цих інструментів:

Ви також можете переглянути цей докладний посібник зі встановлення Python, щоб полегшити процес.

Крок 2. Отримайте доступ до ключів API через обліковий запис OpenAI

Наступним важливим кроком після встановлення програмного забезпечення є створення облікового запису OpenAI, якщо у вас його ще немає.

Ви можете створити обліковий запис OpenAI або увійти через цю сторінку.

Введіть свої облікові дані для входу в обліковий запис OpenAI.

Відкривши обліковий запис, перейдіть на вкладку ключів API і натисніть кнопку «Створити новий секретний ключ».

З’явиться діалогове вікно. Ще раз натисніть «Створити секретний ключ», щоб створити секретний ключ.

Обов’язково скопіюйте його та збережіть десь на локальному пристрої.

Крок 3: Скопіюйте репозиторій AutoGPT на жорсткий диск

Наступним кроком є ​​копіювання репозиторію AutoGPT GitHub на жорсткий диск.

Перейдіть на сторінку останнього випуску GitHub AutoGPT, прокрутіть униз і натисніть посилання «Вихідний код (zip)», щоб завантажити файл zip.

  Як скинути мережеве підключення Roku

Тепер розпакуйте цей zip-файл і скопіюйте папку AutoGPT, щоб вставити її у потрібне місце або жорсткий диск.

У той же час ви можете скопіювати посилання на проект зі сторінки випуску GitHub AutoGPT.

Для цього натисніть «Код» у лівій частині вікна та знову зелену кнопку «Код». Потім скопіюйте URL-адресу HTTPS, яка з’явиться на екрані.

Потім відкрийте командний рядок, вставивши посилання, клонувавши репозиторій AutoGPT GitHub, як показано нижче.

Оскільки у вас також встановлено Visual Code Studio, ви також можете ввести код у командному рядку та отримати доступ до AutoGPT із редактора Visual Code Studio.

Крок 4: Встановіть модулі Python

Відкрийте Visual Code Studio та відкрийте файл AutoGPT у редакторі VCS.

Натисніть посилання «Відкрити папку» та відкрийте папку AutoGPT у своєму редакторі.

Відкривши файл AutoGPT у редакторі VCS, ви побачите кілька файлів у лівій частині редактора. Якщо ви трохи прокрутите вниз, ви побачите один із файлів «requirements.txt».

Цей файл містить усі необхідні модулі, необхідні для запуску AutoGPT.

Тепер натисніть «Термінал» у верхній частині редактора VCS і натисніть опцію «Новий термінал».

Потім введіть команду pip install – r requirements.txt і натисніть Enter, щоб інсталювати всі необхідні модулі.

Дуже важливо переконатися, що каталог точно вказує на місце, де скопійовано сховище.

Крок 5: Перейменуйте файл .env.template

Коли ви прокрутите список файлів у редакторі VCS, ви натрапите на файл .env.template.

Клацніть правою кнопкою миші на цьому файлі та виберіть опцію «Перейменувати». Перейменуйте цей файл, видаливши «.template».

Крок 6: Введіть ключі OpenAI API

Останнім кроком є ​​вставлення секретного ключа OpenAI у перейменований файл .env, як показано нижче.

Вставивши ключ, збережіть файл .env.

Тепер перейдіть до командного рядка та введіть команду python -m autogpt.

Вуаля! Ви успішно встановили потужний інструмент AutoGPT на вашому локальному пристрої.

AutoGPT проти ChatGPT

Незважаючи на те, що і ChatGPT, і AutoGPT є добре підготовленими моделями великих мов (LLM) OpenAI, між ними існують відмінності, оскільки обидві вони служать різним цілям. Обидва інструменти навчені на різних наборах даних і оптимізовані для виконання різних завдань.

Ось кілька моментів, які відрізняють AutoGPT від ChatGPT:

#1. Дані навчання

ChatGPT в основному навчається на великій колекції тексту, отриманого з Інтернету, публікацій у соціальних мережах, книг, блогів і статей. Отже, він більш здатний і універсальний у розумінні мови людського рівня.

З іншого боку, AutoGPT навчається на великій колекції коду із StackOverflow, GitHub та подібних сховищ коду. Цей навчальний набір даних дозволяє AutoGPT спеціалізуватися на розумінні мов програмування, структур і синтаксису.

Отже, оскільки AutoGPT має набагато глибше розуміння того, як пишеться конкретний код, він може генерувати точний і ефективний код, що дозволяє пришвидшити процес розробки коду для організацій і зменшити ризики програмних помилок.

#2. Статистика в реальному часі

Остання модель ChatGPT GPT-4 навчається на тих же даних GPT-3.5; однак це лише до вересня 2021 року. Отже, ChatGPT не надає найновішу інформацію та статистичні дані в реальному часі, оскільки не дозволяє отримати доступ до онлайн-платформ або веб-сайтів для отримання інформації.

  6 преміальних серверів Conan Exiles для всіх

Навпаки, AutoGPT забезпечує доступ до Інтернету, веб-серфінг і перевіряє, чи джерело даних є законним. Крім того, AutoGPT може отримати доступ до будь-якого веб-сайту або онлайн-платформи для виконання певного завдання. Наприклад, залежно від цілей, які ви надаєте AutoGPT, він може зайти на веб-сайт Starbucks і замовити ваш напій, а також написати та надіслати електронні листи потенційним клієнтам згідно з інструкціями.

#3. Синтез мовлення

AutoGPT дозволяє ввімкнути перетворення тексту в мовлення, ввівши в командному рядку команду python -m autogpt –speak. Однак вам потрібно вводити цю команду кожного разу, коли ви хочете взаємодіяти з AutoGPT за допомогою мови.

#4. Генерація зображень

На відміну від моделей ШІ, таких як ChatGPT, AutoGPT може генерувати зображення, оскільки інструмент використовує DALL-E. Ви повинні надати свій API-доступ до DALL-E, щоб увімкнути функцію створення зображень для вашого агента ШІ.

#5. Оптимізація

У той час як OpenAI оптимізував ChatGPT для узгодженості та природності у створенні вихідного тексту, схожого на людину, AutoGPT оптимізовано для швидкості та точності генерації коду, зменшуючи час, кількість помилок і вразливості програмного забезпечення.

#6. Додатки

Ви можете використовувати AutoGPT для виконання таких завдань, як оптимізація коду, автоматичне завершення коду та узагальнення коду.

З іншого боку, ChatGPT широко використовується для виконання таких завдань, як створення тексту, мовний переклад і чат-боти. Таким чином, якщо програми ChatGPT зосереджені на покращенні ефективності та зв’язку між машинами та людьми, програми AutoGPT зосереджені на підвищенні точності та ефективності процесу розробки коду.

Переваги AutoGPT

AutoGPT, інструмент, який генерує високоякісні результати з мінімальним введенням людини, надає кілька переваг порівняно з традиційними чат-ботами AI, зокрема:

 • Безперебійне налаштування: ви можете легко налаштувати AutoGPT відповідно до ваших конкретних бізнес-чи промислових потреб. Розробники можуть легко змінювати вихідний код, щоб покращити наявні функції або додати нові до вмісту продукту, відповідні та адаптовані до цільової аудиторії та потреб проекту.
 • Автономність: автономний характер AutoGPT є однією з його найбільш унікальних особливостей, за якими він відрізняється від інших традиційних ботів ШІ. Оскільки він може самостійно визначати підказки, необхідні для досягнення мети, щоб забезпечити високоякісний вихід, це робить AutoGPT дуже надійним і ефективним у часі інструментом ШІ.
 • Швидкість: AutoGPT може легко аналізувати великий обсяг даних і генерувати точні результати набагато швидше, ніж люди.
 • Гнучкість: AutoGPT може вивчати нові навички та виконувати широкий спектр завдань; отже, він не обмежений лише певним завданням чи доменом, що робить його дуже універсальним інструментом.
 • Узгодженість: AutoGPT може підтримувати узгодженість стилю, тону та голосу в кількох фрагментах вмісту. Ця функція робить AutoGPT чудовим інструментом для компаній і агенцій для регулярного створення великої кількості вмісту.

Заключні слова

AutoGPT — це універсальний та інноваційний інструмент, який революціонізує нашу взаємодію з моделями ШІ. Це забезпечує різноманітні варіанти використання та дозволяє нам виконувати завдання набагато швидше, з кращою точністю та ефективністю.

Це робить AutoGPT ідеальним інструментом для ентузіастів штучного інтелекту та розробників коду, які хочуть створювати точні та швидкі коди. Однак цей AGI все ще новіший і минуло пару місяців з моменту його запуску.

Отже, з новими розробками в цій галузі цікаво стежити за новим потенціалом і можливостями AutoGPT у майбутньому.

Ця стаття допоможе вам із процесом встановлення AutoGPT на вашому комп’ютері, щоб ви могли використовувати його функції, як-от автономність, налаштування, швидкість і гнучкість, щоб виконувати свої завдання за секунди.

Далі перевірте, як використовувати ChatGPT із Siri на iPhone та iPad.