Як встановити ANGRYsearch на Linux

ANGRYsearch — це програма швидкого пошуку на робочому столі, яка дозволяє користувачам миттєво знаходити файли та папки на робочому столі Linux. Програма легко налаштовується (завдяки її великому файлу конфігурації) і вважається найкращою альтернативою Fsearch, пошуковій програмі, яку ми розглядали на wdzwdz в минулому. У цьому посібнику ми покажемо вам, як можна встановити ANGRYsearch на Linux.

Встановіть на Arch Linux через AUR

Якщо ви є користувачем Arch Linux, ви зможете отримати ANGRYsearch через репозиторій користувачів Arch Linux. Щоб взаємодіяти з AUR в Arch Linux, вам знадобиться кілька пакетів. Зокрема, вам потрібно буде встановити Git і Base-devel. Щоб отримати ці пакунки, відкрийте вікно терміналу та введіть команду Pacman package нижче.

sudo pacman -S git base-devel

З пакетами Git і Base-devel, налаштованими на Arch Linux, тепер можна буде завантажити пакет ANGRYsearch AUR. Для завантаження скористайтеся командою git clone.

git clone https://aur.archlinux.org/angrysearch.git

Тепер, коли знімок ANGRYsearch AUR завантажено на ваш комп’ютер, скористайтеся командою CD і перемістіть термінальний сеанс у папку «angrysearch».

cd angrysearch

Усередині папки «angrysearch» запустіть команду pkgbuild, щоб створити та встановити програму ANGRYsearch на Arch Linux. Майте на увазі, що під час виконання цієї команди можуть виникнути помилки. Якщо у вас виникнуть проблеми, обов’язково перегляньте офіційну сторінку ANGRYsearch AUR та прочитайте коментарі. Цілком ймовірно, що інші користувачі з подібними проблемами можуть вам допомогти.

makepkg -sri

Встановіть у Fedora Linux через RPM

Користувачам Fedora Linux не потрібно завантажувати та компілювати вихідний код ANGRYsearch, щоб використовувати його. Чому? Існує кілька пакетів Fedora RPM для програмного забезпечення в службі збірки OpenSUSE. Слід зазначити, що на момент написання цієї статті існують лише пакунки RPM, які можна завантажити для Fedora 28 та 29. Проте очікується, що пакунки будуть оновлюватися з кожним новим випуском Fedora у майбутньому.

  Як використовувати та встановити Stremio на Linux

Щоб встановити RPM-версію ANGRYsearch на Fedora Linux, відкрийте термінал і дотримуйтесь покрокових інструкцій нижче.

Крок 1: Використовуючи інструмент для завантаження wget, завантажте останній пакет ANGRYsearch RPM на своєму комп’ютері.

wget https://download.opensuse.org/repositories/home:/KAMiKAZOW:/Fedora/Fedora_29/noarch/angrysearch-1.0.1-2.30.noarch.rpm -P ~/Downloads

або

wget https://download.opensuse.org/repositories/home:/KAMiKAZOW:/Fedora/Fedora_28/noarch/angrysearch-1.0.1-2.68.noarch.rpm -P ~/Downloads

Крок 2. Перемістіть термінальний сеанс із домашнього каталогу (~/) до ~/Downloads, виконавши таку команду компакт-диска.

cd ~/Downloads

Крок 3: Встановіть ANGRYsearch на свій ПК Fedora Linux за допомогою програми керування пакетами DNF.

sudo dnf install angrysearch-*.noarch.rpm -y

Встановіть на OpenSUSE через RPM

ANGRYsearch знаходиться на OBS, тож, природно, ви зможете досить легко встановити його на OpenSUSE. Наразі ANGRYsearch підтримує версії OpenSUSE LEAP 15.0, LEAP 42.3 і OpenSUSE Tumbleweed. Щоб він працював, відкрийте вікно терміналу та введіть команди нижче.

  Як скопіювати файли за допомогою команди «install» у Linux

LEAP 15.0

wget https://download.opensuse.org/repositories/home:/woelfel/openSUSE_Leap_15.0/noarch/angrysearch-0.9.5-lp150.30.1.noarch.rpm
cd ~/Downloads

sudo zypper install angrysearch-0.9.5-lp150.30.1.noarch.rpm

стрибок 42.3

wget https://download.opensuse.org/repositories/home:/woelfel/openSUSE_Leap_42.3/noarch/angrysearch-0.9.5-30.1.noarch.rpm

cd ~/Downloads

sudo zypper install angrysearch-0.9.5-30.1.noarch.rpm

Перекатиста

wget https://download.opensuse.org/repositories/home:/alanbortu:/angrysearch/openSUSE_Tumbleweed/noarch/angrysearch-0.9.5-29.14.noarch.rpm -P ~/Downloads

cd ~/Downloads

sudo zypper install angrysearch-0.9.5-29.14.noarch.rpm

Крім того, якщо ви не любите встановлення ANGRYsearch з командного рядка в OpenSUSE, перейдіть на сторінку OBS програми. Опинившись там, знайдіть кнопку встановлення «1 клацання» та виберіть її, щоб запустити програму встановлення GUI.

Інструкції з вихідного коду (Ubuntu, Debian та інші)

Хоча ANGRYsearch підтримує такі дистрибутиви, як Arch Linux, Fedora і OpenSUSE, чудово, це не стосується всіх дистрибутивів. Якщо ви хочете використовувати ANGRYsearch в ОС Linux, як-от Ubuntu, Debian та інших, потрібно створити програму з вихідного коду.

  5 способів редагувати PDF у Linux

Перш ніж ми розпочнемо створення ANGRYsearch з вихідного коду, вам потрібно буде встановити залежності. У цьому розділі ми розглянемо, як встановити залежності на Ubuntu і Debian. Однак тим, хто використовує менш відомий дистрибутив Linux, доведеться самостійно з’ясувати, які залежності їм потрібні.

Залежності Ubuntu

sudo apt install python3-pyqt5 xdg-utils git

Залежності Debian

sudo apt-get install python3-pyqt5 xdg-utils git

З урахуванням залежностей ANGRYsearch можна безпечно завантажувати останню версію вихідного коду зі сторінки GitHub розробників за допомогою команди git clone.

Примітка: якщо вам не подобається використовувати Git, ви можете отримати останню версію вихідного коду від розробника сторінка випуску.

git clone https://github.com/DoTheEvo/ANGRYsearch.git

Коли команда git clone завершить роботу, скористайтеся командою CD і перемістіть термінальну сесію з домашнього каталогу (~/) до нової папки коду «ANGRYsearch».

cd ANGRYsearch

У папці ANGRYsearch Git є десятки файлів. Не зважайте на них, оскільки єдиний файл, про який варто турбуватися, — це файл «install.sh».

Запустіть сценарій «install.sh» за допомогою:

sudo ./install.sh

або

sudo bash install.sh