Як встановити Android 14 Developer Preview на ваш телефон Pixel

Categories:

Android 14 тепер випущено у формі попередньої версії для розробників для користувачів Pixel у всьому світі. Незважаючи на те, що випуск містить лише кілька змін, спрямованих на користувача, ми розуміємо, що ви хочете встановити останню версію Android. Вам буде приємно дізнатися, що вам не доведеться стрибати через обручі, щоб установити Android 14. Щоб зробити це ще простіше, ми склали покроковий посібник із встановлення попередньої версії Android 14 для розробників на пристрої Pixel. Отже, без зайвих слів, давайте зануримося.

Установіть Android 14 на Pixel Phone (2023)

Хоча процес встановлення останньої попередньої версії Android 14 для розробників простий, він має певні вимоги, яким ви повинні відповідати. Щоб переглянути їх усі та інші, скористайтеся таблицею нижче.

Пристрої Pixel, сумісні з Android 14

Перша попередня версія Android 14 для розробників зараз доступна лише для пристроїв Google Pixel. Таким чином, вам потрібно буде переконатися, що у вас є підтримуваний телефон, щоб протестувати нове оновлення. Наразі Android 14 доступний лише для таких пристроїв:

  • Pixel 7 і 7 Pro
  • Pixel 6 і 6 Pro
  • Pixel 6a
  • Pixel 5 і 5a
  • Pixel 4a (5G)

Як ви можете помітити, стандартний Pixel 4a не відповідає вимогам і не отримає оновлення Android 14. Крім того, серія Pixel 4 досягла стадії кінця життя і не отримає оновлення цього року.

Попередні умови для встановлення Android 14 Developer Preview

Окрім наявності сумісного пристрою, існують інші особливі вимоги, які ви повинні виконати перед початком процесу. Перед початком обов’язково відмітьте їх у своєму списку.

1. Драйвери USB

Процес перепрошивання останньої збірки Android простий. Однак для цього потрібне підключення до ПК. Щоб забезпечити стабільне з’єднання, у вас повинні бути відповідні драйвери USB для встановлення збірки.

  Як поділитися паролем Wi-Fi між Chromebook і телефонами Android

Щоб полегшити завдання для всіх нас, Google уже перерахував усі Останні драйвери USB. Ви можете навчитися їх установлювати без проблем. Для тих, хто не може знайти драйвери свого пристрою, продовжуйте та отримайте Гугл USB драйвер і встановіть його. Однак якщо ви користувач macOS, ви можете пропустити цей крок.

2. Налагодження USB

Однак для підключення вашого пристрою до ноутбука потрібні не лише драйвери USB. Щоб переконатися, що Android 14 безпомилково встановиться на вашому пристрої Pixel, вам потрібно буде ввімкнути налагодження USB і розблокувати його завантажувач. Щоб зробити це, перегляньте наш посібник із встановлення ADB і виконайте кроки з налагодження в розділі «Налаштування пристрою Android». Ви знайдете опцію розблокування завантажувача безпосередньо біля перемикача USB Debugging.

3. Google Chrome

Оскільки ми не йдемо складним шляхом ADB, ми будемо використовувати Google Android Flash Tool для встановлення Android 14. Хоча це найпростіший спосіб, він також найкраще працює в парі з офіційним веб-переглядачем компанії Google Chrome (безкоштовно). Завантажте та встановіть браузер, щоб уникнути будь-яких ускладнень зі спливаючими вікнами та помилками.

4. Стабільне підключення до Інтернету

Ви могли помітити, що я не згадав, що нам потрібно завантажити останню збірку Android 14. Це пов’язано з тим, що завантаження та інсталяцію зробить за нас інструмент Google Android Flash. Однак сама збірка займає більше 2,5 ГБ і вимагає постійного підключення до Інтернету для завантаження. Перш ніж ми почнемо, переконайтеся, що у вас надійне з’єднання.

Як встановити Android 14 Developer Preview

Тепер, коли ми повністю готові, давайте дізнаємося, як інсталювати останню версію Android 14 для розробників на нашому пристрої Pixel. Переконайтеся, що ви вже підключили телефон до ноутбука за допомогою кабелю USB-C. Потім виконайте наведені нижче дії, щоб продовжити:

1. Перейдіть до Google Android Flashing Tool (відвідати), щоб почати процес.

2. Натисніть підказку «Дозволити доступ до ADB», яка з’явиться, щойно ви відкриєте веб-сайт.

3. У спливаючому меню натисніть стрілку вниз, щоб вибрати свій пристрій.

  Відстежуйте, які програми ви використовуєте найчастіше [Android]

4. Якщо ви вперше підключаєте телефон Pixel до ноутбука, вам потрібно буде схвалити підключення зі свого мобільного телефону. Просто торкніться «Дозволити» і наступного разу позначте опцію «Завжди дозволяти».

5. Щойно ви підтвердите з’єднання, ваш сумісний пристрій Pixel одразу з’явиться в меню. Натисніть «Додати пристрій», і ви зможете вибрати його.

6. З’явиться спливаюче вікно браузера з проханням вибрати пристрій, на якому ви хочете встановити Android 14. Виберіть свій пристрій Pixel і натисніть кнопку «Підключити».

Примітка. Браузер може попросити вас повторно вибрати пристрій у будь-який момент процесу. Для цього виконайте наведений вище крок. Однак якщо ви знову не бачите свій телефон, від’єднайте його від ноутбука та підключіть знову, щоб він знову з’явився. Як згадувалося вище, переконайтеся, що у вас є відповідні драйвери USB.

7. Тепер ви побачите список збірок, доступних для вашого телефону Pixel. Ми виберемо Developer Preview 1 для Android 14. Просто натисніть, щоб вибрати його.

8. Складання Android 14 тепер готове до встановлення на вашому пристрої. Нічого не змінюючи, натисніть кнопку «Встановити збірку», щоб почати.

9. Перед початком останнього процесу вас зустрінуть із попередженням, щоб ви знали, що ви встановлюєте. Прочитайте спливаюче вікно, яке з’явиться, і натисніть «Підтвердити», щоб продовжити.

10. Прийміть умови ліцензії, що з’являються, натиснувши кнопку «Я приймаю».

11. Процес інсталяції розпочнеться без жодних дій. Важливо поки що не вимикати пристрій і не торкатися його екрана.

12. Тепер настав час розблокувати завантажувач, щоб Android Flash Tool міг встановити збірку. Натисніть кнопку «Пуск».

13. Розпочнеться процес завантаження Android 14. Як бачите, інструмент flash робить все це автоматично.

14. Після завантаження Android 14 DP1 завантажить збірку на ваш пристрій. Ви можете бачити, що ваш пристрій Pixel проходить через різні екрани та параметри. Як згадувалося раніше, поки нічого не чіпайте.

15. Остання опція попросить вас заблокувати завантажувач, щоб завершити процес перепрошивки. Для цього натисніть кнопку «Готово».

16. І все! Android 14 встановлено на вашому пристрої, і ви побачите те саме на своєму екрані! Тепер ви можете відключити телефон від ноутбука та почати його налаштування.

  Як прискорити роботу телефону Android: 11 способів

Як перепрошити збірки Android 14 DP вручну

Якщо ви зіткнулися з помилками в описаному вище процесі або хочете дотримуватися методу ADB, ви можете це зробити. Однак користувачам, які не знайомі з усім цим, ми категорично не рекомендуємо цього робити та рекомендуємо дотримуватися описаного вище процесу. Для тих, хто хоче продовжити, продовжуйте читати.

Хоча ми не будемо описувати тут повний процес, ми дамо вам початок. Почніть із завантаження та розпаковування Інструменти платформи Google SDK на ваш комп’ютер. Вони знадобляться для взаємодії з мобільним пристроєм. Говорячи про ваш телефон, переконайтеся, що у вас є належні драйвери USB, як ми описали вище. Нарешті, вам знадобиться попередній перегляд Android 14, щоб прошити та встановити оновлення на вашому телефоні. Вам потрібно буде завантажити це вручну тут, і ви можете зробити це, звернувшись до офіційної особи Android 14 завантажити сторінки.

Як згадувалося вище, будьте обережні щодо того, як ви виконуєте цей процес, оскільки неправильний крок може означати, що ви заблокуєте свій пристрій. Якщо Android Flash Tool відмовляється працювати або ви знаєте, що робите, продовжте інсталяцію вручну. Ви були попереджені.

Розважайтеся з останньою попередньою версією Android 14

Ми сподіваємося, що наведений вище посібник полегшить вам установку останнього оновлення Android 14 на вашому пристрої. Незважаючи на те, що остання збірка насправді не містить багато змін для користувача, користуватися нею все одно цікаво, і вже були помічені нові функції, такі як клоновані додатки тощо. Якщо у вас виникнуть проблеми, не забудьте залишити свої запитання в коментарях нижче.