Як встановити 7Zip на Ubuntu 18.04

Як встановити 7Zip на Ubuntu 18.04

7Zip — це безкоштовний і відкритий архіватор, який підтримує широкий спектр форматів архівів, включаючи 7z, ZIP, GZIP, BZIP2, TAR та багато інших. Він відомий своїм високим ступенем стиснення та швидкою роботою.

Якщо ви шукаєте потужний і універсальний архіватор для своєї системи Ubuntu 18.04, 7Zip є відмінним варіантом. У цьому посібнику ми проведемо вас покроково через процес встановлення та налаштування 7Zip на вашому комп’ютері з Ubuntu.

Передумови

* Система Ubuntu 18.04 (або вище)
* Доступ до терміналу
* Права суперкористувача (sudo)

Спосіб встановлення 7Zip на Ubuntu 18.04

Існує два основні способи встановлення 7Zip на Ubuntu 18.04: через офіційні репозиторії Ubuntu або через файл DEB.

Спосіб 1: Встановлення з офіційних репозиторіїв

Це найпростіший і рекомендований спосіб встановлення 7Zip. Просто виконайте наведені нижче команди в терміналі:


sudo apt update
sudo apt install p7zip-full

Спосіб 2: Встановлення з файлу DEB

Ви також можете встановити 7Zip, завантаживши файл DEB з офіційного веб-сайту 7Zip. Ось як це зробити:

1. Завантажте файл DEB: Відвідайте офіційний веб-сайт 7Zip та завантажте файл DEB для вашої версії Ubuntu.

2. Перенесіть файл DEB: Перенесіть завантажений файл DEB у свою домашню директорію або будь-який інший каталог, який ви бажаєте.

  10 корисних методів словника Python

3. Встановлення файлу DEB: Відкрийте термінал і перейдіть до каталогу, де ви зберегли файл DEB. Потім виконайте таку команду:


sudo dpkg -i 7z*.deb

Замість “7z*.deb” використовуйте фактичну назву завантаженого файлу DEB.

Налаштування 7Zip

Після успішного встановлення 7Zip він буде доступний у вашій системі. Однак вам слід налаштувати його, щоб отримати найкращу продуктивність.

Щоб налаштувати 7Zip, виконайте такі дії:

1. Відкрийте Менеджер архівів: Натисніть на кнопку “Пошук” у верхньому правому куті екрана та введіть “Менеджер архівів”. Натисніть на значок Менеджера архівів, щоб відкрити його.

2. Перейдіть до Налаштувань: Натисніть кнопку “Редагувати” у верхньому лівому куті вікна Менеджера архівів та виберіть “Налаштування”.

3. Налаштуйте параметри: Перейдіть на вкладку “Модулі” та поставте прапорець поруч із “7Zip”. Також перевірте, чи позначений прапорець поруч із “Інтеграція”.

4. Збережіть налаштування: Після завершення налаштувань натисніть кнопку “Закрити”, щоб зберегти зміни.

Використання 7Zip

Тепер, коли 7Zip встановлено та налаштовано, ви можете почати використовувати його для стиснення та видобування архівів.

Щоб стиснути файл або каталог, клацніть правою кнопкою миші на них у Менеджері архівів та виберіть “Стиснути”. У діалоговому вікні, що з’явиться, виберіть формат архіву, рівень стиснення та інші параметри, а потім натисніть кнопку “ОК”, щоб розпочати стиснення.

  6 онлайн-курсів малювання, щоб стати художником

Щоб видобути архів, клацніть правою кнопкою миші на ньому в Менеджері архівів та виберіть “Видобути сюди”. Архів буде видобуто у поточному каталозі.

Висновок

У цьому посібнику ми надали покрокові інструкції щодо встановлення та налаштування 7Zip на Ubuntu 18.04. 7Zip є потужним і універсальним архіватором, який пропонує широкий спектр функцій, включаючи високий ступінь стиснення, швидку роботу та підтримку великої кількості форматів архівів. Рекомендуємо вам використовувати 7Zip для всіх ваших потреб стиснення та видобування у вашій системі Ubuntu 18.04.

Поширені запитання

1. Які переваги використання 7Zip?

7Zip пропонує ряд переваг, включаючи:

* Високий ступінь стиснення
* Швидка робота
* Підтримка широкого спектру форматів архівів
* Відкритий вихідний код та безкоштовний

2. Чи можу я встановити 7Zip разом із іншими інструментами архівування?

Так, ви можете встановити 7Zip разом із іншими інструментами архівування, такими як tar, gzip та bzip2. Це дозволяє вам використовувати найбільш підходящий інструмент для конкретних потреб стиснення та видобування.

3. Чи потрібні мені якісь додаткові налаштування після встановлення 7Zip?

За замовчуванням 7Zip працюватиме, не вимагаючи будь-яких додаткових налаштувань. Однак рекомендується перейти до налаштувань Менеджера архівів та активувати інтеграцію 7Zip для отримання оптимальної продуктивності.

  Чи справді онлайн-ігри використовують масу пропускної здатності?

4. Чи можу я використовувати 7Zip із командного рядка?

Так, ви можете використовувати 7Zip із командного рядка, використовуючи команду “7z”. Ви можете знайти докладний список команд 7Zip на офіційному веб-сайті 7Zip.

5. Чи існує графічний інтерфейс (GUI) для 7Zip?

Так, ви можете отримати доступ до графічного інтерфейсу для 7Zip через Менеджер архівів, який є частиною середовища робочого столу GNOME за замовчуванням в Ubuntu 18.04.

6. Який тип стиснення використовує 7Zip?

7Zip використовує власний алгоритм стиснення LZMA, який забезпечує високий ступінь стиснення без значного зниження швидкості.

7. Чи можна захистити паролем архіви, створені за допомогою 7Zip?

Так, ви можете захистити паролем архіви, створені за допомогою 7Zip. Просто виберіть опцію “Захистити паролем” у діалоговому вікні стиснення та введіть свій пароль.

8. Чи підтримує 7Zip багатотомні архіви?

Так, 7Zip підтримує багатотомні архіви, які дозволяють вам розділити великий архів на кілька менших томів. Це корисно, коли вам потрібно зберігати архів на знімних носіях або передавати його через канали з обмеженням пропускної здатності.