Як встановити файл .watchface на Apple Watch

Apple Watch дозволяє налаштувати циферблати годинника, щоб показувати різну корисну інформацію. Але чи знаєте ви, що ви можете забрати ці індивідуальні конструкції прямо з чийогось зап’ястя? Ось як встановити чужий циферблат Apple Watch.

Що таке файл .watchface?

Користувацькі циферблати Apple Watch можна надати за допомогою файлу .watchface. Цей файл містить шаблон із такою інформацією, як базовий циферблат годинника, який ви використовуєте, ваш вибір кольорів та які ускладнення були використані в дизайні.

Важливо підкреслити, що створені файли .watchface не містять жодної особистої інформації. Таким чином, циферблат з кільцем активності та відображенням дати не включатиме дані про стан здоров’я чи зустрічі в календарі. Коли циферблат застосовано до вашого власного годинника, замість нього використовуватимуться ваші особисті дані про активність та розклад.

Коли ви ділитеся своїм циферблатом Apple Watch з іншою особою, створюється та надсилається файл .watchface. Ви, швидше за все, побачите цей файл, лише якщо поділитеся за межами служб Apple, як-от Messages або AirDrop. Цей формат файлу корисний, оскільки його можна використовувати для обміну своїми проектами іншими методами.

  Що таке топологія мережі в комп'ютерних мережах

Встановлення файлу .watchface на Apple Watch

Ви можете встановити файли .watchface на годинник за допомогою iPhone. Спосіб встановлення цих файлів залежить від того, як інша сторона ділиться їх дизайном. Як правило, вам потрібно лише торкнутися циферблата в розмові з повідомленнями або прийняти передачу AirDrop, і програма Watch відкриється та запропонує вам «Додати до моїх облич».

Якщо у вас є файл .watchface в електронному листі, знайдіть лист на своєму iPhone і торкніться вкладеного файлу .watchface. Програма Watch має запуститися та запропонувати вам додати циферблат на годинник. Те саме стосується програм месенджерів, таких як WhatsApp або Facebook messenger: торкніться файлу та дотримуйтесь підказок програми Watch.

Якщо у вас є файл .watchface на вашому Mac, AirDrop є найшвидшим способом передачі. Клацніть правою кнопкою миші (або Control+клацніть) на файлі та виберіть Share > AirDrop. У вікні, що з’явиться, виберіть свій iPhone. Якщо ви не бачите свій iPhone, переконайтеся, що AirDrop увімкнено та видно.

  Як заборонити всім голосовим помічникам зберігати ваш голос

Коли ви отримаєте файл на своєму iPhone, вам буде запропоновано відкрити його у вибраних програмах. Торкніться «Дивитися» у верхній частині списку, щоб відкрити його безпосередньо в програмі Watch, і дотримуйтесь підказок, щоб додати його до своїх облич. Ви також можете зберегти файл у Apple Notes для Mac, а потім відкрити відповідну нотатку на своєму iPhone.

Для користувачів Windows AirDrop не є варіантом. Ми рекомендуємо розмістити файл на платформі хмарного сховища, як-от Google Drive, OneDrive або iCloud Drive для Windows. Завантаживши файл, відкрийте відповідну програму на своєму iPhone та відкрийте файл у програмі Watch, щоб додати його до своїх облич.

Якщо ви не використовуєте хмарне сховище, ви можете використовувати програму для нотаток, яка підтримує вкладені файли, як-от Evernote або OneNote. В крайньому випадку, ви завжди можете надіслати файл собі, а потім відкрити лист на своєму iPhone.

  Як виправити Adobe Photoshop CC, якщо він виходить з ладу або повільно

Як видалити циферблат Apple Watch

Ви можете легко видалити будь-який циферблат годинника, який ви встановили або створили самостійно, за допомогою програми Watch на вашому iPhone або безпосередньо на вашому Apple Watch. На своєму iPhone запустіть програму Watch і торкніться «Редагувати» в розділі «Мої обличчя». Торкніться значка «Видалити», а потім «Видалити», щоб видалити обличчя.

Ви також можете зробити це на своєму Apple Watch. Натисніть і утримуйте циферблат, доки не з’явиться кнопка «Редагувати». Проведіть пальцем ліворуч і праворуч, щоб вибрати циферблат, який потрібно видалити, а потім проведіть пальцем вгору по циферблату, щоб видалити його.

Поновіть свій годинник

Можливість ділитися своїм циферблатом Apple Watch була додана до Apple Watch у рамках оновлення watchOS 7 у вересні 2020 року. Носний пристрій Apple продовжує завоювати високі нагороди за дизайн, відстеження активності та загальну зручність. Періодичні оновлення по повітрю допомагають навіть старішим пристроям відчувати себе свіжими з новими функціями та покращеннями.

Давно не оновлювали свій носимий пристрій? Дізнайтеся, як встановити останню версію watchOS на Apple Watch.