Як встановити тип підключення USB за замовчуванням в Android 6.0

Якщо у вас є пристрій Android, який ви оновили до Android 6.0, ви, безсумнівно, зрозуміли, що щоразу, коли ви підключаєте свій пристрій за допомогою кабелю передачі даних до ПК, він переходить у режим зарядки за замовчуванням. Якщо ви хочете перенести фотографії з пристрою на комп’ютер, вам потрібно опустити панель сповіщень, торкнутися значка USB-з’єднання та вибрати протокол MTP або протокол PTP, щоб отримати доступ до файлів на вашому пристрої. У старих версіях Android була можливість встановити тип USB-з’єднання за замовчуванням, щоб ви не вибирали його щоразу, коли підключаєте свій пристрій. В Android 6.0 параметри, здається, зникли. Він фактично переміщено, і ви можете отримати до нього доступ, лише якщо ввімкнули параметри розробника.

Щоб тепер встановити тип за замовчуванням для USB-з’єднання, вам потрібно ввімкнути параметри розробника в Android. Обійти це просто неможливо. Якщо у вас уже ввімкнено параметри розробника, ви можете перейти до наступного кроку та встановити значення за замовчуванням для USB-з’єднання, якщо ні, спочатку увімкніть їх.

Якщо параметри розробника ввімкнено, перейдіть до програми «Налаштування» та торкніться «Параметри розробника». Прокрутіть униз до розділу «Мережа» налаштувань, і ви побачите опцію «Вибрати конфігурацію USB». Торкніться його та виберіть тип за замовчуванням, який потрібно встановити.

Підключіть пристрій до ПК і зачекайте. Якщо він не відображається в провіднику файлів, перевірте, чи шукає Windows драйвери. Якщо так, дозвольте йому шукати та встановлювати необхідні драйвери. Це може статися, навіть якщо ви підключили свій Android-пристрій до ПК під таким же типом підключення. Не відключайте пристрій і дозвольте Windows завершити встановлення драйверів. Наступного разу, коли ви під’єднаєте свій пристрій, за замовчуванням буде встановлено тип підключення.

Ця зміна, внесена в Android, була зовсім непотрібною. Це не було б великою проблемою, якби опцію просто перемістили в інше місце, але це було зроблено, а також зробило обов’язковим увімкнення параметрів розробника.