Як встановити тему Skeuos GTK на Linux

Skeuos — це тема GTK3/4 для Gnome Shell, а також інших робочих середовищ на основі GTK у Linux. Він поставляється в кількох різних колірних варіантах і має чистий, витончений дизайн, який обов’язково доповнить вашу установку Linux. Ось як встановити тему Skeuos GTK у вашу систему.

Завантаження Skeuos на Linux

Тема Skeuos GTK доступна для завантаження на сторінці проекту GitHub. Щоб завантажити цю тему на свій комп’ютер, вам потрібно буде скористатися командою wget download у терміналі.

Майже кожна операційна система Linux поставляється з попередньо встановленим wget. Якщо ви використовуєте операційну систему Linux, яка не постачається з цим інструментом, вам доведеться встановити його вручну. Щоб отримати доступ до програми Wget, натисніть тут.

Щоб завантажити Skeuos на свій комп’ютер Linux, відкрийте вікно терміналу на робочому столі Linux. Ви можете відкрити вікно терміналу, натиснувши Ctrl + Alt + T на клавіатурі. Або знайдіть «Термінал» у меню програми та запустіть його таким чином.

  Як встановити нові версії ядра Linux на OpenSUSE Leap

Відкривши вікно терміналу, скористайтеся командою завантаження wget нижче, щоб отримати останню версію Skeuos на вашому комп’ютері.

wget https://github.com/daniruiz/skeuos-gtk/archive/refs/heads/master.zip -O ~/Downloads/skeuos-gtk-theme.zip

Також можна завантажити тему зі сторінки Skeuos GitHub за допомогою команди git clone. Однак робити це слід лише в тому випадку, якщо ви знаєте, як користуватися GitHub, оскільки це складний інструмент.

Вилучення Skeuos в Linux

Після завантаження теми Skeuos GTK на ваш комп’ютер Linux вам потрібно буде розпакувати її. Щоб розпочати процес вилучення, перейдіть до терміналу та скористайтеся командою CD, щоб перейти до каталогу «Завантаження», де знаходиться архів файлу теми.

cd ~/Downloads/

Потрапивши в каталог «Завантаження», скористайтеся командою unzip, щоб розпакувати архів «skeuos-gtk-theme.zip».

unzip -d skeuos-gtk-theme/ skeuos-gtk-theme.zip

Коли процес вилучення буде завершено, нова папка з назвою «skeuos-gtk-theme» з’явиться у вашому каталозі «Завантаження». Використовуйте команду CD і введіть цей каталог.

cd ~/Downloads/skeuos-gtk-theme/

Потрапивши в папку «skeuos-gtk-theme», вам потрібно буде перемістити компакт-диск у папку «skeuos-gtk-master». У цій підпапці зберігаються всі файли теми GTK, які ви можете встановити на свій комп’ютер Linux.

cd skeuos-gtk-theme/skeuos-gtk-master/

Встановлення Skeuos на Linux

Встановити Skeuos на комп’ютер з Linux можна двома способами. Перший спосіб встановлення цієї теми GTK – це режим «однокористувача», а другий – «загальносистемний».

  Як зберегти DVD-диски та Blu-ray на вашому ПК з Linux

Якщо у вас немає спільного комп’ютера і вам не потрібен доступ до теми Skeuos, дотримуйтесь інструкцій «одного користувача». Крім того, якщо вам потрібно кілька користувачів для доступу до цієї теми, дотримуйтесь інструкцій «загальносистемної».

Однокористувацький

Щоб встановити тему Skeuos GTK для одного користувача, почніть зі створення папки ~/.themes за допомогою команди mkdir. У цій папці зберігатимуться файли теми GTK у вашому домашньому (~) каталозі.

mkdir -p ~/.themes/

Після створення нового каталогу скористайтеся командою ls, щоб переглянути вміст каталогу ~/Downloads/skeuos-gtk-theme/skeuos-gtk-master/.

ls

Перегляньте список елементів у підказці терміналу. Він відображатиме багато-багато варіантів теми Skeuos GTK. Коли ви знайшли потрібний, скористайтеся командою mv, щоб встановити його у щойно створену папку ~/.themes/ у вашому домашньому каталозі.

Наприклад, щоб встановити тему «Skeuos-Black-Dark», потрібно ввести таку команду.

mv Skeuos-Black-Dark/ ~/.themes/

Замініть «Skeuos-Black-Dark» на назву теми, яку ви хочете встановити, яка знаходиться в каталозі ~/Downloads/skeuos-gtk-theme/skeuos-gtk-master/.

Повторюйте цей процес скільки завгодно разів, щоб встановити більше тем Skeuos GTK на свій комп’ютер в режимі «однокористувача».

  Як отримати доступ до Facebook Messenger на робочому столі Linux за допомогою Caprine

Загальносистемний

Вам потрібно встановити тему Skeuos GTK для всієї системи? Ось як це зробити. Спочатку скористайтеся командою sudo -s, щоб підняти термінальний сеанс до root-доступу.

sudo -s

Далі скористайтеся командою ls, щоб переглянути вміст каталогу ~/Downloads/skeuos-gtk-theme/skeuos-gtk-master/.

ls

У каталозі ~/Downloads/skeuos-gtk-theme/skeuos-gtk-master/ є багато папок тем на вибір. Перегляньте список у терміналі, щоб знайти тему, яку ви хочете встановити.

Виконайте наведений нижче приклад команди, коли знайдете тему Skeuos, яку хочете налаштувати у своїй системі.

Наприклад, щоб встановити тему «Skeuos-Magenta-Light» у вашій системі, ви повинні запустити:

mv Skeuos-Magenta-Light/ /usr/share/themes/

Повторюйте цей процес скільки завгодно разів, щоб встановити більше тем Skeuos GTK на свій комп’ютер у «загальносистемному» режимі.

Активація Skeuos в Linux

Тема Skeuos GTK встановлена ​​на вашому комп’ютері, але вона ще не є темою за замовчуванням. Щоб зробити Skeous виглядом за замовчуванням для робочого столу Linux, вам доведеться змінити налаштування теми.

Не знаєте, як змінити налаштування теми на своєму ПК з Linux? Ми можемо допомогти! Перегляньте посилання нижче, щоб дізнатися більше про зміну тем робочого столу в Linux!