techukraine.net Linux Як встановити тему Pop GTK на Linux

Як встановити тему Pop GTK на Linux

| | 0 Comments| 11:10 PM
Categories:

Один з найбільших виробників ПК Linux тепер має власну тему для робочого столу; тема Pop GTK. Вона створена для GTK і добре працює з Gnome Shell, Gnome Shell, Gnome Classic, Unity 7, Xfce, Mate LXDE і навіть Budgie. Сама тема заснована на популярній темі Materia.

ПОВІДОМЛЕННЯ СПОЙЛЕРА: прокрутіть униз і перегляньте відеоурок у кінці цієї статті.

Загалом, тема Pop GTK в основному призначена для власного дистрибутива Linux Pop OS System 76. Pop OS використовує Ubuntu як основу, тому не дивно, що основні інструкції для цієї теми зосереджені навколо неї. Однак те, що система 76 воліла б, щоб ви встановили її на Pop OS, не означає, що її неможливо використовувати в інших дистрибутивах Linux.

У цьому підручнику ми розповімо, як саме встановити тему Pop GTK для всіх основних дистрибутивів Linux. Крім того, ми розповімо, як встановити тему піктограм Pop (це обов’язково під час використання цієї теми GTK).

Встановлення залежностей

Існує кілька бібліотек і важливих інструментів, необхідних для правильного створення Pop. Зокрема, вам знадобляться Sassc, Inkscape, Optipng і Libglib2. Крім того, Git потрібен для взаємодії з репозиторієм Github теми System76 Pop. Відкрийте термінал і дотримуйтесь інструкцій.

  Як знайти важливу системну інформацію в Linux за допомогою I-Nex

Ubuntu

sudo apt install libsass0 sassc inkscape optipng libglib2.0-dev-bin git gtk2-engines-murrine gtk2-engines-pixbuf

Debian

sudo apt-get install libsass0 sassc inkscape optipng libglib2.0-dev-bin git gtk2-engines-murrine gtk2-engines-pixbuf

Fedora

sudo dnf install inkscape optipng gtk-murrine-engine sassc git

OpenSUSE

sudo zypper install install inkscape optipng gtk-murrine-engine sassc git

Інші Linux

Створення теми на дистрибутивах Linux, не згаданих, не є неможливим, хоча й не таким простим, як перераховані операційні системи. Щоб розпочати роботу з менш відомим дистрибутивом Linux, перейдіть до Pkgs.org і знайдіть різні залежності, які вам знадобляться для створення коду. Крім того, перегляньте офіційну сторінку теми на Github, оскільки це також може допомогти. Також перегляньте офіційну Wiki вашої операційної системи, щоб знайти ці пакунки.

Ось елементи, які вам знадобляться в легкому для читання списку:

sassc
git
inkscape
optipng
gtk-murrine-engine

Встановіть тему Pop GTK з джерела

Тепер, коли важливі файли та бібліотеки присутні в системі, ми можемо витягнути код безпосередньо з Github і почати створювати тему Pop. Почніть, відкривши вікно терміналу та скориставшись інструментом Git, щоб завантажити все. Майте на увазі, що ця частина посібника не потребує доступу до sudo або root.

git clone https://github.com/pop-os/gtk-theme

Дозвольте Git завантажити вихідний код. Коли це закінчиться, скористайтеся інструментом MV, щоб перейменувати папку з gtk-theme на щось більш відповідне. Це не обов’язково, але це допоможе, оскільки завантажувач Git позначає папку чимось загальним, і ви можете забути, для чого ця папка.

mv gtk-theme pop-theme

Далі скористайтеся командою CD, щоб змінити каталоги, з яких почався термінал, на щойно створену папку теми Pop.

cd pop-theme

Завантаження вихідного коду з Github означає, що тема не в придатному для використання стані. Щоб змінити це, вам потрібно запустити команду make.

make

Make швидко скомпілює тему та змінить її з непридатної на придатну. Звідти скористайтеся make install. На даний момент можна використовувати sudo, оскільки ми хочемо, щоб тема Pop була встановлена ​​для кожного користувача.

sudo make install

Встановіть через Ubuntu PPA

Ви користуєтеся Ubuntu і не збираєтеся створювати тему Pop GTK з джерела? Якщо так, вам пощастило, оскільки доступний PPA. Щоб увімкнути PPA, спочатку відкрийте вікно терміналу. Після відкриття введіть таку команду:

sudo add-apt-repository ppa:system76/pop

Новий Pop PPA є на вашому ПК Ubuntu. Далі оновіть джерела програмного забезпечення Ubuntu, щоб він міг бачити новий PPA і дозволяти вам встановлювати програмне забезпечення з нього.

sudo apt update

Після оновлення ви можете помітити, що деякі оновлення доступні для встановлення. Швидко приберіть їх із дороги за допомогою команди оновлення.

sudo apt upgrade -y

Нарешті, встановіть нову тему Pop GTK за допомогою apt install.

sudo apt install pop-gtk-theme

Потрібно видалити тему? Спробуйте видалити apt:

sudo apt uninstall pop-gtk-theme

Встановіть через репозиторій користувача Arch Linux

Користувачам Arch це легко, оскільки компіляція та встановлення теми Pop GTK набагато простіше. Його робота починається з встановлення інструмента Git разом із інструментом пакування Pacman.

sudo pacman -S git

Звідти скористайтеся Git, щоб завантажити останній файл pkgbuild теми Pop з AUR.

git clone https://aur.archlinux.org/pop-gtk-theme-bin.git

Поп-іконка тема

System76 рекомендує користувачам теми Pop GTK також встановити тему значків Pop. Якщо ви вже додали Pop PPA в Ubuntu, встановити тему значків так само легко, як:

sudo apt install pop-icon-theme

інакше відвідайте цей Git сторінку, щоб дізнатися, як створити та встановити тему з нуля.

  Як використовувати екранну команду Linux

Увімкнення теми Pop GTK

Як згадувалося раніше, Pop підтримує всі основні середовища робочого столу GTK. Після створення та встановлення увімкніть його за допомогою налаштувань теми в середовищі робочого столу. Виникли проблеми з увімкненням цих тем? Якщо так, зробіть собі послугу та ознайомтеся з нашими детальними посібниками з налаштування. У них детально описано, як застосовувати теми!