Як встановити тему Plano GTK на Linux

| | 0 Comments| 11:25 PM
Categories:

Встановити тему Plano GTK не складно, оскільки користувачам не потрібно вручну створювати тему, яку можна встановити. Проте, щоб правильно використовувати цю тему під Linux, вам потрібно відповідати певним вимогам. Для початку Plano в основному націлений на робочі столи Gnome Shell і XFCE4, тому вам потрібно їх запустити. Крім того, вам потрібно буде встановити кілька різних залежностей на вашому комп’ютері, інакше тема відображатиметься неправильно.

У цій статті ми спростимо процес і пояснимо, як встановити та включити тему Plano GTK в Gnome Shell і XFCE4. Крім того, ми торкнемося того, як використовувати Plano на інших настільних комп’ютерах (не Xfce/Gnome).

Встановіть через Git

Використання Git для встановлення цієї теми є запропонованим методом. Щоб розпочати, відкрийте термінал і встановіть пакет Git разом із необхідними залежностями, які Plano має запустити правильно.

Ubuntu

sudo apt install gtk2-engines-murrine gtk2-engines-pixbuf git

Debian

sudo apt-get install gtk2-engines-murrine gtk2-engines-pixbuf git

Fedora

sudo dnf install gtk-murrine-engine gtk2-engines git

OpenSUSE

sudo zypper install gtk-murrine-engine gtk2-engines git

Вирішивши всі залежності, можна розпочати встановлення. По-перше, отримайте кореневу оболонку в терміналі, увійшовши в root за допомогою su. Якщо ваш дистрибутив Linux (ймовірно, Ubuntu) вимикає su, ви можете обійти це, використовуючи sudo -s.

su

Тепер, коли термінал є root, ми зможемо без проблем взаємодіяти з файловою системою. За допомогою команди CD перемістіть кореневий термінал у правильний каталог теми.

cd /usr/share/themes/

За допомогою інструмента Git завантажте останній вихідний код для теми Plano.

git clone https://github.com/lassekongo83/plano-theme.git

Git повинен автоматично створити відповідну папку Plano безпосередньо в /usr/share/themes/. Використовуйте інструмент CD, щоб перейти до папки Plano.

cd plano-theme

Запустіть ls, щоб перевірити наявність усіх файлів. Якщо він не відповідає Сторінка Github, повторіть процес ще раз. Коли ви підтвердите, що все є, видаліть файл README.md за допомогою rm.

rm README.md

Оновіть тему через Git

Встановлення теми Plano за допомогою клону Git, замість того, щоб завантажувати файл Master.zip і випробовувати його, має переваги. В основному, можливість автоматичного завантаження оновлень без зайвої метушні. Щоб оновити тему Plano в будь-який час, перейдіть до терміналу та отримайте root за допомогою su або sudo -s. Потім за допомогою компакт-диска перемістіть термінал у потрібну папку.

su

cd /usr/share/themes/plano-theme/

Використовуйте тягнути для примусового оновлення. Зрозумійте, що git pull завантажує код лише за наявності змін.

git pull

Якщо Plano буде в курсі, нічого не станеться. Щоб відстежувати зміни та визначити, чи потрібне оновлення, поставте прапорець Сторінка фіксації Plano кожен раз в той час.

  Як увімкнути шифрування PGP для Thunderbird в Linux за допомогою Enigmail

Встановлення через Ubuntu PPA

Користувачам Ubuntu, які бажають використовувати Plano без метушні з Git, пощастило! Завдяки Noobslab, Plano PPA доступний для встановлення. Щоб додати його, відкрийте вікно терміналу та введіть таку команду.

Примітка: здається, тема Noobslab PPA ще не підтримує Ubuntu 18.04. Якщо ви використовуєте цей випуск, краще слідувати інструкціям з джерела.

sudo add-apt-repository ppa:noobslab/themes

Після додавання Noobslab PPA важливо оновити джерела програмного забезпечення Ubuntu. Якщо ви цього не зробите, тема не буде встановлена ​​належним чином.

sudo apt update

На цьому етапі, якщо оновлення каже, що доступні оновлення програмного забезпечення, інсталюйте їх за допомогою інструмента оновлення.

sudo apt upgrade -y

Тепер, коли все оновлено, можна безпечно встановлювати тему Plano.

sudo apt install plano-theme

Хочете видалити Plano? Спробуйте apt видалити.

sudo apt remove plano-theme

Встановлення через репозиторій користувача Arch Linux

Установка Plano з AUR проста, і вона починається з отримання останньої версії інструменту Git з менеджера пакетів Pacman.

sudo pacman -S git

Після встановлення Git тепер його можна використовувати для завантаження останньої версії теми Plano GTK.

git clone https://aur.archlinux.org/gtk-theme-plano-git.git

Звідси скористайтеся командою CD, щоб змінити робочий каталог терміналу на щойно створену папку gtk-theme-plano-git.

cd gtk-theme-plano-git

Усередині папки запустіть команду makepkg, щоб створити новий пакет. Обов’язково зверніть увагу на помилки залежностей. Зрозумійте, що якщо будь-яке не вдається встановити автоматично, ви несете відповідальність за виконання цього вручну. Файли залежностей знаходяться в розділі «Залежності» на сторінці Plano AUR.

makepkg -si

Використання Plano з іншими настільними комп’ютерами

Хоча розробник спеціально вказує, що ця тема створена для «Gnome Shell та XFCE4», вона повинна працювати з усіма сучасними настільними комп’ютерами, які підтримують GTK (або можуть читати файли теми XFCE4). Це означає, що тема Plano повинна відображатися як тема для Cinnamon, Mate, Gnome Shell, Budgie, Unity 7 і навіть LXDE. Варто зазначити, що є також включена тема Openbox, тому шанувальники Openbox WM також зможуть її перевірити.

  Як запускати фонові процеси та керувати ними в Linux

Не знаєте, як застосувати цю тему до середовища робочого столу? Ознайомтеся з нашими детальними посібниками з налаштування для всіх основних робочих середовищ GTK+ Linux нижче.