Як встановити тему Canta GTK на Linux

| | 0 Comments| 8:35 AM
Categories:

The Materia GTK тема породила досить багато додаткових тем, які намагаються її покращити. Однією з кращих тем на основі Materia для Linux є тема Canta GTK: плоска тема матеріального дизайну, яка має чудову підтримку майже для кожного робочого середовища GTK. Ще краще, він навіть поставляється зі своєю темою значків!

Встановіть тему Canta GTK

Встановлення теми Canta GTK починається з встановлення останніх залежностей. Ці файли залежностей є важливими, оскільки без них тема відображатиметься неправильно. Він може навіть не встановитися взагалі. У цьому підручнику ми розглянемо файли, які вам знадобляться, щоб використовувати цю тему у всіх основних дистрибутивах Linux. Однак, якщо ви використовуєте менш відомий дистрибутив Linux, вам потрібно буде провести дослідження самостійно.

Тим, хто використовує менш відомий дистрибутив, потрібно буде встановити «GTK engine murrine», «git» тощо.

Примітка: користувачі Arch Linux можуть пропустити цей процес на користь автоматичного, Пакет AUR для Canta.

Ubuntu

sudo apt install gtk2-engines-murrine gtk2-engines-pixbuf

Debian

sudo apt-get install gtk2-engines-murrine gtk2-engines-pixbuf

Arch Linux

pacman -S gtk-engine-murrine gtk-engines

Fedora

sudo dnf install gtk-murrine-engine gtk2-engines

OpenSUSE

sudo zypper install gtk-murrine-engine gtk2-engines

Після встановлення всіх правильних залежностей Canta повинна правильно відображати всі візуальні елементи. Тепер настав час отримати останній вихідний код із репозиторію Github розробника. Щоб отримати код, відкрийте термінал і скористайтеся командою git clone, щоб миттєво завантажити його в папку на вашому ПК з Linux.

  Як налаштувати шістнадцятковий редактор на Kali Linux

git clone https://github.com/vinceliuice/Canta-theme.git

Використовуючи команду CD, перемістіть термінал із домашньої папки до щойно клонованого каталогу Canta-theme. Потім запустіть команду ls, щоб відкрити всі файли в папці.

cd Canta-theme

ls

Установити тему Canta так само просто, як запустити сценарій. Запустіть файл install.sh, і незабаром все запрацює!

./install.sh

Запустивши сценарій install.sh як звичайний користувач, Canta має встановлюватися безпосередньо в каталозі користувача. Перехід цим шляхом означає, що вам потрібно буде повторно встановити тему для кожного користувача, який хоче отримати до неї доступ. Крім того, можна встановити тему, щоб кожен користувач на ПК мав доступ.

sudo ./install.sh

Зауважте, що якщо ./ не працює, існують інші способи запуску сценарію.

sudo sh install.sh

sudo bash install.sh

Встановлення теми значків Canta

Встановлення теми Canta GTK оживить ваш робочий стіл Linux, особливо якщо вам подобається мова матеріального дизайну. Однак, незважаючи на те, що Canta встановлено, ваш робочий стіл Linux все ще потребує покращення. Щоб виправити це, скористайтеся темою значків Canta. Ця тема значків розглядається як додаток-супутник до однойменної теми GTK. Щоб розпочати процес встановлення, відкрийте вікно терміналу та виконайте наступне.

  Як спростити DD за допомогою GdiskDump на Linux

Перш ніж ми зможемо встановити тему значків Canta, нам знадобляться значки Numix Circle. Numix Circle необхідний, оскільки значки Canta використовують їх як запасні (заміна, якщо Canta не має піктограми для певної програми).

Використовуючи команду git clone, захопіть Numix Circle з Інтернету.

cd /usr/share/icons/

sudo -s

git clone https://github.com/numixproject/numix-icon-theme-circle.git.

Встановити Numix Circle безпосередньо через Git Clone набагато розумніше, ніж завантажувати zip-архів, розпаковувати його та переміщувати файли. Все йде саме туди, де потрібно, і активується миттєво.

Встановлення Numix Circle на вашому ПК з Linux завершено. Використовуйте команду CD, щоб перейти до каталогу файлів Canta.

cd ~/Canta-theme/src

Усередині папки src скористайтеся командою CD, щоб перейти до підпапки значків.

іконки компакт-дисків

Тема Canta GTK постачається з усім необхідним для її використання, включаючи додаткову тему значків. Однак тема піктограм не встановлюється разом із основною темою. Замість цього користувачеві потрібно зробити це вручну. На щастя, встановлення теми значків Canta дуже схоже на тему GTK.

  Як використовувати команду timeout в Linux

Як і в темі GTK, запустіть сценарій встановлення піктограм як звичайний користувач, щоб зробити піктограму доступною лише для вибраних користувачів, або як root для всієї системи.

./installer.sh

або

sudo ./installer.sh

Активація Canta

І тема Canta GTK, і тема значків встановлені, тож тепер час увімкнути її на робочому столі Linux. Отже, як ви це робите? Ну, залежно від того, яке середовище робочого столу ви використовуєте, воно буде відрізнятися. Оскільки Canta є темою GTK, у вас виникнуть проблеми з повною активацією її на робочих столах Linux, таких як KDE Plasma або LXQt. Однак, якщо ви використовуєте Gnome, Mate, XFCE тощо, тема буде працювати чудово!

Щоб увімкнути Canta, зверніться до одного з наведених нижче посібників. Вони докладно розповідають про налаштування робочого середовища Linux (включаючи застосування нових значків і тем GTK).