Як встановити тему значків Delft в Linux

Тема значків Delft є розгалуженням відомої теми значків Faenza. Він неймовірно стильний і підходить як вдома на будь-якому робочому столі Linux. Якщо ви хочете випробувати тему значків Delft у своїй системі, дотримуйтесь інструкцій у цьому посібнику!

Тема значків Delft

Завантаження теми значків Delft

Ви можете отримати тему значків Delft через Gnome-look.org, веб-сайт, присвячений темам значків, а також тем GTK. Щоб почати завантаження, перейдіть до офіційного сайту Сторінка Delft Gnome-look.

Перейшовши на сторінку Delft, знайдіть вкладку «Файли» та виберіть її за допомогою миші. Вибравши цю вкладку, ви відкриєте параметри завантаження теми піктограм. Звідти натисніть значок завантаження в стовпці «DL».

Коли ви клацнете по значку в стовпці «DL», на екрані з’явиться спливаюче вікно для завантаження. Натисніть кнопку «Завантажити», щоб почати процес завантаження. Завантаження займе всього пару секунд, оскільки розмір файлу крихітний.

Завантажити GitHub

Незважаючи на те, що тема значків Delft доступна через Gnome-look, саме завантаження відбувається з GitHub. Якщо ви віддаєте перевагу використовувати GitHub, а не сторінку Delft Gnome-look, натисніть на це посилання.

Натиснувши на посилання вище, тему піктограм Delft слід завантажити безпосередньо з GitHub. Якщо у вас виникли проблеми з цим посиланням, обов’язково перевірте сторінку «Релізи».

Вилучення теми значків Delft

Тема піктограм Delft упакована в архівний файл TarXZ. Цей архівний файл не можна використовувати в папці «іконки», оскільки він стиснутий, і Linux не може безпосередньо взаємодіяти зі стислими архівами, коли справа доходить до тем значків.

В результаті вам потрібно розпакувати архівний файл TarXZ, перш ніж намагатися його встановити. З архівом тем значків Delft найкраще працювати через термінал, тому ви повинні відкрити вікно терміналу.

Щоб відкрити вікно терміналу на робочому столі Linux, натисніть Ctrl + Alt + T на клавіатурі або знайдіть у меню програму «Термінал» і запустіть її таким чином. Коли вікно терміналу відкриється, скористайтеся командою CD, щоб перейти до каталогу «Завантаження», де знаходиться файл TarXZ.

cd ~/Downloads

У каталозі «Завантаження» скористайтеся командою tar xvf, щоб розпакувати архів «delft-iconpack.tar.xz». Декомпресія займе трохи часу, і це створить кілька різних папок із темами значків Delft у вашому каталозі завантажень.

Щоб переглянути кілька різних тем піктограм «Delft» у вікні терміналу, виконайте наведену нижче команду ls.

ls | grep Delft

Після перегляду файлів за допомогою команди ls перейдіть до наступного розділу посібника, щоб дізнатися, як встановити тему піктограм Delft.

Встановлення теми значків Delft

Існує два способи встановлення теми значків Delft на Linux. Перший спосіб відомий як «Один користувач», і він дозволяє лише користувачеві, який встановлює Delft, доступ до нього. Другий метод інсталяції називається «загальносистемним», який надає кожному користувачеві доступ до Delft, навіть якщо він його не встановлював.

У цьому посібнику ми розглянемо, як встановити тему піктограм Delft обома способами. Щоб почати інсталяцію, вам потрібно відкрити вікно терміналу на робочому столі Linux. Для цього натисніть Ctrl + Alt + T на клавіатурі або знайдіть «Термінал» у меню програми та запустіть його таким чином.

Однокористувацький

Щоб встановити тему піктограм Delft в однокористувацькому режимі, почніть з доступу до каталогу «Завантаження», де знаходяться витягнуті папки значків Delft. Щоб отримати доступ до цієї папки, скористайтеся такою командою CD.

cd ~/Downloads

Опинившись у каталозі «Завантаження», скористайтеся командою mkdir і створіть нову папку в домашньому (~) каталозі з назвою «іконки». Ця папка важлива, оскільки без неї ви не зможете встановити її в однокористувацькому режимі.

mkdir -p ~/.icons/

Після створення нової папки скористайтеся командою mv, щоб розмістити всі папки теми значків Delft у нову папку. Розмістивши файли тут, Delft буде встановлено в однокористувацькому режимі.

mv Delft-*/ ~/.icons/

mv Delft/ ~/.icons/

Загальносистемний

Щоб встановити тему піктограм Delft у загальносистемному режимі, почніть з використанням команди CD, щоб перейти до каталогу «Завантаження». Коли ви перебуваєте в цій папці, вам потрібно буде ввести root за допомогою команди sudo.

cd ~/Downloads

sudo -s

Потрапивши в root, можна почати інсталяцію Delft. За допомогою команди mv помістіть усі файли в /usr/share/icons/.

mv Delft-*/ /usr/share/icons/
mv Delft/ /usr/share/icons/

Активація теми значків Delft

Тема значків Delft тепер встановлена ​​на вашому ПК з Linux, але це ще не все, що вам потрібно зробити, щоб вона працювала. Ви також повинні активувати цю тему, щоб вона працювала. Активація тем значків у Linux залежить від робочого столу.

Відкрийте область налаштувань, знайдіть «Зовнішній вигляд» або «Значки» та змініть тему піктограм за замовчуванням на «Delft». Як тільки ви це зробите, ваша система почне використовувати тему піктограм Delft.

Не можете зрозуміти, як змінити тему піктограм на робочому столі Linux? Не хвилюйтеся; ми маємо вас! Перегляньте список посилань нижче. Кожне посилання вказує на детальний посібник, який навчить вас, як змінити тему піктограм.