Як встановити та налаштувати плагін Plex на OpenMediaVault

| | 0 Comments| 2:24 AM
Categories:

OpenMediaVault — це найкращий серверний додаток Linux для тих, хто не хоче суєти. З його допомогою будь-хто може налаштувати спільні файли Samba, FTP і навіть NFS, не користуючись веб-браузером. Завдяки проекту OMV Extras, Plex Media Server також можна легко налаштувати. Щоб Plex запрацював, вам потрібно встановити плагін Plex на OpenMediaVault.

Установіть OMV Extras

Інтеграція Plex у Open Media Vault неможлива без сховища стороннього програмного забезпечення OMV Extras. Існує кілька способів його встановлення. Найпростіший спосіб встановити репозиторію Extras – це з веб-інтерфейсу. Почніть з відкриття веб-браузера та входу в OMV. Потім відкрийте другу вкладку браузера та завантажте файл плагіна OMV Extras.

Примітка: існує три різні варіанти завантаження, залежно від того, яку версію OpenMediaVault ви використовуєте. У цьому підручнику ми будемо працювати з версією 3.0 (останньою стабільною версією).

На сторінці завантаження, виберіть посилання біля «Для OMV 3.x (Erasmus)» та завантажте файл пакету Debian. Коли ви завантажите його, поверніться до веб-інтерфейсу OMV і натисніть «Плагіни» в меню бічної панелі.

Щоб розпочати встановлення, натисніть кнопку «завантажити» та знайдіть openmediavault-omvextrasorg_latest_all3.deb.

  Як упорядкувати значки на робочому столі Mac

Нехай пакет завантажиться. Коли процес завершиться, прокрутіть список плагінів до самого низу і знайдіть «openmediavault-omvextrasorg». Клацніть прапорець поруч із ним, щоб увімкнути його.

Вибравши його в прапорці, поверніться до початку списку плагінів і натисніть «Встановити», щоб встановити плагін у OpenMediaVault.

Коли ви натискаєте «Встановити», OpenMediaVault запитає підтвердження. Підтвердження каже: «Ви дійсно хочете встановити вибрані плагіни?» Натисніть кнопку «так», щоб продовжити.

Інструмент встановлення OMV автоматизований всередині веб-інтерфейсу, тому паролі не потрібні.

Установіть OMV Extras через термінал

Якщо ви хочете встановити плагін OMV Extras в терміналі, є інсталятор сценарію. Щоб використовувати його, підключіть SSH до вашої машини OMV і отримайте root-доступ. Звідти запустіть цю команду:

wget -O - https://omv-extras.org/install | bash

Дотримуйтесь підказок на екрані, щоб повністю увімкнути сховища стороннього програмного забезпечення.

Встановіть плагін Plex на OpenMediaVault

Додаток Plex можна встановити лише після того, як сховище програмного забезпечення OMV Extras запрацює. Однак OMV Extras робить доступним лише Plex, але не поширює його. Щоб отримати Plex, перезавантажте веб-інтерфейс OMV. Після оновлення перегляньте меню на бічній панелі «OMV-Extras» під плагінами. Натисніть на нього та знайдіть «Репо Plexmediaserver». Це репо потрібне для увімкнення Plex.

  Контроль чернетки відстежує зміни документів у DOCX, сторінках та інших форматах [OS X]

Натисніть кнопку повзунка поруч із «Plexmediaserver», щоб увімкнути його, а потім натисніть «Застосувати», коли з’явиться, щоб оновити джерела програмного забезпечення OMV.

Коли репо працює, знову натисніть «Плагіни» в меню на бічній панелі, знайдіть «Plex» і поставте прапорець біля нього, щоб вибрати його. Потім прокрутіть вгору та натисніть «Встановити», щоб нарешті встановити плагін Plex на OpenMediaVault.

Налаштуйте плагін Plex

Тепер, коли Plex є частиною Open Media Vault, він матиме спеціальний пункт меню. Перейдіть до нього, переглянувши в розділі «Служби» «Plex Media Server».

Першим кроком до налаштування Plex на OMV є активація служби у веб-інтерфейсі. У меню Plex Media Center знайдіть «увімкнути» та клацніть повзунок біля нього, щоб увімкнути його.

Plex активний на OMV. Тепер вам потрібно буде вказати жорсткий диск, на якому він працюватиме. Зверніть увагу, що OMV є операційною системою NAS і не дозволяє користувачам розміщувати спільні файли на тому ж жорсткому диску, на якому працює ОС. Переконайтеся, що у вас уже є другий жорсткий диск (або виділений розділ даних).

  Як додати термін придатності до електронних листів у Outlook (і для чого вони потрібні)

Якщо ні, натисніть «Спільні папки» на бічній панелі та налаштуйте їх вручну. Потрібна допомога? Зверніться до нашого посібника з основ Open Media Vault.

Щоб указати том бази даних, клацніть спадне меню та виберіть доступний жорсткий диск. Закінчили налаштування бази даних? Натисніть «зберегти».

Налаштування Plex

На цьому етапі процесу Plex готовий до налаштування. Незважаючи на те, що він був встановлений нетрадиційним способом, Plex на OpenMediaVault дотримується тих же інструкцій. Відкрийте веб-браузер і перейдіть на веб-сайт нижче.

Примітка: ми вже розповідали про налаштування Plex у Linux на wdzwdz, тому, якщо у вас виникли проблеми, подумайте про те, щоб ознайомитися з нашим докладним посібником з цього приводу.

https://server-ip-address:32400/web/index.html

Не знаєте, яка IP-адреса вашого сервера OMV? Щоб розібратися в цьому, скористайтеся SSH і увійдіть в систему. Тут має з’явитися підказка із зазначенням IP-адреси. Крім того, запустіть цю команду в консолі:

ip addr show | grep "inet 192.168"

Команда ip addr покаже вашу локальну IP-адресу.