Як встановити та використовувати Intel Unison на будь-якому ПК з Windows 11

Categories:

У вересні минулого року Intel оголосила, що працює над додатком, який плавно подолає розрив між смартфонами Android або iOS і ПК з Windows. Програма під назвою «Intel Unison» була випущена зараз і має кілька цікавих функцій. Ви можете отримати доступ до своїх зображень і відео зі свого смартфона на комп’ютері, швидко передавати файли, відповідати на телефонні сповіщення, здійснювати дзвінки та багато іншого. Отже, якщо ви зацікавлені та бажаєте спробувати альтернативу програмі Microsoft Phone Link, дізнайтесь, як установити та використовувати Intel Unison на будь-якому ПК з Windows 11. Так, він працює навіть на ноутбуках не від Intel. На цій ноті давайте дізнаємось інструкції щодо завантаження та запуску Intel Unison на будь-якому ПК та смартфоні Android або iOS.

Встановіть Intel Unison на будь-який ПК з Windows 11 (2023)

У цій статті ми включили вимоги до запуску Intel Unison на ПК з Windows 11 і поділилися докладними інструкціями щодо того, як змусити його працювати зі смартфоном Android або iOS. Ви також можете знайти наші перші враження від Intel Unison внизу. Просто розгорніть цю таблицю та перейдіть до будь-якого потрібного розділу.

Передумови для використання Intel Unison з Android/iOS і Windows

1. Щоб використовувати Intel Unison, на комп’ютері чи ноутбуці має бути запущено Windows 11. Наразі програма не підтримує Windows 10 або старіші операційні системи.

  Як швидко перемикатися між віртуальними робочими столами на Windows 10

2. Ваш ПК має бути оновлено до збірки Windows 11 22H2 (22621.0 або пізнішої версії). Якщо ви все ще використовуєте старішу збірку 21H2, ви можете перейти до пов’язаного посібника та оновити свій ПК до останньої стабільної збірки 22H2.

3. Intel заявляє, що Unison зараз працює лише на ноутбуках Evo, які працюють на процесорах Intel 13-го покоління. Однак у цьому посібнику ми встановили Intel Unison на ноутбук Intel 8-го покоління (не Evo), і він працював без проблем. Я впевнений, що він також працюватиме на ноутбуках Windows 11 на базі AMD і ARM.

4. Нарешті, у вас повинен бути смартфон Android з ОС Android 9 або новішої версії. Для користувачів iOS потрібен iPhone з iOS 15 або новішої версії.

Як завантажити та встановити Intel Unison на будь-якому ПК з Windows 11

1. Щоб завантажити Intel Unison, перейдіть до програми Сторінка Microsoft Store і натисніть кнопку «Отримати програму в магазині». Це відкриє список Intel Unison у Microsoft Store на вашому ПК з Windows 11. Наразі якщо ви безпосередньо шукаєте програму Intel Unison у Microsoft Store, результати не відображаються.

2. У програмі Microsoft Store натисніть «Отримати», щоб завантажити та встановити Intel Unison.

3. Після встановлення Intel Unison відкрийте програму та перейдіть до екрана привітання. Коли ви перейдете до екрана сполучення, настав час перейти до смартфону.

4. На телефоні iPhone або Android установіть програму Intel Unison (Android/ iOS). Вам потрібно буде надати низку дозволів, перш ніж ви зможете підключити свій ПК з Windows і використовувати програму. Пройшовши екран реєстрації, натисніть «Сканувати QR-код».

  Як видалити обліковий запис EA в Windows 10

5. Тепер відскануйте QR-код, показаний на вашому комп’ютері, і Intel Unison автоматично почне процес сполучення. Підтвердьте код, який відображається на обох ваших пристроях. Після успіху натисніть «Почати» на своєму смартфоні.

5. Тепер ваш смартфон буде підключено до програми Intel Unison на вашому ПК, і ви матимете доступ майже до всього, що забажаєте. Ви можете передавати файли між ПК і смартфоном; отримати доступ до зображень, відео та альбомів зі свого телефону; знаходити SMS-повідомлення, здійснювати та приймати дзвінки; відповідати на сповіщення тощо.

Intel Unison: перші враження та думки

По-перше, мені подобається той факт, що Intel Unison — це акуратно розроблена програма, яка зберігає естетику Windows 11. Це не одна з тих роздутих програм від виробників, які справді мають важливі функції, але мають жахливий інтерфейс користувача та UX. Intel виконала дуже хорошу роботу щодо дизайну, тож хвала за це.

Крім того, що стосується функцій, я думаю, що Intel охопила майже всі основи, крім потокової передачі додатків Android на ПК. У майбутньому компанія може додати можливість потокової передачі додатків безпосередньо з телефону на ваш ПК, як це робить програма Phone Link від Microsoft для телефонів Samsung.

Я протестував усі функції, доступні зараз у цій програмі, зокрема здійснення дзвінків із ПК, і вони працювали просто чудово. На відміну від програми Phone Link, Intel Unison пропонує всі фото- та відеоальбоми з вашого телефону, що полегшує експорт усього, що ви шукаєте.

Далі мене вразила надзвичайно висока швидкість передачі файлів, яку забезпечує Intel Unison. Він зміг надіслати відеофайл розміром 40 МБ з мого комп’ютера на мій телефон Android лише за 3 секунди за допомогою однорангового з’єднання (Wi-Fi), що вражає. Зауважте, що коли ви підключені через Bluetooth для здійснення дзвінків, швидкість передачі сповільнюється. Тому рекомендується вимкнути Bluetooth, якщо ви хочете швидко передавати великі файли.

  Як прошити SD-карту в Windows 10

Крім того, ви можете отримувати доступ до текстових повідомлень і відповідати на них, а також показувати сповіщення з усіх програм вашого смартфона. Ви можете відповідати на сповіщення з Центру дій Windows 11. Круто, правда? Загалом я б високо оцінив програму Intel Unison лише за чудову швидкість передачі файлів. Окрім цього, він містить багато функцій, і вони працюють за призначенням.

Підключіть свій смартфон і ПК за допомогою Intel Unison

Таким чином ви можете налаштувати Intel Unison на своєму комп’ютері з Windows 11 і смартфоні Android або iOS. Процес встановлення простий, вам потрібно лише відсканувати QR-код і надати дозволи, і все готово. У будь-якому разі, якщо ви хочете використовувати подібну програму, програма Dell Mobile Connect для Windows 10/11 також непогана. А якщо ви бажаєте вручну віддзеркалити свій телефон Android на ПК та транслювати програми, ви можете прочитати наш детальний посібник. Нарешті, якщо у вас виникли запитання, повідомте нас у розділі коментарів нижче.