Як встановити таймер сну в Apple Music на iPhone, Mac і Android

Незважаючи на те, що Apple Music має все, щоб бути першокласним додатком для потокової передачі музики, в ньому відсутній вбудований таймер сну. Як людина, яка любить засинати під розслаблюючу музику, я вважаю, що відсутність вбудованої функції таймера сну в Apple Music дивує. Але не варто хвилюватися через відсутність цієї функції, давайте подивимося, як можна встановити таймер сну в Apple Music на iPhone, iPad, Android, Mac і навіть ПК з Windows.

Установіть таймер сну в Apple Music (2022)

Вгадайте що, iOS поставляється з надзвичайно зручним таймером сну, який працює не тільки з Apple Music, але й з іншими програмами для потокової передачі музики, включаючи Spotify та YouTube Music. Додаток Годинник для iPhone та iPad дозволяє встановити потрібний таймер сну, щоб ви могли заснути, слухаючи улюблену музику.

Хоча ви не можете позначити додаток Годинник як вбудований таймер сну для Apple Music, він легко заповнює порожнечу. Це означає, що вам не потрібно буде встановлювати сторонній додаток або витрачати гроші, щоб виконати роботу. А як щодо інших пристроїв, таких як Mac, Windows та Android? Що ж, я знайшов чудові обхідні шляхи, які дозволяють встановити таймер сну для Apple Music на цих пристроях. Маючи це на увазі, почнемо!

  Timehop ​​переносить свою програму для соціальних мереж і фотографій Time Machine на Android

Установіть таймер сну для Apple Music на iPhone та iPad

  • Запустіть програму Годинник на своєму iPhone або iPad.
  • 2. Тепер торкніться вкладки Таймер у нижньому правому куті екрана.

    3. Далі встановіть тривалість часу та виберіть опцію «Коли таймер закінчується».

    4. Прокрутіть униз і виберіть опцію «Зупинити відтворення». Потім натисніть «Встановити» у верхньому правому куті.

    5. Натисніть Пуск, щоб запустити таймер сну. Тепер ви можете насолоджуватися музикою, знаючи, що Apple Music припинить відтворення музики у визначений час.

    6. Зверніть увагу, що ви можете скасувати/призупинити таймер сну в будь-який час. Перейдіть до програми Годинник -> Таймер і натисніть Скасувати/Призупинити.

    Установіть таймер сну в Apple Music для Android

    Примітка. Наразі можливість встановити таймер сну в Apple Music обмежена бета-версією програми. Ми протестували цю функцію в бета-версії Apple Music 3.10. Тим не менш, ми могли очікувати, що компанія внесе цю функцію в стабільний канал у наступному оновленні.

      Виправте відео YouTube, які не відтворюються на Android

    1. Відкрийте Apple Music на телефоні Android і відтворіть пісню, щоб отримати доступ до інтерфейсу відтворення музики. Коли ви тут, торкніться вертикального меню з трьома крапками в правому куті та виберіть «Таймер сну».

    2. Коли ви виберете «Таймер сну» у спливаючому меню, ви побачите доступну тривалість. Доступні параметри: 15 хвилин, 30 хвилин, 45 хвилин, 1 година, а також закінчення поточної пісні або альбому. Виберіть потрібну тривалість таймера сну, і все готово. Apple Music автоматично зупинить пісню через заздалегідь визначений період часу.

    3. Щоб вимкнути таймер сну в Apple Music, відкрийте інтерфейс таймера сну (меню з трьома крапками в інтерфейсі, що зараз відтворюється -> таймер сну) і торкніться зворотного відліку. Коли ви побачите параметри таймера, виберіть «Вимкнено», і музика продовжуватиме відтворюватися навіть після попередньо встановленого таймера сну.

    Установіть таймер сну для Apple Music на Mac

    1. Запустіть «Системні налаштування» на своєму Mac і перейдіть до налаштувань «Акумулятор».

    Примітка. У macOS Catalina та попередніх версіях вам потрібно буде вибрати Energy Saver. Я використовую macOS Catalina, тому мені потрібно перейти до налаштувань «Енергозбереження».

      Як налаштувати правила режиму «Не турбувати» в Android 6.0

    2. Далі виберіть Розклад.

    3. Далі встановіть прапорець ліворуч від Сон. Потім встановіть бажану тривалість часу. Зрештою, не забудьте натиснути ОК, щоб підтвердити.

    Установіть таймер сну для Apple Music у Windows

    Налаштувати таймер сну для Apple Music у Windows так само просто. Все, що вам потрібно зробити, це перейти в Налаштування -> Система -> Живлення та сплячий режим -> Сон. Потім встановіть тривалість часу, і все готово.

    Слухайте улюблені мелодії в ліжку за допомогою таймера сну для Apple Music

    От і все! Тепер, коли ви знаєте, як налаштувати таймер сну для Apple Music, скористайтеся цим, щоб заснути з повним спокоєм. Ви можете наздогнати всі свої улюблені пісні, не турбуючись про те, що музика грає у ваших вухах всю ніч. Хоча я з нетерпінням чекаю появи вбудованого таймера сну для програми Apple Music, ці обхідні шляхи дуже надійні. Ви знайшли їх корисними? Обов’язково поділіться своїми двома центами в коментарях нижче.