Як встановити спеціальні шрифти на вашому iPhone або iPad

З випуском iOS 13 і iPadOS 13 iPhone і iPad стають продуктивними платформами. Однією з останніх функцій Apple є можливість використовувати спеціальні шрифти під час використання програми для дизайну або написання.

Як працює підтримка спеціальних шрифтів

Функція спеціальних шрифтів, випущена в iPadOS 13.2 та iOS 13.2, обмежена додатками, які її підтримують. Це означає, що функція не поширюється на системний інтерфейс користувача.

На даний момент такі програми Apple, як Pages, Numbers, Keynote і Mail підтримують спеціальні шрифти.

Користувацькі шрифти можна завантажити за допомогою додатків з App Store. Наразі єдиним основним постачальником послуг є Adobe. Використовуючи програму Adobe Creative Cloud, ви можете безкоштовно завантажити понад 1300 шрифтів і понад 17 000 преміальних шрифтів, якщо у вас є підписка на Creative Cloud.

Як встановити спеціальні шрифти на iPhone та iPad

Після встановлення безкоштовного Adobe Creative Cloud додаток на вашому iPhone або iPad, увійдіть у свій обліковий запис Adobe.

Далі торкніться вкладки «Шрифти» на нижній панелі інструментів.

Тут, у розділі «Огляд шрифтів Adobe», ви зможете переглянути всі доступні шрифти. Якщо ви хочете шукати щось конкретне, натисніть кнопку «Пошук» на верхній панелі інструментів.

Коли ви знайдете шрифт, який вам подобається, натисніть посилання «Встановити шрифти».

У спливаючому вікні натисніть кнопку «Встановити».

Через секунду-дві шрифт буде завантажено та встановлено на вашому iPhone або iPad.

Щоб переглянути всі завантажені шрифти, перейдіть на вкладку «Встановлені шрифти».

Якщо ви хочете видалити шрифт, торкніться кнопки «Меню» біля кожного шрифту.

Тут виберіть опцію «Видалити шрифти на всіх пристроях».

Ви також можете керувати шрифтами з програми Налаштування. Перейдіть до Загальні > Шрифти. Тут ви побачите список усіх встановлених шрифтів. Торкніться шрифту для отримання додаткової інформації.

Якщо ви хочете видалити шрифт, натисніть кнопку «Видалити».

У спливаючому вікні натисніть «Видалити це сімейство шрифтів?» кнопку для підтвердження.

Як використовувати встановлені спеціальні шрифти

Як зазначено вище, спеціальні шрифти працюють лише в програмах, які підтримують новий засіб вибору шрифтів. У цьому прикладі ми будемо використовувати власний Apple Сторінки додаток.

Коли ви перебуваєте в документі в програмі Pages, торкніться значка «Пензлик».

Торкніться опції «Шрифт».

Прокрутіть цей список вгору та знайдіть один із завантажених шрифтів. Ви побачите оновлення документа або тексту миттєво з новим шрифтом.

Користувацькі шрифти — одна з багатьох нових функцій в iPadOS 13, яка наближає iPad до комп’ютера. Якщо у вас iPad Pro, подивіться на нову підтримку зовнішнього диска в програмі Файли.